love or devil

جادی میرمیرانی: یا شفاف‌سازی یا عذرخواهی، از امیر ناظمی

منش هکر

منش هکر، هکر می‌آفریند و یاری می‌کند. او به آزادی و یاری متقابل معتقد است؛ برای آن که هکر نامیده شوید باید چنان رفتار کنید که گویا چنین منشی دارید و برای اینکه اینگونه رفتار کنید باید واقعا آن را داشته باشید. اگر به پروراندن منش هکر تنها برای پذیرفته شدن در این فرهنگ می‌اندیشید در اشتباه هستید! چنین منشی داشتن همواره کمکتان می‌کند یاد گیرید و با انگیزه باشید. مانند تمام هنرها بهترین راه استاد شدن، نگاه کردن به استاد و تقلید از اوست – نه فقط در باب تفکر که حتی در احساس!

۴- آزادی‌خوب است .

هکرها ذاتا ضد استبدادند. هر که به شما دستور دهد، شما را از پرداختن به آنچه عاشق کشف آنید باز می‌دارد؛ گر چه آنان همواره برای دستوراتشان دلایل ابلهانه‌ی خود را دارند. با منش استبدادی باید مبارزه شود هر جا که پیدا شود چرا که شما و تمام هکرها را تحت فشار می‌گذارد . (این به مفهوم مخالفت کلی‌با اتورتیه نیست. کودکان باید راهنمایی شوند و جنایتکاران مراقبت. هکر ممکن است نوعی از اتورتیه را قبول کند تا بیشتر از زمانی که برای‌اجرای دستورات از دست می‌دهد، بدست آورد. اما این تنها یک معادله آگاهانه است. یک قدرت فردی که مستبدان می‌خواهند قابل قبول نیست.)

مستبدان تنها با سانسور و پنهان کاری رشد می‌کنند و به همکاری داوطلبانه اعتمادی ندارند. آنها فقط نوعی از همکاری را دوست دارند که در کنترل آنان باشد، بنابراین برای اینکه یک هکر باشید باید دشمنی ذاتی با سانسور و رازداری‌، اعمال قدرت و سیاست برای مجبور ساختن افراد متعهد را در خود بپرورانید و باید که براین باور عمل کنید.

اثبات: جادی میرمیرانی انسان پست‌فطرتی است!

ای کسی که خودش را هکر می‌داند😜 و جدیدا گیر سه پیچی دادی به این جمله که بله «با ما باشین که جهان نیاز به هکرهای بیشتری دارد!». آره جناب امیرعماد میرمیرانی(روسی‌زاده)، معروف به جادی!🥱 بیا اول تکلیف این موضوع رو روشن کنیم که جهان دقیقا نیاز به چه هکرهایی دارد؟ هکر‌ی مثل خودت؟ یا هکری مثل رفیقت دانیال بهزادی که خیلی شخصیت علمی داره؟ یا شاید هکری چون کفتار دست آموزت محمدرضا حقیری؟

Demagogy1
DanialBehzadi Job
99 work for 3pag

بزار خیلی رک و صریح بگم که اگر جهان به یکسری دلقک‌های سایبری مثل شما نیاز دارد! خاک دو عالم بر سر جهان باد! که داره رسما اشتباه میزنه! هکری که چاقو را درست تشخیص ندهد به درد …. می‌خورد.

Why only Arvan cloud
قابل توجه نریمان غریب😉

👇حالا بنگرید و ببینید جادی کجا داره کار می‌کند، آنهم چه کارهایی!!!!👇

خب جادی خان! همانطور که بوضوح مشاهده کردی و بیشتر از این هم در ادامه مشاهده خواهید کرد، اینجانب استادِ طوفان، رسما معتقدم که جنابعالی یعنی امیر عماد میرمیران، به تمام معنا یک انسان پست‌فطرت، کثیف و خبیث است.

و بر اساس توصیه خودتان که فرمودید«وقتی شاهد چیز بدی هستید، باید عکس‌العمل نشان بدید». بنده قصد دارم بر همین اساس و به واسطه مسولیتی که نسبت به جامعه‌ خودم دارم، نسبت به این موضوع عکس‌العمل نشان بدم و بدین طریق بتوانم هم به خودت و هم به دیگران، مخصوصا آندسته از طرفداران جوان کم تجربه‌ات، این ادعای خودم را ثابت کنم.به این امید که آنها چون من و امثال من، گول ظاهر فریبنده و تظاهرات روشنفکری شما را دیگر نخورند.😏

society destruction jadia
لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/nqmb

One thought on “جادی میرمیرانی: یا شفاف‌سازی یا عذرخواهی، از امیر ناظمی

  1. کس ننت آدم بدبخت لاشخور پرونده ساز
    ———
    پ.ن:
    فقط یکی رو میشناسم که همچین ارادتی به من دارد، آقای محمدرضا حقیری قزوینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *