دانیال بهزادی: کودتا در کامیونتی نرم‌افزار آزاد ایران/مصادره یک هویت

از اینجا به بعد هرآنچه مشاهده می‌کنید صرفا جهت آخرین هشدار و اطلاع‌رسانی منتشر می‌شوند و هیچ ارتباطی با اصل موضوع این مطلب ندارند و بزودی حذف می‌شوند.

جای دارد به نوبه خودم یک تشکر ویژه‌ بکنم از تمامی این عزیزان که همگی در حقیقت جزوی از حامیان، پشتیبانان و اعضای موثر قبیله آزادی بوده و شاید هنوز هم هستند 🙂


هرچند بعید میدانم بطور کلی یک شیطان‌پرست! بتونه بویی از انجام کاردرست برده باشد! اما خب دلیلی هم نداره که بخوام بهش فرصت اثباتش را ندم😎. این گوی و این میدان کاملا در اختیار تو هست. حق انتخاب داری و خیلی راحت می‌تونی علاوه به من، حتی به همه طرفداران و دوستانت نشان بدی، که بله! جادی یک انسان است، آنهم از نوع شریفش که به به اصول اخلاقیات انسانها پایبند است. دقیقا مثل همین ادعاها👇 و حرف‌های قشنگی که برای خام کردن امثال من و جوان‌ها زدی و می‌زنی😅.


این ویدیو حرف آخر استادِ طوفان است، پس بهتر است با دقت گوشش کنید!

تاریخ این ویدیو اشتباه است. ویدیو هم موقتی است.

هشدار: شما حداقل تا مشخص شدن تاریخ مجدد سفر رئیس قوه قضائیه به استان همدان و حداکثر تا آخر فرودین‌ماه ۱۴۰۰ این فرصت را دارید که برای خودتان تصمیم بگیرید که می‌خواهید یک ویدیو بر اساس خواسته من منتشر کنید🤭 یا دوست دارید باهم دیگه به خدمت قاضی صلواتی یعنی همان کسی که فرود غفوری انتظارش رو داشت حضور بهم برسانیم؟!
بر عکس آموزش‌های ویدیویی که خیلی خوب و روان مباحث را آموزش میدهی، متاسفانه درس‌های حقوق بشری رو بهشون درست آموزش ندادی! و این نکته مهم رو خیلی خیلی دیر یادشون دادی 😏دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.