Slide4

جادی میرمیرانی: یک گیگ روشنفکر و فعال حقوق بشر یا یک شارلاتان خبیث و شیاد کلاهبردار ؟

زنگ تحریک شدن است!

همانطور که دارید با دیدن این ویدیو تحریک می‌شوید😁، بیایید کمی در مورد این سوال هم فکر کنید. البته اگر بلد باشید!:

آیا شما تاکنون شده که از کسی شنیده‌‌ باشید که مثلا یکی از همین دلواپسان سند ۲۰۳۰، با شنیدن حرف‌های جادی، بجای اینکه مثل شما تحریک شود، دچار دلواپسی می‌شود، بطوری که در نهایت برای جادی آن هم بخاطر حرف‌ها و محتواهایش کلی مشکلات ریز و درشتی که خودتان بهتر می‌دانید! ایجاد شده باشد؟!


چالش ولایت‌مداری؟!

mohebi 2

سلام و عرض ادب خدمت هموطن گرامی من جناب سید پویان حسین‌پور (@aseyedp)، مسئول دبیرخانه قرارگاه رسانه سازمان فضای مجازی سراج از زیر مجموعه قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله الاعظم. جسارتا می‌خواستم از شما بپرسم:

 • آیا شما واقعا خودتان را ولایت‌مدار میدانید؟
 • آیا شما خودتان را واقعا یک انقلابی و از سربازان انقلاب می‌شناسید؟!
 • آیا بحث شبکه نفوذ فرهنگی جدا برایتان مهم است؟!

جناب سید پویان حسین‌پور اگر همه پاسخ‌های شما به این سوالات مثبت است، پس حتما باید خودتان را موظف بدانید که به فرموده رهبر انقلاب عمل کرده و بر اساس وظایفی که بر عهده دارید نسبت به این موضوع ورود کرده و اقدام لازم را به انجام برسانید.

اگر اقدامی صورت بگیرد، حتما ما شاهد نتایج آن خواهیم بود، ولی اگر مانعی سر راهتان قرار داشت که به شما اجازه اقدام کردن را نمی‌داد، خواهشمند است در بخش کامنت همین مطلب دلایل آنرا حتما برای من و سایر هموطنان عزیزمان توضیح دهید تا باعث شود ما درباره شما خدای نکرده قضاوت اشتباهی نکنیم.

استادِ طوفان/۶ خرداد ۱۴۰۰
نینجای پاکسازی اراذل و اوباش فضای مجازی
واحد امنیت اطلاعات سپاه(اینم سندش😜)

بعد از چهار سال تازه کشف کردم
این همه هجمه و ترور شخصیت برای چیست؟!


Why only Arvan cloud

99 work for 3pag

treason felony

betana team
لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/7k1h

19 thoughts on “جادی میرمیرانی: یک گیگ روشنفکر و فعال حقوق بشر یا یک شارلاتان خبیث و شیاد کلاهبردار ؟

 1. خوندن این مزخرفات اونجایی برای من دردناک می‌شه، که می‌بینم فردی که هیچ آگاهی نسبت به دیگران نداره و کارشون رو نمی‌فهمه، می‌آد و شروع می‌کنه به دروغ بستن به این افراد و سعی می‌کنه همه‌چیز رو از زاویه دید منفی نگاه کنه و انسانیت رو حتی در خودش هم خاموش و ساکت کرده. اگر شما این حق رو به خودت می‌دی که با این توهین‌ها و گفتارهای خشمگینانه در مورد چنین افرادی نظر بدی، داری نشون می‌دی که چیزی از مسائلی که این دوستان روشون کار می‌کنن نمی‌دونی و به همین خاطر داری فقط چنگ می‌ندازی تا از روی وصل کردن چند حرف به دانش اندک خودت مسئله‌سازی کنی.

  شاید اصلا لزومی نداره که من بیام و چنین حرفایی رو اینجا بزنم. اما وظیفه خودم دونستم که بیام و اشتباهت رو بهت یادآوری کنم. من نمی‌دونم تو طرف چه کسی هستی و یا چه اعتقاد و باوری داری. گروه سیاسیت برام مهم نیست و شاید برای هیچ‌کس دیگه‌ای هم این چیزا مهم نباشن.

  چیزی که مهمه، اینه که شما یه میکروفون گرفتی دستت و از موضوعی که سر در نمی‌آری داری برای دیگران روضه می‌خونی. من نمی‌دونم دیگران چه فکری می‌کنن درباره حرفای تو، اما به نظرم اگه چیزی بلد بودی غیر از پریدن به دیگران، الان سر کار درستت بودی و حتی شاید اسم تو هم در بین این دوستان بود…

  به هر حال امیدوارم خداوند (اگر تو هم بهش باور داری) همه ما رو به راه درست ببره. اما باز هم می‌گم که ما حق قضاوت افراد رو نداریم و این کار در حیطه انسان نیست. به خصوص که بخواد به چنین شکل زشت و زننده‌ای انجام بشه و هر کسی رو متهم کنه.

 2. بیشتر از جادی خوشم اومد. چون آدمای خوب همیشه هم مخالف دارن هم موافق ولی موافقاشون بیشتره 🙂
  مرسی که جادی رو خوب نشون میدی :))

  1. کاش بیشتر برای خودتان تاسف بخورید که می‌ترسید حرف‌های ساده خودتان را با شخصیت واقعی بیان کنید.
   لازم به تذکر است که حرف‌های افراد ناشناس برای من هیچ ارزشی ندارند 🙂

 3. عرض سلام و ادب خدمت شما. راستش من تصادفی تنها با قسمتی از مطالب روبرو شدم. ب ندرت واسم پیش آمده ک بخاطر مطلبی ک دنبالش نیستم وقت بزارم. ولی باتوجه ب اینکه هیچ شناختی از شما و جادی ندارم و حتی تقریبا درجریان موضوع و بحث هم نبودم،یهو متوجه شدم ک کلی وقته دارم با اشتیاق دنبال میکنم. چندتا نکته ب نظرم امد.
  اول اینکه قطعا شما فرد توانایی هستی ک باعث شدی خیلیا از جمله خوده من بااینکه یا زیاد
  درجریان موضوع نیستیم و یا شاید بطور جزء و کل
  مخالف مطالبتون باشیم، ولی تونستین دیگران رو ن تنها جذب، بلکه تونستین با اراده ی خودشون درگیرانه دنبالتون کنن و از اونجا ک اصلا فردی نیستین ک از قبل شناختی باشه، این دنبال کردن بیشتر بااهمیت و جالب شد واسم. طوریکه الان
  خواب و بیدارم و ساعت ۳ صبح ولی همچنان درگیر.
  زیاده گویی نکنم بیش از این و بپرسم چطور میشه باهاتون ارتباط برقرار کرد؟ آیا مثلا واتساپ یا تلگرامی دارید ک بشه ارتباطی داشت؟ راستی بنظرم اینم مهم امد ک بگم هرکسی ازتون نقدی کرده و یا مخالف و عکسه صحبتها و عقایدتون مطلب یا پاسخی داده، شما نتونستین ناراحتی و گاه حتی عصبانیت رو سرکوب یا حتی مخفی کنید. مخصوصا
  چون دیدم خودتون به تاب نیاوردن دیگران در زمانی ک کسی آینه ی رفتارشون میشه اشاره کردین وو…..

 4. یاد حکایتی افتادم
  مردی با پسری همخواب شد و وقتی پسر و مرد بر می گشتند پسر بلند داد میزد من این مرد رو مورد عنایت قرار دادم، مرد در سکوت بود و وقتی یک نفر از او پرسید چرا در مقابل گفته های پسر خاموشی چیزی نمی گویی.
  مرد لبخندی زد و گفت عاقلان دانند..

  1. حکایت جالبی بود! چون منو بیاد این مطلب انداخت:
   دهقان فداکار در شبی سرد و تاریک، پیراهن خود را آتش می‌زند و به سوی قطاری می‌دود که به ریل‌های شکسته و سنگ‌های فروریخته نزدیک می‌شود. مسافران قطار غرق شادی و روزمرگی به مسخرگی و بینوایی او می‌خندند و راهبر قطار به سرعت قطار می‌افزاید.

   بگذریم… اینجانب از شما نظردهنده ناشناس صمیمانه از بابت این حکایت آموزنده تشکر می‌کنم! فقط ای کاش آنقدر جرات و جسارت داشتید که هنگام ثبت این نظر حداقل از یک ایمیل معتبر استفاده می‌کردید تا می‌توانستید پاسختان را هم دریافت کنید! هرچند از جماعت جادی پرست! بیشتر از این هم انتظار نمی‌رود. به همین دلیل واجب دیدم خطاب به خودم یادآوری کنم:

   که وظیفه روشنفکر همراهی با صدای غالب نیست، بلکه نقد صدای غالب است. روشنفکر بلندگوی قدرتمندان نیست، بلندگوی ضعیف‌ترین صدای جامعه است. وظیفه روشنفکر است که در قبال واقعیت‌های پنهان سکوت نکند و از تلاش برای فروریختن باورهای کذب واهمه‌ای نداشته باشد.

   و خوشحالم که راه درست را در پیش گرفتم💪✌️

   1. میگه گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف، برو خدا روزی تو جای دیگه حواله کن، کلا مهمل و خزعبل بود خودت و سایتت و حرفات، خدا شفات بده دیوانه زنجیری

 5. سلام به شما.
  من خیلی وقت نیست که با جادی آشنا شدم.
  من اون رو فقط به خاطر تدریس و طرز صحبت شیرینش دوست داشتم.
  ولی کم کم که طول کشید متوجه یک حالت دوگانگی توی صحبتای این جادی حالا هرچی اسمش رو می تونیم بذاریم هست.
  شاید هم کلمه درستش دوگانگی نباشه.
  ولی باید بگم فقط این رو کاملا ازش مطمئنم که:
  صحبتاش بو داره

  ولی خودم هم دقیق نفهمیدم که گیرش کجاست
  اول تو صحبتاش مشکلات و اشتباهات و حرفای عجیب رو نادیده می گرفتم شاید این فقط به خاطر وجهه ی کاملا معصومی بود که از خودش درست کرده بود.
  ولی متوجه یک بو هایی شده بودم که حالا به هر صورت نادیده می گرفتم.
  اما بعد از اینکه حرفای شما رو شنیدم این موضوع برام پر رنگ شد.
  و الان مطمئنم یک جای کار این می لنگه

 6. ترویج علم یک جرمه توی ایران-مخصوصا بین ارزشی ها.
  هرکس که علمش رو بر خلاف نظر ارزشی های ساندیس خور استفاده کنه “بد” عه.
  درست میگید.جادی آدم بدیه که هزار تا چیز با بهترین شیوه بیان و بدون ذره ای منت و خستگی یادمون داده.
  آدم بدی عه که با ساختار توپ و تفنگ شما مخالف عه.
  ولی ما این آدم به گفته شما بد رو بی نهایت دوست داریم،چون ساندیس خور نیستیم(ما قهوه میخوریم:)
  ننگ بر همه ارزشی های بی ارزش…

  1. این نظر شما! من رو یاد یک حروم‌لقمه به تمام معنا انداخت به اسم دانیال بهزادی که اتفاقا دوست صمیمی جادی هم هست.😁
   ناانسانی که بسیار توهم شخصیت علمی دارد و شدیدا فکر می‌کند که دارد ترویج علم می‌کند.(ببینید)
   بعد همین حرومی! از سال ۹۳ دارد در یکی از زیرمجموعه‌های اقماری دکتر رسول جلیلی پدر فیلترینگ ایران مشغول به ملی سازی اندروید می‌باشد.
   و همزمان در کمیته صیانت در شورای عالی فضای مجازی مشغول مشاوره دادن به سید عباس مرادی بود تا راحت مردم را صیانت کنند.(ببینید)

   بعد همین حروم‌زاده!
   وقتی خبر بازداشت جادی بهش رسید، سریع توی توییتر اعلام کرد که علت بازداشت جادی بنده هستم!(ببینید)
   البته قبلترش هم بازداشت بهداد اسفهبد را هم به من ارتباط داده بود(ببینید)!

   حالا شمایی که دوست جادی هستید و این‌ها رو خوندی پیدا کن آدم فروش اصلی را(در اینجا)
   خلاصه اینکه بهتره یادبگیرید چطوری ماله بکشید و برای چه کسانی😉

 7. از پدرت به حرومزاده ش
  چقد خوب میشد اگه ننتو دوباره می‌دیدم
  شک نکن الان چند تا داداش حرومزاده ی دیگه عین خودت داشتی
  کونکش، امثال تو و این کسشراتون ریدین تو ایران
  ریدم دهن ننت که توی حرومزاده رو ننداخت وقتی بهش گفتم
  چند تا آدم کش استخدام کردم خیلی زود دخلت و میارن تا راجب آدمای به این بزرگی گه نخوری

  آدرس خونه تون رو از رو ای پی ت زدم
  بعد از مرگت تخم داره کسی کسشر بگه ببینم یا نه

  واسه پنجشنبه پول بزار کنار قبر بگیرن برات

 8. با خواندن صفحه شما بسیار بسیار بسیار به آقای جادی علاقه مند شدم و بس. به امید رهایی هر که بیاندیشد. مجبورم به دلایل امنیتی برای خودم (از دست دستگیر کنندگان هر که از نظرشون قابلیت اندیشیدن بر خلاف فکر بسته شده در قالب دینشون رو داشته باشد) ایمیل فیک رو مینویسم. اونقدر شجاع نیستم که دستگیر بشم.

  1. منم با خوندن کامنت شما بسیار بسیار فهمیدم که این آقا ( جادی ) بجای تولید تخصص در جامعه در حال تولید توهم هست !‌ ایشون از سال ۹۲ درس میده و الان ده پونزده سالی شده یک نفر متخصص نشون بده که با جادی رشد کرده ! فقط چون رادیو گویندگی کرده و صداش پرانرژیه مغز شما نوجوان ها رو خورده یکم هم سیس سیاسی بودن گرفته دیگه کم مونده بپرستیدش !!!‌ جادی چه سابقه ای داره ؟ یه گیتهاب فعال نداره یه پروژه تکمیل شده نداره یه کتاب ترجمه کرده انگار دادی گوگل ترنسیلتور فارسیش کرده !!
   به امید رهایی هر که بیاندشید ؟ بله خب برو شاعر شو جادی هم باید شاعر میشد تو دنیای تخصصی و برنامه نویسی چه … میکنه ؟ بره کتاب بنویسه بره شعر بنویسه بره اصلا خواننده بشه کسی کاریش نداره بعد شما براش بیت بیت شعر بگید ولی دنیای تخصصی نه ! اینجا جاش نیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *