Forud Ghafouri

فرود غفوری: بیتا چهره‌ واقعی پدر و مادرت را بشناس/فرق حرام‌زادگی و حلال‌زادگی

بیتا غفوری

بدان و آگاه باش که کثیف‌ترین و خطرناک‌ترین آدم‌ها! همان‌ آدم‌هایی هستند که با بی‌مسئولیتی و غرض شخصی ولی با ژست دلسوزانه همواره سعی می‌کنند روی بقیه تاثیر بگذارند و واقعیت و حقیقت را از نظر آنها مخفی سازند.

برای مثال این آدم‌ها یک‌روز ماله‌کشی کارگزاران شبکه ملی اطلاعات را می‌شوند و بر علیه دیگران دسیسه چیده و اقدام به لجن پراکنی می‌کنند و روز بعد نگران ساده‌سازی زیر ساخت اینترنت و پروژه ابرایران می‌شوند و باز هم بر علیه دیگران دسیسه چیده و اقدام به لجن پراکنی می‌کنند. آن هم به این خاطر که با آن کارگزاران اصلی آنها یا دوست صمیمی‌اند یا شریک قافله!

who is mokhber
Symptoms of immorality
attack android

پس تو همواره سعی کن همچون پدر و مادرت دیگر حرام‌زادگی پیشه نکنی😏 می‌دانم برایت ممکنه خیلی سخت باشد، اما شدنی است، فقط باید تلاش کنی👍. حالا بزار بهت ثابت کنم که پدر دقیقا چه موجودی است.

بابای بیتا ثابت کن که نیستی!

آری برای آموختن رسم انسانیت، همیشه فرصت هست!. فرود غفوری! فقط باید اراده کنی و به دخترت ثابت کنی که تو یک انسان ماله‌کش پست‌فطرت نیستی! و این همه تخریب و هوچیگری و عوام‌فریبی که طی هفت سال گذشته تو و هممسرت بر علیه من به راه انداختی، علتش فقط دفاع از یکسری مخبر اطلاعاتی و یا شاید یکسری نفوذی مثل دانیال بهزادی، محمدرضا حقیری و دوستان صمیمی‌ات بالخصوص جادی میرمیرانی نبوده است.

احیانا اگر خودت را یک انسان سالم، باشعور و بااخلاق می‌دانی و می‌شناسی، بدون تردید باید در وجودت آنقدر جرات و جسارت داشته باشی که مثل یک مرد بیایی و از خودت دفاع کنی!. اگر داشتی من از همینجا اعلام آمادگی می‌کنم که حاضرم در یک مناظره لایو همه حرف‌هایت را بشنوم و این وسط اگر اثبات شد اشتباه از طرف من بوده و من مقصر اصلی هستم، در همان مناظره رسما از تو، همسرت و فرزندت عذرخواهی کنم و ویدیوی آنرا جایگزین این مطلب می‌کنم.

اگر هم که جرات و جسارتش رو نداشتی هم اصلا خیالی نیست! می‌تونی مثل همیشه یا مثل این [+ و +] موارد باخیال راحت تا می‌تونی اقدام به عوام‌فریبی و مظلوم‌نمایی کنی! و ما هم شاهد دست و پا زدنت باشیم😉.

خلاصه‌ای از آنچه که گذشته!

آنچه مشاهده می‌کنید گوشه‌ای از ۷ سال تخریب و ترور شخصیتی، نفرت‌پراکنی، عوام‌فریبی بر علیه من هست. ابتدا به بهانه مسلمان بودن و بعد ولایت‌مدار بودن سر قضیه پروژه کلاه‌برداری فونت فارسی ویکی‌پدیا توهین و تهمت و افترا زدن آغاز شد و به پاپوش دوختن و شایعه‌سازی مبنی بر اینکه من بهداد اسفهبد را به اطلاعات سپاه فروختم ختم شد و شوربختانه هنوز هم ادامه دارد…

در اکثر حملاتی که صورت می‌گرفت عموما این زن و شوهر به دلیل داشتن اعتبار اجتماعی خوبی در میان اهالی توییتر همواره در صف اول حمله بودند و نقش مهمی در ایجاد فضا‌سازی‌ها و شایعه‌پراکنی‌ها بازی می‌کردند و در ادامه داستان این ترول‌ها و اعضای لاگ تهران بودند که به ماجرا ورود می‌کردند و نقش خودشان را در نفرت‌پراکنی ایفا می‌کردند.

درضمن برای درک بهتر از این نوع حملات که به اسم «قلدری سایبری» نیز شناخته می‌شوند، پیشنهاد می‌کنم مقاله «خبرسازی» از استاد ترولینگ محمدرضا حقیری را حتما مطالعه کنید.

maleh kesh
Slide16
Slide17
defame me4

پروژه کلاه‌برداری فونت فارسی ویکی‌پدیا فارسی(pfont):

4wikipedia protest
froud damoonFucking
attack me full

چرا باید حمله می‌کردند؟

من معتقدم تمام حاشیه‌سازی و حملاتی که بر علیه من صورت گرفت تنها بخاطر دفاع از جادی میرمیرانی و دانیال بهزادی بود. در حقیقت این افراد با قلدری سایبری و ترولینگ در ابتدا سعی داشتند که بنده را از سر راه‌ رقابت کنار بزنند. ظاهرا در آن‌زمان آنها من را بعنوان یک رقیب در حوزه تولید فونت فارسی آزاد و نرم‌افزار آزاد قلمداد می‌کردند.

چون از سال ۹۲ بود که دولت برای تکمیل زیرساخت نرم‌افزاری مورد نیاز شبکه ملی اطلاعات به سمت بومی‌سازی و توسعه نرم‌افزار آزاد گرایش خاصی پیدا کرده بود، تا آنجا که بودجه‌ هنگفتی را برای حمایت از تولید‌کنندگان نرم‌افزهای بومی و اوپن‌سورس در نظر گرفته بود. رانتی عظیم و بسیار وسوسه انگیز که باعث شده بود یکسری انسان حریص و طماع برای دستیابی و رسیدن به آن رانت به هر کاری و به هر چیزی چنگ بزنند.

93 start bonyad
floss kodeta4
floss kodeta1
jadi font store

مشکل این دوستان با من از آنجایی آغاز شد که این انسان‌های باشعور و باشرف کلاهبرداردر پروژه فونت فارسی ویکی‌پدیا میشناختند کنار بززندمن را از سر راه خودشان کنار بززند، چون منمن را اول از تا پوشش آنها

از اینجا به بعد در حال بروزرسانی می‌باشد

و در ادامه وقتی من آهسته آهسته متوجه اصل داستان شدم، با حاشیه‌سازی و دروغ‌پراکنی قصد سرکوب مرا داشتند تا جلوی افشای حقیقت را بگیرند.

floss kodeta5
defame me7
3pah0
defame me1 1
99 work for 3pag
NimaHashemi Pro fascism
Peace and reconciliation
همه دارند از جادی دفاع می‌کنند.

و تمام فلاکت‌هایی که این افراد به سرم آوردند فقط برای حفظ پوشش جادی میرمیرانی و دانیال بهزادی بود.👇

1400 jadi haghiri

فلاکت‌نامه:
وطن‌دوستی واقعی و وطن‌دوستی ظاهرسازانه


پرده اول: هر انسانی دچار بیماری‌ها و ناملایمات رفتاری می‌گردد. بر والدین و نزدیکان و دوستان هر شخص فرض است تا بخاطر علاقه و احساس مسئولیتی که در قبال آن شخص می‌کنند، معضلات امروزی و دیروزی او را بشناسند، به یکدیگر بگویند، و برای درمان یا اصلاح یا جلوگیری از تکرار آن چاره بیندیشند. ستایش‌ها و تعریف و تمجیدهای بیجا و نادیده گرفتن و پنهان کردن بیماری‌ها و رفتارهای ناصحیح، نشانه علاقه و احساس مسئولیت در قبال عزیزان نیست، بلکه موجب تشدید بیماری و عواقب مخرب آن و نشانه بی‌علاقگی و بی‌مسئولیتی توأم با ظاهرسازی است.

پرده دوم: جوامع و کشورها نیز از انسان‌ها تشکیل می‌شوند و مانند آنان دچار بیماری‌های اجتماعی و ناملایمات رفتاری می‌گردند. بر دلسوزان و میهن‌دوستان هر کشوری فرض است تا بخاطر علاقه و احساس مسئولیتی که در قبال آن کشور می‌کنند، معضلات امروزی و دیروزی آنرا بشناسند، به یکدیگر بگویند، و برای درمان یا اصلاح یا جلوگیری از تکرار آن چاره بیندیشند. ستایش‌ها و تعریف و تمجیدهای بیجا و نادیده گرفتن و پنهان کردن بیماری‌ها و عملکردهای ناصحیح، نشانه علاقه و احساس مسئولیت در قبال مردم و وطن‌دوستی نیست، بلکه موجب تشدید بیماری و عواقب مخرب آن و نشانه بی‌علاقگی و بی‌مسئولیتی تؤام با ظاهرسازی است.

bita family

رعایت اصول اخلاقی یک مرز باریک دارد و آن رعایت متقابل اخلاقیات است. هر زمان پدر و مادر این طفل اصول اخلاقی را بجا آوردن و عذرخواهی کردند، بنده نیز این مطلب را حذف خواهم کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/6ass

2 thoughts on “فرود غفوری: بیتا چهره‌ واقعی پدر و مادرت را بشناس/فرق حرام‌زادگی و حلال‌زادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *