25D9258625D825AE25D825A725D9258425D925872B25D825B925D9258425D9258125DB258C2Bcopy

بهداد اسفهبد: پشت‌پرده‌ بازداشت یک نخاله‌ٔ شارلاتان توسط سپاه

جناب نخبه شارلاتان صمیمانه تبریک عرض می‌کنم:

بله جناب اسفهبد، چوپ خدا این شکلیه، بالاخره آنچه که لیاقتت بود بهش دست پیدا کردی. یعنی تبدیل شدی به یک متهم تحت تعقیب فراری. خوب همانطور که خودت بهتر از من می‌دانی و در ابلاغیه دادگاه شما چنین آماده است که در خصوص شکایت علیه شما مبنی بر عضویت در گروه‌های معاند برانداز و فعالیت تبلیغی علیه نظام در فضای مجازی و اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور از طریق همکاری با مخالفین/معاندین خارجی در معرض اتهام قرار گرفتید.

این اتهامات بنظرم که درست هستند هرچند لازم به تذکر است که این موارد تنها بخشی از اتهامات اولیه شما هستند. چون نگاهی به محتوای این مطلب بیندازید، خودتان می‌فهمید که اتهامات ریز و درشت دیگری هم شامل شما می‌شوند. منجمله فرار غیرقانونی از کشور، هوچی‌گری، شایعه‌پراکنی، جوسازی، نشر اکاذیب سفارشی در فضای مجازی در جهت تشویش اذهان عمومی و بر علیه سازمان اطلاعات سپاه.

همچنین همکاری و مشارکت در طراحی و اجرای پروژه‌های رسانه‌ای و سایبری با موضوع براندازی نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی(محاربه) و ارتباط با گروه‌های معاند با نظام، «تبلیغ علیه نظام»، «اجتماع و تبانی برای برهم زدن امنیت»، «تشکیل گروه‌ غیرقانونی»، «تحریک مردم به تجزیه‌طلبی، جنگ و کشتار»، «نقض آزادی‌های مشروع دیگران»، «ایراد تهمت، افتراء و شایعه پراکنی/جوسازی بالخصوص به شخص بنده» و «نشر اکاذیب، هتک حرمت و تشویش اذهان عمومی » و «ارتداد و توهین به مقدسات، اسلام، پیامبر و ائمه»، «بی‌هویت کردن و از خود بیگانه ساختن مردم»، مشارکت در پروژه «فروپاشی نهادهای اجتماعی» به منظور «ایجاد انشقاق و تفرّق میان جامعه» است.

Screen%2BShot%2B2020 12 28%2Bat%2B16.56.52%2Bcopy
برای مشاهده اصل ابلاغیه اینجا کلیک کنید
Illegal exit from Iran
سند خروج غیرقانونی(فرار) از ایران
NimaHashemi
تشکر ویژه از نیما هاشمی از بابت این اقرار زیبا
NimaHashemi Pro fascism
یاسر بهرامیمیثم پورگنجی – نیما هاشمیمحمدرضا حقیری
gang1
برای مشاهده اصل ابلاغیه اینجا کلیک کنید
AminVahedinia Akhond
troll3
defame me0
سند خروج غیرقانونی(فرار) از ایران
goldori sayberi
troll edam

برای نیما هاشمی:

fearing to say my name

نیما در پاسخ به آن ترسی که ازش صحبت کردی، باید به عرض برسانم، تا آنجایی که میدانم تنها فاشیست‌های واقعی و شیطان پرست‌های کثیف و پاچه خواران و ماله کشان اعظم هستند که از سر زبان آوردن اسم بنده شدیدا هراس دارند🤣. ناگفته نماند آنها بیشتر از «هاپوکو» می‌ترسند، یعنی همان ابزاری که خزعبلاتی را که عده‌ای تفت می‌دهند را مستندسازی می‌کند.

ریشه ترس‌ آنها میز به این دلیل است که این‌ افراد همگی جزو شخصیت علمی‌ها شناخته می‌شوند و آنها اعتقاد عجیبی دارند که توهین، تخریب، حاشیه‌سازی برای دیگران جزو آزادی‌های اجتماعی آنها محسوب می‌شود. مثل آرش حقیقت که از ماله کشان اعظم کامیونتی است:

آرش حقیقت
لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/c1a0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *