محمدرضا حقیری: آزارگری که به اذیت و آزار دیگران افتخار می‌کند!

مقدمه: این بخش بعد از تکمیل مستندات، بصورت توضیحات ویدیویی منتشر می‌گردد. آزارگری که به اذیت و آزار دیگران افتخار می‌کند: شخصیت‌های واقعی: نمونه‌ای از اکانت‌های جعلی: ادامه دارد…

haghiri:An aggressor who harasses others by sending fake abuse reports

👇In fact! Mohammad Reza Haghiri is an aggressor who harasses others by sending fake abuse reports. 👇👇👇 👆👆👆👆👆🤨🤨🤨👇👇👇👇👇👇 To get to know this person better, I suggest you also get to know his colleagues.

آیا محمدرضا حقیری قزوینی یک مخبر است؟

پاسخ به این سوال مخصوصا تو این شرایط فعلی که من درگیر مستندنگاری مباحث #طرح_صیانت هستم، کمی سخت و دشوار است، فعلا ترجیح می‌دهم صحبتی نکنم، چون مستندات این مطلب خودشان گویای همه چیز هستند. پس قضاوت با خودتان است و آنچه منتشر می‌کنم تنها بخاطر دفاع از خودم می‌باشد. ابتدا از اینجا شروع شد..Continue reading “آیا محمدرضا حقیری قزوینی یک مخبر است؟”

گزارش فساد: پرونده‌سازی و طرح شکایت واهی با همراهی برخی از عوامل پلیس فتا

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین رئیسیریاست محترم قوه قضائیه؛جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین منتظریدادستان محترم کل کشور؛ با عرض سلام و احترام؛بدینوسیله از شما، به عنوان ریاست قوه قضائیه و دادستان کل کشور تقاضا دارم با اهتمام به وظیفه ذاتی دادستانی (ماده ۲۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری) به عنوان مدعی العموم در صیانت از حقوقContinue reading “گزارش فساد: پرونده‌سازی و طرح شکایت واهی با همراهی برخی از عوامل پلیس فتا”

هشدار به اکوسیستم: مواظب محمدرضا حقیری، این ام‌الفساد نفرت‌پراکنی باشید!

در این گزارش درباره این موضوعات صحبت می‌کنم: نکاتی را اطلاع رسانی می‌کنم که مربوط هستند به برخی تغییر و تحولات وضعیت ام‌الفساد فضای مجازی (محمدرضا حقیری). چند هشدار زیر پوستی می‌دهم به اهالی اکوسیستم وب ایران تا از الان بخوبی در جریان سایر اتفاقات بعدی قرار بگیرند.

محمدرضا حقیری: با مومو ایرانی آشنا شوید

این مطالب یک گزارش برای پلیس فتا است که هم‌اکنون در حال تکمیل است. موقتا در جهت یکسری اهداف شخصی منتشر می‌گردد. محتوای ویدیویی هنوز نسخه نهایی آن آماده نشده است. پس کاملا تغییر می‌کنند.درضمن لازم به تذکر است که نگارنده این مطلب خود معتقد است که احتمال خطا و اشتباه در مستندنگاری این موضوعContinue reading “محمدرضا حقیری: با مومو ایرانی آشنا شوید”

سندروم رنفیلد یا بیماری خون‌آشامی

فکت:سندروم رنفیلد یک اختلال روانی نادر است که مبتلایان به آن میل زیادی به خوردن خون در خود احساس می‌کنند.

محمدرضا حقیری: گر صبر کنی، ز قوره دارم، حلوایی می‌سازم🤨

این مطلب صرفا به دلایل ذیل بصورت عمومی منتشر می‌گردد:۱) در راستای شفاف‌سازی بیشتر و اطلاع‌رسانی مکتوب به جناب آقای محمدرضا حقیری قزوینی🧐🤭۲) ثبت شدن در حافظه تاریخی و جهت ارجاع و استناد به این سند در آینده نزدیک🐱‍👤

ارغوان ایاز: جریان‌سازی و اشاعه اکاذیب-آزار جنسی با دعای کمیل 😲

تروریسم سایبری:تروریسم مجازی چندان مجازی نیست Cyber Terrorism:Virtual terror is not so virtual آنچه را که لازم است بدانید این نکته مهم است، که سرمایه بزرگ هر انسانی در زندگی، حیثیت، آبرو و شخصیت اجتماعی او است و هر چیز آنرا به خطر بیندازد، همانند آن است که جان او را به خطر انداخته باشد،Continue reading “ارغوان ایاز: جریان‌سازی و اشاعه اکاذیب-آزار جنسی با دعای کمیل 😲”