in the depths black of jadi

جادی میرمیرانی: در اعماق سیاه جادی-آغاز وداع

پرده دوم:
یکی بود، یکی نبود
نامردی‌ها اینگونه آغاز شد…

قدم اول: با استادِ طوفان آشنا شوید

قدم دوم: گپی با هواداران مکتب عشق:

قدم سوم: پاسخ به چند سوال کلیشه‌ای هواداران مکتب عشق:

بر اساس تجربیات قبلی که داشته‌ام، بخوبی می‌دانم که ممکن است برای شما مخاطبان عزیزم یکسری سوالات ایجاد شود. لذا در جهت شفاف‌سازی هر چه بیشتر این موضوع و از همه مهمتر برای اینکه اطمینان حاصل کنم که ذهن شما دیگر درگیر سایر مباحث کلیشه‌ای نمی‌شود، سعی دارم در این بخش برخی از سوالات مهم و اما کلیشه‌ای را برای خودم مطرح کنم و به آنها پاسخ کامل و جامعی بدیم تا خیال شما را ۶ دانگ تخت تخت کنم😏.

سوال اول: داستان چیه؟

صالح سوزنچی: میشه اول از همه واسه ما کمی توضیح بدی که این نامردی‌هایی که در حقت شده و ازشون تا این حد ناراحت و دلخوری، دقیقا از کی؟ کجا؟ سر چی موضوعی؟ و به چه علتی یا دلایلی شروع شدند‌؟!

پاسخ

پاسخ این سوال رو من قبلا برای سجاد حیدری توضیح دادم!

سوال دوم:

سوال: توفقط خوبی؟

صالح سوزنچی: از قدیم گفتند: تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها! خوب لابد یکچیزی بوده دیگه، مثلا ممکنه اعتقادات رو به این و اون فرو کرده باشی؟!

پاسخ: مشکل اصلی دقیقا همین است. ببینید تا قبل از شروع این ماجراها، بنده به هیچ عنوان عادت نداشتم که در مورد مباحث اعتقادات مذهبی خودم یا دیگران صحبتی بکنم. بطوری که با قاطعیت تمام می‌توانم بگویم که در ابتدای این ماجراها، اصلا و ابدا امکان نداشته که پای چیزکی میزکی مطرح بوده باشد. آخه یک نکته خیلی جالب و مهمی که این وسط وجود دارد، اینه که این سوال، دقیقا سوال خودم هم هست🤣.

پاسخ

صالح سوزنچی: از قدیم گفتند: تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها! خوب لابد یکچیزی بوده دیگه، مثلا ممکنه اعتقادات رو به این و اون فرو کرده باشی؟!

بطوری که در اولین فرصتی که بدست آوردم، موفق شدم این سوال رو با «محمد‌رضا حقیری» که از دوستان و مریدان خیلی خیلی خوب جادی نیز هستند درمیان بگذارم.و سر همین مباحث اعتقاداتی کلی بر علیه من سم‌پاشی و نفرت‌پراکنی کرد بپرسم:

قبیله آزادی

r1

«قبیله آزادی» نام گنگ یا فرقه‌ای انحرافی و افراطی در فضای مجازی است که عموما آن را با عنوان «جنبش آزادی نرم‌افزار» خطاب کرده و می‌شناسیم. بر اساس شواهد و قرائن موجود بنیانگذاران اصلی این فرقه کسی نیستند بجز امیرعماد میرمیرانی معروف به جادی و دانیال بهزادی. همچنین اکثریت اعضای این فرقه را خداناباوران(از نوع آتئیست نو) تشکیل می‌دهند.

لازم به تذکر است که هدف از بیان این نکات به هیچ عنوان ورود به مباحث عقیدتی و مذهبی و دامن زدن به اختلافاتی که توی این مباحث وجود دارد نیست. مشکل اصلی در اینجا نوع رفتار و برخورد اعضای این قبیله با سایر افراد جامعه است و برای ریشه‌یابی آن چاره‌ای نیست که به این مباحث اشاراتی کوتاه داشته باشیم.

«هندی‌ها به گاو احترام می‌گذارند، من هم به اعتقادشان احترام می‌گذارم! اما اگر گاوشان به من شاخ بزند، نه تنها احترام نمی‌گذارم، بلکه شاخ گاوشان را هم خواهم شکست.»

چارلز بوکوفسکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *