haghiri eghrare parvandesazi

گزارش فساد: پرونده‌سازی و طرح شکایت واهی با همراهی برخی از عوامل پلیس فتا

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین رئیسی
ریاست محترم قوه قضائیه؛
جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین منتظری

دادستان محترم کل کشور؛

با عرض سلام و احترام؛
بدینوسیله از شما، به عنوان ریاست قوه قضائیه و دادستان کل کشور تقاضا دارم با اهتمام به وظیفه ذاتی دادستانی (ماده ۲۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری) به عنوان مدعی العموم در صیانت از حقوق و منافع عمومی به خصوص در صیانت از اصل ثبات و استمرار خدمات عمومی و اصل انتظار مشروع مندرج در ماده ۲ و ۱۴ سند امنیت قضایی، به انجام تحقیقات قانونی در ارتباط با کشف دلیل اصلی مشکل یعنی «اعمال نفوذ غیرقانونی و پرونده‌سازی [مفقود شدن مدارک از پرونده احتمالا توسط ماموران پلیس فتا]» مبادرت نمایید و پس از شناسایی عامل و یا عاملین آن، با توجه به ماده ۲۲ منشور حقوق شهروندی، آن‌ها را به مردم معرفی نموده و رسیدگی‌های لازم به منظور استیفای حقوق عامه در راستای اجرای ماده ۴ دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه مصوب ۱۳۹۷٫۱۱٫۰۳ و جبران خسارات وارده به اینجانب و البته سایر اقشار مختلف جامعه با توجه به اصل ۴۰ قانون اساسی و ماده ۱ قانون مسئولیت مدنی مصوب ۱۳۳۹٫۰۲٫۰۷ را به انجام برسانید.

همچنین نظر به اینکه اعمال فردی آقای محمدرضا حقیری قزوینی و اعمال جمعی سایر اعضای باند/قبیله آزادی نرم‌افزار، که به استناد دلایل اینجانب که شامل اقرار کتبی، مستندات تصویری و … می‌باشد و همچنین به استناد مواد ۴۹۹ و ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی تعزیرات و مواد ۴۹۹ مکرر و ۵۰۰ مکرر قانون مجازات اسلامی تعزیرات مصوب ۱۳۹۹٫۱۱٫۱۵ کلیه این اعمال واجد وصف مجرمانه غیرقابل گذشت و در رده فساد فی‌الارض قرار می‌گیرند، لذا بدین وسیله تعقیب و مجازات این شخص و سایر معاونین ایشان را از محضر عالی استدعا دارم.

اقرار صوتی آقای حقیری، مبنی بر کلاهبرداری سر یکی از مهمترین پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات(سیستم‌عامل بومی)

حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: مسئله دیگر تامین امنیت مردم و جامعه است و باید برای این مسئله اهتمام کافی صورت گیرد که از جمله آن برخورد قاطع با مخلان امنیت مردم در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و اراذل و اوباش است لذا تاکید به همه دادستان‌ها این است که درباره تامین امنیت مردم با تمام توان به میدان بیایند.

خواهشمند است در راستای تامین امنیت مردم و جامعه، اهتمام برخورد قاطع با مخلان امنیت مردم و اراذل و اوباش فضای مجازی و در راستای مقابله جدی با ترویج ابتذال و عادی‌سازی بداخلاقی‌ها و نابهنجاری‌ها در جامعه، دستور فرمایید که مامورین قضایی/امنیتی/انتظامی نسبت به این موضوع رسیدگی و برابر مقررات نسبت به نامبردگان برخوردی جدی و عبرت آمیز صورت بگیرد.

از دستوری که در این مورد صادر می‌فرمایید کمال تشکر را دارم.
محمدصالح سوزنچی

این گوی و این میدان
👇👇👇👇

معرفی استادِ طوفان:

من محمدصالح سوزنچی هستم، یکی از قدیمی‌‌ترین کاربران فضای مجازی و یکی از فعالین وب فارسی، نزدیک ۲۰ سال در فضای مجازی و حداقل ۱۴ سال در شبکه اجتماعی توییتر حضور مداوم و شبانه‌روزی داشته و دارم. یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار هستم که بصورت فریلنسر یا آزادکار فعالیت می‌کنم.

تقریبا از اواخر سال ۱۳۹۳ بود که عده‌ای از افراد معلوم الحال برایم سلسله اتفاقاتی را رغم زدند که باعث گردید آهسته آهسته طوفانی شوم، بطوری که در نهایت به استادِ طوفان امروز تبدیل شدم. می‌خواهید بدانید دقیقا چه اتفاقاتی؟ در ویدیو زیر می‌توانید بخشی از این اتفاقات را مشاهده کنید:

آنچه در ویدیو بالا مشاهده کردید تنها ۱ هزارم درصد از بلاهایی ایست که اعضای این باند/قبیله بر سرم من آورده‌اند. نکته قابل توجه این باند/قبیله سردسته و رهبر آن است. رهبری و هدایت(+) این باند بر عهده شخصی است بنام دانیال بهزادی که متاسفانه بخاطر داشتن شخصیت پیچیده و مرموزی که دارد هنوز کسی نتوانسته است بفهمد که ماهیت واقعی این شخص چیست و به کدامیک از گروهای زیر نزدیک‌تر است:

  • آیا «دانیال بهزادی» عضوی از نیروهای انقلابی و امنیتی جمهوری اسلامی و نزدیک به دکتر رسول جلیلی (+) است؟[ + , + , + ]
  • آیا «دانیال بهزادی» جزو عوامل نفوذی سیستم‌های اطلاعاتی دشمنان متخاصم است؟ [ + , + , + , + ]
  • آیا :دانیال بهزادی» جزو منافقین، فتنه‌گران، آشوب‌طلبان، براندازان نظام جمهوری اسلامی است؟ [ + , + , + ]

جالب بود نه! اما این که حقیقت ماجرا چیست! را باید از زبان افرادی چون دکتر رسول جلیلی یا سیدعباس مرادی شنید که این افراد چگونه و بر اساس چه معیارهایی دارند با این اشخاص در زیرمجموعه خصوصی خود(شرکت بتنا) همکاری می‌کنند و اصلا این اشخاص بر اساس چه تخصص و صلاحیتی عضو «کمیته صیانت شورایعالی/مرکز ملی فضای مجازی» شده‌اند؟ چرا که در ظاهر و بر اساس این سند(اقرار مکتوب) گویا در این ماجرا بحث نفوذ عوامل بیگانه بسیار پر رنگ‌تر از سایر مباحث دیگر است.

بگذریم…! چرا که آنچه برای بنده اهمیت دارد، این است که بنده بیش از ۷ سال تمام، دقیقا بواسطه همین افراد و سایر وابسته‌هایشان بدین شکل مورد هجمه‌های فردی و گروهی قرار گرفته‌ام و البته هنوز هم ادامه دارد. بهتر است بگویم در اصل من ۷ سال نمام داشتم ترور سایبری می‌شدم، بگونه‌ای که طی این سال‌هایی که گذشته این افراد از اعتبار اجتماعی‌ام بگیر، تا منابع کسب درآمد و از همه مهمتر سلامت جسم، روحی و روانی‌ام و حتی فرصت‌ها جوانی(تشکیل خانواده) را از من دریغ کردند و نابود ساختند.

محمدرضا حقیری: ام‌الفساد فضای مجازی

ام‌الفساد فضای مجازی در شناسنامه نامش «محمدرضا حقیری قزوینی» است، اما در فضای مجازی و بالخصوص در شبکه اجتماعی توییتر، این فرد با هویت‌ها، شخصیت‌ها و حتی با جنسیت‌های مختلفی زیست می‌کند. فهرست زیر تنها بخشی از اکانت‌هایی است که دیگران او را با هویت واقعی‌اش می‌شناسند:

me brun troll

اکانت‌هایی که در بالا معرفی شدند، فقط اکانت‌هایی هستند که طی چندین سال گذشته این شخص با هویت واقعی خودش از آنها استفاده می‌کرد. علاوه بر این‌ اکانت‌ها او بیش از چند ده و شاید چند صد اکانت جعلی دیگر هم دارد که همگی هویت‌های مختلفی دارند.

سوپر اوباشگر

محمدرضا حقیری خودش را به عنوان سوپر ترول یا سوپر اوباشگر فضای مجازی ایران می‌شناسد و دوستان، همکاران و حتی خود من نیز این موضوع را کاملا تایید می‌کنیم. برای شناخت این موجود پلید کافیست مطالب زیر مطالعه کنید:

مبلغ شیطان‌پرستی:

بر اساس اعمال و رفتار و کردارش و البته به اقرار صریح خودش، می‌توانید بسادگی به این موضوع پی‌برید که او یک شیطان‌پرست واقعی است.

rep2
Devils Idea1
Devils Idea2

رسالت: اذیت و آزار مومنین است.

قبیله «آزادی نرم‌افزار» نام فرقه‌ای کاملا جعلی(+) در فضای مجازی است، که بر اساس شواهد و قرائن مستند شده در این وبلاگ می‌توان گفت که اکثریت اعضای آن به شیطان‌پرستی و خداناباوری گرایش دارند. خشم و نفرت برای این فرقه و گنگ یک نوع سلاح است. به همین خاطر اعضای آن همواره سعی دارند بصورت گروهی، با اختلاف‌افکنی و نفرت‌پراکنی هر چه بیشتر در میان مردم به بازتولید خشونت و گسترش نفاق و اختلاف‌افکنی در جامعه دامن بزنند.

یکی از بارزترین رسالت‌های «محمدرضا حقیری» این است که با همراهی گروهی دیگر از اعضای قبیله «آزادی نرم‌افزار» دست به ترور اشخاصی بزنند که احساس می‌کنند نزدیک به نظام جمهوری اسلامی هستند. فرقی هم براشون نمی‌کند که طرف مخاطب‌شان از چه جناحی باشد. فقط کافی است که احساس کنند طرف مقابلشان مومن است.

Attack Command
یک نمونه بارز از پروژه نفرت‌پراکنی این قبیله/باند
quran evin

هفت سال ترور شخصیتی
هفت سال هوچیگری و ترولینگ
هفت سال حاشیه‌سازی و قلدوری سایبری
توسط یک قبیله از کاسبان رانت شبکه ملی اطلاعات

defame me11
defame me10

طرح شکایت واهی با اتهامات خلاف واقع

asl dastan3
egrar parvandeh sazi
asl dastan4
asl dastan5

اقرار: پرونده‌سازی و گم شدن مستندات پرونده

افترا ناروا: چه کسی تجاوزکار است؟

این ویدیو قدیمی و آرشیو است و ممکن است برخی از مباحث آن با سایر مباحث مطرح شده در این مطلب کمی تناقض داشته باشد. آنرا بازنشر می‌کنم تا اگر جایی اشتباه کرده بودم، بتوانم ضمن پذیرفتن مسئولیت کارم، از بابت آن عذرخواهی کرده و پوزش بطلبم تا ویدیو اصلی آماده انتشار شود.
asl dastan2

ترویج و تبلیغ ولنگاری‌های فرهنگی و اوباشگری

نفرت‌پراکنی تیمی در فضای مجازی

شروع ماجرا: تهدید و ارعاب در فضای مجازی!

hochi dadnameh
tahdid shekayat
tohin be hagiri
dadname1
لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/cwty

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *