گروهک جبهه انقلاب اسلامی: سربازان گمنام امام زمان(ع)، با استاد سیدعلیرضا آل‌داوود آشنا شوید!

اعتراف می‌کنم!

می‌خواهم خدمت تمامی سربازان گمنام امام زمان(ع) خیلی ساده و صریح اعتراف کنم! اگر روزی دیدند اینجانب در آینده به جمع براندازان نظام جهموری اسلامی پیوستم! آشوب‌طلب شدم و … بدانند که دلیل اصلی این اتفاق به هیچ عنوان ارتباطی به تحریک شدن اینجانب توسط دشمنان کشورم(آمریکا و اسراییل) نداشته و نخواهد داشت.

برعکس دلیل اصلی برانداز شدنم فقط فقط خود همین سربازان گمنام امام زمان(ع) هستند. آنهم به این خاطر که نسبت به کنترل این نفوذی‌های انقلابی‌نمای ولایت‌معاش(ولایت‌معاش کسی است که با ولایت و نام ولی، کاسبی یا … می‌کند.) همچون سید علی‌رضا آل‌ داوود و سایر اعضای گروهکش کم‌کاری کرده و یا کاملا بی‌توجه بوده‌اند و اینگونه باعث گشتن که امثال من نسبت به آینده خودشان کاملا ناامید بشوند.

مثال‌هایی از از عوام‌فریبی و فرافکنی‌های
این فرد و سایر اعضای گروهک جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی

براساس تحقیقاتی که بعمل آمد، اینجانب به این نکته رسیدم که تمامی محتوای کانال‌های منتسب به گروهک «جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی» مستقیما توسط دو شخص یعنی آقایان روح‌الله مومن‌نسب و سیدعلیرضا آل‌داوود منتشر می‌گردند. پس مسوولیت این کانال‌ها رسما بر عهده این دو شخص می‌باشد.


در مورد این شخص مستندات بیشتری وجود دارد که هم‌اکنون در حال آپلود شدن می باشد.ویدیو بالا شامل دو بخش است و فقط بخش دوم آن در این مطلب بصورت موقت منتشر شده است.

ویدیوهای بعدی شاید در ارتباط با این شخص نباشد! اما با گروهک جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی ارتباط مستقیم دارد و می‌تواند بخوبی بخشی از اهداف این گروهک را در ذهن‌های تدایی کند.


کبوتر با کبوتر، باز با باز…
کند همجنس با همجنس، همراه و همکار
این دغل دوستان دغدغه‌مند را که می‌بینی!
همگی مگسانند(دشمنان ما) گرد یک شیرینی؟!


برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با احمد کارآمد آشنا شوید

هموطن حالا که تا اینجا آمدی! حیف است که با پسر دوم شهید سیاح طاهری هم آشنا نشی! پس اینجا کلیک کن😁

کودتای خزنده: احمد کارآمد/مزدور انقلابی‌نمای پروژه‌بگیری که باعث ناراحت شدن رهبر انقلاب شد.

مقدمه

در حالی که دشمنان خارجی و رقیبان منطقه‌ای ایران از هر ابزاری برای نابودی انسجام و یکپارچگی ملی ایرانیان بهره می‌برند و از اختلاف‌افکنی زبانی/قومی گرفته تا اختلاف افکنی مذهبی برای اهداف شوم ضد ایرانی خود سود می‌جویند، با نهایت تاسف در داخل ایران هستند عده‌ای غیرایرانی‌ و ظاهرا نفوذی، که چهره خبیث واقعی خود را پشت نقاب‌های انقلابی و حزب‌اللهی مخفی ساختند و به شکل طنزی‌آمیزی بجای مصلحت‌اندیشی و ساختن آینده، دیگر فقط حال خود را می‌بینند و منفعت روز خویش و قبیله خودشان را می‌سنجند.

بگونه‌ای که آنها دیگر بهبود جامعه را به زیان منافع شخصی خویش می‌دانند و بدون در نظر گرفتن این نکته مهم که کارهایشان در دراز مدت ممکن است چه عواقب و پیامدهای منفی و طبعات ناخوشایندی را برای مردم این کشور و حتی خودشان ایجاد نماید، شاهدیم که آنها در کمال وقاحت و پُررویی، از هر عارضه اجتماعی و رفتاری (گسست و شکاف نسلی) که در جامعه وجود دارد، بهره می‌جویند و به همنوعان خود براحتی خیانت می‌کنند تا شاید اینگونه بتوانند به یکسری از اهداف و آرزوهای آرمانگرایانه خود دست پیدا کرده و منافع سیاسی و اقتصادی بیشتری را نیز تصاحب نمایند.

و بدین گونه دارند امنیت جامعه و روند پیشرفت کشور را به خطر انداخته و درخت کهنسال میهن را از درون تهی کرده و تیشه بر ریشه خود می‌زنند.

در اعماق احمد کارآمد

از قدیم گفته‌اند که مشت نمونه خروار است. این ضرب المثل پرکاربرد به معنای چیز کم به نشانه فراوان است، این مثل بیان می‌دارد مقداری از هر چیز بیان کننده و نشان دهنده کیفیت و خصوصیت کل آن چیز است.

همانطور که می‌دانید طرحی در مجلس در جریان است که از آن به «صیانت از فضای مجازی» تعبیر می‌شود. متاسفانه این طرح برخلاف تمامی تظاهرات و ادعاهایی که حامیان دارند به هیچ عنوان بدنبال صیانت از جامعه و مقابله با فساد و سالم‌سازی فضای مجازی نیست!

در حقیقت این طرح بدنبال پیاده‌سازی و اعمال یک سیستم پیچیده دیکتاتوری رسانه‌ای(کره شمالی اسلامی) در کشور است، که گردش آزاد اطلاعات را هدف گرفته و با یکدست‌سازی سیاسی، تجمیع مطلق قدرت، نفی نظارت عرصه عمومی تنها می‌خواهد فضای مصون‌سازی قانون‌شکنان و باز گذاشتن دست آمران و عاملان در ساختارهای فاسد کشور را تامین، تضمین و محیا بسازد.

و احمد‌ کارآمد که یکی از وقیح‌ترین و جاهل‌ترین حامیان طرح صیانت است، بهترین مثال بارز برای اثبات این ادعاست و اصلا نیازی برای بیان توضیحات بیشتر وجود ندارد. چون شما می‌توانید با مطالعه دقیق و بررسی مستندات این مطلب، براحتی به این موضواع پی‌ببرید که دقیقا چه کسانی، با چه خصوصیاتی بدنبال تصویب طرح صیانت آنهم به هر طریقی می‌باشند.

آیا دیکتاتوری رسانه‌ای، مقدمه ظهور امام زمان است؟

احمد کارآمد از طرح صیانت انتظار گشت ارشاد فضای مجازی دارد!

احمد کارآمد در انتخابات چه کارهایی که نمی‌کند!

در جریان انتخابات ریاست جمهوری ساله ۱۴۰۰ گروهی معلوم‌الحال با ارسال و انتشار مستندات خلاف به شورای نگهبان و در فضای مجازی، توانستند یکی از مطرح‌ترین رجل سیاسی ایران رد صلاحیت بشود. اما بعد مشخص گردید که این مستندات همگی واقعیت نداشتند. بطوری که رهبر انقلاب از این بابت آنقدر ناراحت و دلخور شدند که نسبت به این موضوع بدین صورت عکس‌العمل نشان دادند:

براساس شواهد و قرائن موجود مشخص شد، آن شخصی که مستندات دروغین را به شورای نگهبان ارسال کرده است، کسی نیست بجز جناب آقای نصرالله پژمانفر. یعنی همان کسی که از سال ۹۵-۹۶ بطور شبانه روزی بدنبال تصویب طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی می باشد. همان طرحی خبیثی که در سال ۹۹ یهویی تبدیل گشت به طرح صیانت و محتوای آن متحول شد(کودتای خزنده را بخوانید)

مستندات بیشتری در این مورد وجود دارد که سر فرصت آنها را آماده و منتشر می‌کنم.

احمد کارآمد و جریان تحریف وقایع:

من
مخالف طرح صیانتم!!!

چون دیوانه نیستم، آینده شغلی خودم و جامعه‌ام رو بدست گروهکی جاهل و نفوذی بسپارم که حتی نه فقط از پلتفرم‌های آمریکایی و خارجی! بلکه از پلتفرم‌های داخلی چون اسنپ، نشان(نقشه) نیز هراس دارند بطوری که قصد دارند با یکسری قوانین پیچیده یک اکوسیستم را دچار خفقان و نابودی کنند.

جناب آقای پژمانفر! این نگرانی را شما و امثال شما برای ما ایجاد کردند!

کودتای خزنده: طرح صیانت و نقش برادران سیاح طاهری

پیشگفتار

قبل از هر چیزی لازم است این نکته را گوشزد کنم که اینجانب به احترام خون تمامی شهیدان این مملکت، بارها و بارها سعی کردم که بی‌خیال این مورد بشوم. اما… اما وقتی خود فرزندان این شهید بزرگوار خودشان حاضر نیستند آن ارزش و احترامی که باید برای پدرشان قائل بشوند را رعایت نمی‌کنند! و از همه بدتر اینکه فرزند شهید بودن برای آنها یک حاشیه امن ایجاد کرده است و آنها با سوءاستفاده از این موضوع دارند دست به انجام کارهایی می‌زنند که در آینده آنچه حاصل می‌کند به ضرر کل جامعه ایران تمام می‌شود. اینجاست که ادامه سکوت برابر است با خیانت.

به همین خاطر این مطلب را فعلا در حد انتشار مستندات بصورت عمومی منتشر می‌کنم، تا این ولایت‌معاشان انقلابی‌نما هم بتوانند از مباحث این مطلب آگاهی پیدا کرده و خودشان را برای قبول یا عدم قبول دعوت این چالش آماده بنمایند.

با میراث کارشناسان گمنام آشنا شوید!

کار فرهنگی خانوادگی، در مرکز ملی فضای مجازی، بر علیه شبیخون فرهنگی

کار فرهنگی و طرح صیانت!

کار فرهنگی و لجن‌پراکنی علیه نفوذی‌ها!!!

کار فرهنگی و ماجرای فیلتر کردن تلگرام

پاسخ یک سوال مهم:
چه کسانی جاسوس‌افزار تلگرام را وارد ایران کرد؟

هستند بعضی از کارشناسان فضای مجازی که معتقدند این پیام‌رسان محبوب ایرانی‌های یعنی تلگرام! در اصل یک نرم‌افزار جاسوس‌افزار است که توسط صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها و در راستای پیشبرد جنگ نرم در ایران و براندازی نظام طراحی و تولید و تبلیغ شده است.

ببینید تلگرام چقدر خطر دارد!

اینا 👆میگن: آذر جهرمی رو بدید بزنیم😁

این کارشناسان خیلی عاقل و بافهم و شعور که به هیچ عنوان شل‌مغز هم نیستند! باز مجددا معتقدند که وزیر جوان یا همون آذر جهرمی! در اصل همان شخص نفوذی است که به صهیونیست‌ها کمک کرده تا تلگرام در ایران فراگیر شود. دقیقا یه چیزی تو همین توهماتی که در ویدیو زیر می‌توانید خودتان از نزدیک ببینید:

و اما حقیقت ماجرا چست

سند زیر بخوبی نشان می‌دهد که تلگرام در سال ۹۴ و با مجوز حاکمیتی وارد کشور شده است و این مجوز را بالاترین نهاد تصمیم‌گیری برای فضای مجازی صادر کرده است. یعنی همان نهادی که مجوزی استقرار CDNهای تلگرام را لغو و باطل کرد.

پس آن نفوذی واقعی وزیر جوان نیست! در حقیقت آن نفوذی‌ها کسانی هستند که به وزیر جوان اجازه مذاکره کردن و انعقاد تفاهم و بستن قرارداد با جاسوس‌افزار صهیونیستی را به وزیر جوان داده‌اند و این افراد دقیقا در مرکز ملی فضای مجازی کشور مشغول به فعالیت هستند.

مجوز تلگرام، کلاهبرداری

نفوذی واقعی را پیدا کنید؟

برای کشف این راز مهم شما باید این ویدیو را کامل تا آخر نگاه کنید تا بتوانید متوجه شوید و خودتان ببینید که آن نفوذی در این ویدیو چگونه بصراحت تمام اقرار کرده است که جاسوس افزار تلگرام صهیونیستی را برای بدبخت کردن مردم(بقول کارشناسان ارشد محمد کهوند و روح‌الله مومن‌نسب) انتخاب کرده است و دستور داده و هماهنگی ایجاد کرده تا این پیام‌رسان خطرناک را جایگزین وایبر صهیونیستی بکنند.

می‌بینید ما ایرانی‌های داخل کشور چقدر بدبخت و ذلیل شده‌ایم! که آخر و عاقبتمان زیر دست این نفوذی‌های انقلابی‌نمای ولایت‌معاش افتاده است؟! حالا دقیقا همین‌ها نفوذی‌ها! با طرح صیانت می‌خواهند، آنچنان ما مردم ایران را سرکوب کنند تا بدین طریق بتوانند برای خود یک کوره شمالی اسلامی راه بی‌اندازند.

بله! من مخالف طرح صیانتم

توضیحات معاون مدیرکل نظارت بر فضای مجازی درباره آینده فیلترینگ اینترنت در ایران

طرح صیانت:

طرحی در مجلس در جریان است که از آن به «صیانت از فضای مجازی» تعبیر می‌شود. متاسفانه این طرح برخلاف تظاهرات و ادعاهایی که دارد و توجیهاتی که حامیانش درباره آن بیان می‌کنند، به هیچ عنوان بدنبال صیانت از جامعه و مقابله با فساد و سالم‌سازی فضای مجازی نیست!

طرح خیانت است:

در حقیقت این طرح بدنبال پیاده‌سازی و اعمال یک سیستم پیچیده دیکتاتوری رسانه‌ای در کشور است، سیستمی که گردش آزاد اطلاعات را هدف گرفته و با یکدست‌سازی سیاسی، تجمیع مطلق قدرت، نفی نظارت عرصه عمومی می‌خواهد فضای مصون‌سازی قانون‌شکنان و باز گذاشتن دست آمران و عاملان در ساختارهای فاسد کشور را تامین، تضمین و محیا بسازد.

طرح صیانت: برنامه‌های آینده فیلترینگ اینترنت در ایران

در توییتر از من سوال شد: جناب شما که این قضایا رو دنبال می‌کنید، حدس می‌زنید آینده که طرح صیانت و اینترنت ایران با این اوضاع چطور بشه؟ ممکنه صیانت و به انجام برسانند و اینترنت قطع بشود؟

برای پاسخ به این سوال که طرح صیانت چه ارتباطی با برنامه‌های آینده فیلترینگ اینترنت در ایران دارد و قرار است چه بلایی سرمان بیاورند، پیشنهاد می‌کنم کمی وقت بگذارید و بنشینید پای صحبت‌های مهندس مهدی امیری، معاون مدیرکل نظارت بر فضای مجازی دادستانی کل کشور و رئیس اداره نظارت دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تا خودتان بشنوید که ایشان در برنامه مهافمپ-جلسه ۳۱ با موضوع چالش‌های پالایش فناوری‌های نوین ارتباطی، به چه نحو خوبی و کاملا واضحی، آینده پیشروی فیلترینگ اینترنت را برای من و شما تبیین کرده‌اند.

نقش طرح صیانت!

متاسفانه بارها دیدم که برخی از افراد هستند که سعی دارند با بیان یکسری دلایل فنی به دیگران اینگونه توجیه کنند: که ای بابا! این‌ها نمی‌توانند دست به انجام همچین کارهایی بزنند، فناوری فلان است و بهمان…

اما الان آنقدر شواهد بسیاری در اختیار داریم که حداقل من یکی به شخصه و بصراحت تمام معتقدم که این گروهک انقلابی‌نمای صیانت‌گر نفوذی! برای ما آنچنان دقیق برنامه‌ریزی کرده‌اند که نگو و نپرس.اصلا همین الان که شما دارید این مطلب را می‌خوانید، آنها با خیال راحت در حال اجرای مو به موی برنامه‌های خود هستند. مثل همین کاهش سرعت و کیفیت اینترنت این‌روزها که دقیقا علت اصلی آن عدم اجازه افزایش پهنای باند اینترنت بین‌الملل توسط شورای عالی فضای مجازی است.

خب! حال برای اینکه شما هم بتوانید خودتان کاملا متوجه اعماق این ماجرا شوید و بفهمید که دقیقا نقش طرح صیانت این وسط چیست؟ ابتدا لازم است به تصویر بالا نگاه کنید! که ظاهرا چیزی شبیه به کره شمالی است!. بعد ویدیو زیر را نگاه کنید و خوب گوش به حرف‌های این طلبه مهندس انقلابی‌نما، یعنی جناب محمد مهدی حبیبی بدید. چون ایشان برای من و شما بخوبی تبیین کردند که چگونه قراره این است برای ما آینده سیاه بسازند.آینده‌ای که می‌خواهند برایمان رقم بزنند را برایمان تبیین می‌کند که داستان از چه قراره و چرا و چگونه می‌خواهند من و شما را صیانت‌ بنمایند:

کودتا علیه جمهوریت ایران

این قضیه کمی پیچیدگی دارد و نمی‌توان یهو رفت سر اصل مطلب😁 هرچند بخشی از آنرا در این مطلب قبلا توضیح داده‌ام و این مستندات نیز در ادامه همان مطلب است! اما دیدم ضرر ندارد برای اینکه متوجه شوید پشت این طرح دقیقا چه عالی جنابانی قرار دارند و این طرح اصلا تصمیم حاکمیتی نیست! و فقط یک عده دغدغه‌دار با موج‌سواری ….

#طرح_صیانت از زبان استاد مؤمن‌نسب😁

احمد کارآمد: عوامل نفوذی خواستار راه‌اندازی گشت ارشاد در فضای مجازی است!

نه وجدانن بینید که این صهیونیسم قاصد تا کجاهای کشورمان نفوذ کرده! ببینید دقیقا چه کسانی بدنبال تصویب طرح صیانت هستند؟ ببینید دقیقا چه کسانی با چه شخصیت‌هایی در حال ایجاد تفرقه در میان ملت ایران هستند و دقیقا بدنبال چه اهدافی هستند؟

آیا برای شما کمی عجیب نیست که تمامی کسانی که از ول بودن فضای مجازی داشتند کمال بهره را برای پیشبرد اهدافشان می‌بردند، هم‌اکنون همگی از حامیان و طرفداران طرح صیانت می‌باشند؟

عوامل نفوذی در جبهه انقلاب چگونه عمل می‌کنند؟

در مورخ ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ در وب‌سایت «گرداب»، که سایت رسمی ارگان «فرماندهی امنیت سایبری سپاه پاسداران» است، مقاله‌ای با عنوان «شخص اول تلگرام چه کسی است؟!/ برقراری امنیت در تلگرام با لابی آمریکایی-صهیونیستی» منتشر شده که در بخش پایانی این مطلب سوالات زیر را مطرح کرده است:

اکنون باید از خود پرسید چه شده است که یک جریانی یهودی صهیونیستی چنین نرم افزارهایی که میلیون‌ها دلار هزینه ساخت آنها شده است را آن هم با شعار حفظ امنیت اطلاعاتی کاربران در اختیار ما قرار داده است؟!

و از همه مهمتر اینکه چه اتفاقات و روندی سبب شد تا به صورت ناگهانی ایرانیان به تلگرام مهاجرت کنند؟ گفتنی است مردم ایران قبلا نیز استقبال های گسترده از نرم افزارهای پیام‌رسان مانند وایبر و واتساپ یا شبکه‌های اجتماعی موبایلی همچون لاین و تانگو را تجربه کرده‌اند، اما هرگز چنین موج شدیدی از گرایش به یک نرم افزار پیام‌رسان به گونه‌ای که از آن به پدیده مهاجرت ایرانیان یاد شود؛ رخ نداده بود. ایرانیان ظرف کمتر از شش ماه جمعیت 13 میلیونی را به تلگرام منتقل کردند و این یعنی به طور متوسط ماهانه بیش از دو میلیون ایرانی به تلگرام پیوسته‌اند!

تلگرام آمریکایی-صهیونیستی توسط چه کسانی وارد ایران شد؟

در ویدیو زیر مشاهده می‌کنید که «سیدعباس مرادی» مسئول نظارت بر شبکه ملی اطلاعات مرکز ملی فضای مجازی کشور به صراحت اعتراف می‌کند که ماجرای ورود تلگرام به ایران و مهاجرت کاربران ایرانی به این پیام‌رسان جاسوس‌افزار صهیونیستی تمام و کمال زیر نظر شورای عالی فضای مجازی و توسط مرکز ملی فضای مجازی کشور انجام شده است.

به عبارت دیگر اگر فرماندهی امنیت سایبری سپاه واقعا معتقد است که تلگرام یک نرم‌افزار جاسوسی صهیونیستی است، پس خیلی سریع می‌بایست پیگیری کنند تا بفهمند که چرا بالاترین نهاد تصمیم‌گیری برای فضای مجازی کشور اقدام به این عمل زده است؟

خلاصه کنم چرا این افراد باید به قصد و از عمد بیایند یک نرم‌افزار جاسوسی دیگر را به اسم تلگرام پیدا کنند تا آنرا جایگزین وایبر صهیونیستی بکنند؟ این موضوع برای شما عجیب نیست؟ و اصلا چگونه توانسته‌اند چندین سال با یک شرکت صهیونیستی در ارتباط باشند، به آن مجوز بدهند و تازه کلی هم سرور در داخل کشور در اختیاراتشان بگذارند؟

دقت کنید که این‌ افراد در حقیقت به دشمنان این کشور این فرصت را داده‌اند که بتوانند خیلی راحت از داخل شبکه ملی اطلاعات به ساختار این شبکه دسترسی آزاد پیدا کنند و خدا می‌داند که آنها در این فرصت چه کارهایی که نکرده‌اند؟ برای مثال همین حملات به زیرساخت‌های جایگاه‌های بنزین می‌تواند یک دلیلش شناخت کافی دشمن به زیرساخت‌های کشور باشد.🤔

از همه مهمتر اینکه چرا این افراد خائن هنوز در پست و مقام و سمت‌های حساسی که برعهده داشتند همچنان مشغول به خدمت به این مردم مظلوم هستند؟ در حدی که هم‌اکنون می‌خواهند برای ما مردم یکسری قانون خفقان و سرکوب که رسما یک دیکتاتوری رسانه‌ای است تدوین کنند؟! به اعتقاد من اعدام حق مسلم این خائنین است.

با سایر عوامل نفوذی دشمن آشنا شوید:

این بخش را بیشتر برای اطلاع‌رسانی سربازان گمنام امام زمان(ع) تهیه کردم. چون پیگیری این مسائل وظیفه ذاتی آنهاست، گرچه امیدی به نیست به گوش شنوایی که بخواهد بشنود! چون اگر بود مسلما اوضاع و احوال مملکت ما به از این بود که الان هست.

بگذریم… آنچه برای این بخش بسیار اهمیت دارد، یادآوری این نکته مهم است که مقام معظم رهبری همین چند وقت پیش در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری پیرامون جهاد تببین به نکته خیلی مهمی اشاره کردند. نکته‌ای که واجب است من آنرا مجددا تکرار کنم، تا این توصیه مهم مورد توجه ویژه این عزیزان قرار بگیرد.

یکی از کارهای مهمّ عوامل نفوذی دشمن همین است: با شما که مواجه می‌شود، نیّت شما را که می‌داند، تصمیم شما را که می‌داند، در صدد برمی‌آید کاری کند تا محاسبات شما عوض بشود، دستگاه محاسباتی شما را دچار اختلال کند؛ یکی از کارهای مهمّ دشمنی در عرصه‌های گوناگون این است. (رهبر انقلاب؛ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸)

مسئولان آماج این نفوذند؛ هدف این است که محاسبات مسئولان را عوض کنند و تغییر بدهند؛ نفوذ برای این است که این محاسبات در ذهن مسئولین عوض بشود. آنوقت، وقتی نتیجه این بشود که فکر مسئولین و ارادهٔ مسئولین در مشت دشمن قرار بگیرد، دیگر لازم نیست دشمن بیاید دخالت مستقیم بکند؛ نه، مسئول کشور همان تصمیمی را می‌گیرد که او می‌خواهد. وقتی محاسبهٔ این حقیر عوض شد، تصمیمی را می‌گیرم که او می‌خواهد؛ من همان کاری را که او می‌خواهد مفت و مجّانی انجام می‌دهم؛ گاهی بدون اینکه خودم بدانم -یعنی اغلب بدون اینکه خودم بدانم-این کار را انجام می‌دهم. [بنابراین] سعی می‌کنند محاسبات مسئولین را عوض کنند. پس آماج اوّل مسئولینند و بعد مردم. (رهبر انقلاب؛ ۱۳۹۴/۱۲/۲۰)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تأثیر بی‌بدیل حضور مردم در صحنه را علت تلاش شیاطین برای اغوای مردم دانستند و گفتند: شیاطین با ابزار رسانه دائماً در حال ترویج دروغ و تزیین حرف‌های بی‌مبنا هستند تا با کاهش ایمان و اعتماد به نفس عمومی، ملت را مأیوس و ناامید کنند.

ایشان، اغوای خواص را با هدف نهایی اغوای مردم، دستور کار مهم دشمنان برشمردند و گفتند: مستکبران جهان، در سنگین‌ترین جنگ نرم تاریخ با ملت ایران، درصددند کسانی را که عنوان، امکان و احیاناً سوادی دارند اغوا کنند تا آنها، توده‌های مردم را بفریبند و از حقیقت و واقعیت دور سازند.

حال با مد نظر گرفتن توصیه‌های رهبر، از شماها دعوت می‌کنم جهت آشنایی بیشتر با «سید علیرضا آل داوود» استاد امنیت فضای مجازی این ویدیو را ببینید:

درست است که اکثرا ایرانیان جناب مومن‌نسب رو بخوبی می‌شناسند. اما این ویدیو با سایر ویدیو‌های دیگه خیلی فرق دارد.

سیدعباس مرادی: نمونه بارز یک مستکبر فضای مجازی

تعریف استکبار:

استکبار، وجود نوعی سلطه‌گری اقلیت محدودی زورگو و نفع‌طلب، بر خیل عظیم توده‌های محروم می‌باشد. نقطه مقابل جبهه مستکبران، گروهی هستند که با استکبار مبارزه می‌کنند. نافرمانی، خودبرتربینی، فخرفروشی، تحقیر مستضعفان، منفعت‌طلبی، چشم داشت به اموال دیگران، خوف و دلهره، و برده‌بینی دیگران، از ویژگی‌های بارز مستکبرین است.

برای دریافت گرین کارت یا همان کارت سبز باید برخی قوانین آمريكا رعایت شود. یکی از این قوانین قسم خوردن زیر پرچم آمریکا است. با این قسم، فرد متعهد می‌شود که زیر پرچم آمریکا با کشوری که برابر ایالات متحده می‌جنگد، در صورت نیاز جنگ کند. این گرین کارت هر شش ماه یا یکسال باید تمدید شود و در واقع افرادی که از آن استفاده می‌کنند، باید هر چند وقت یکبار به آمریکا بروند و اعتبار خود را تمدید کنند.(منبع اصلی)

نظام استکباری برای ایجاد سلطه، مردم جهان را یا مورد تهاجم فرهنگی و سیاسی خود قرار می‌دهد یا آنها را به بهانه‌های واهی از هرگونه در اختیار داشتن نیازهای اولیه خود، محروم و محدود می‌سازد.

از مطرح‌ترین و قدیمی‌ترین نظام‌های استکباری شاید بتوان براحتی از حکومت‌های آمریکا و اسرائیل نام برد. همچنین از نوظهورترین نظام‌های استکباری امروزمان بنده دیگر بصراحت تمام می‌توانم، رسما اسم نظام جمهوری اسلامی ایران را نام ببرم👇.

آنهم به این خاطر که متاسفانه جمهوری اسلامی فرمان هدایت حکمرانی خودش را چه در دنیای واقعی و چه فضای مجازی را بدست یکسری از مستکبران نفوذی و فاسد فضای مجازی سپرده است و از آن بدتر اینکه گوش‌ها و چشم‌هایش را هم بسته است.

چون صدای اعتراضات مردم را گویا اصلا نمی‌شنود. فقط هر از چندگاهی منت می‌گذارد و آن طرح خبیث را فقط اسمش را عوض می‌کند. یعنی خر همان خر است، فقط زحمت تعویض پالانش را می‌کشد.

آشنایی با سیدعباس مرادی یک مستکبر فضای مجازی

👆قضاوت با خودتان👇

جبهه‌‌پایداری و کودتای خزنده/مهندسی انتخابات و نتایج عدم حضور مردم در انتخابات

پیش‌گفتار:

هموطن عزیزم سلام، آنچه را که می‌خواهم در این مطلب به اطلاع عموم شما عزیزان برسانم را بطور خلاصه و مفید در این ویدیو به عرضتان رسانده‌ام و در ادامه سعی دارم شما را در جریان جزئیات و مباحث و مسائل پشت پرده این داستان قرار دهم.

حکم جهاد تبیین:

آنچه که لازم است در همین ابتدا به عرض و اطلاع شما مخاطب عزیزم برسانم این نکته مهم است که کلیه محتویات این مطلب تماماً بر اساس تحقیقات میدانی شخصی و تحلیل تمامی مستنداتی است که همگی آنها توسط شخص خودم گردآوری گردیده است.

همچنین کلیه مباحث مطرح شده در این مطلب به هیچ عنوان، بدنبال جهت‌گیری و اهداف سیاسی یا جناحی نیست. زیرا این مطلب در حقیقت به نوعی یک تسویه حساب و انتقام شخصی است. انتقام از آن کسانی که باعث نابودی زندگی و آینده‌ام شده‌اند و هم‌اکنون دارند با زندگی و آینده یک مملکت بازی می‌کنند. و صریح و قاطع اعلام می‌کنم که اصلا برایم هیچ فرقی ندارد که این افراد می‌خواهند جزو اصولگرایان، ولایتمداران و موافقان نظام باشند یا جزو منافقین و معاندین و مخالفین نظام.

و البته بهترین و شیرین‌ترین شیوه انتقام، بنظر خودم همان شیوه‌ای است که خداوند در سوره قلم به بندگانش مومن خودش توصیه [+ ، + ، + ، +] کرده است و چقدر جالب که بدانید جناب آقای خامنه‌ای، رهبر انقلاب نیز در حکم جهاد تبیین! دقیقا همین توصیه را به جوانان کردند. یعنی بازگو نمودن حقایق و شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی آنها با مستندات قابل قبول و پذیرش عموم.

هشدار: این مطلب بصورت موقت و البته کمی ناقص منتشر می‌گردد تا ضمن اطلاع‌رسانی این اتفاق، من نیز بتوانم سایر محتوای آنرا به مرور تکمیل‌تر کنم. همچنین در صورت بروز هرگونه اشتباه در مباحث مطرح شده (مثل جهت‌گیری و سوگیری ذهنی) بتونم با راهنمایی و کمک شما عزیزان حقیقت‌جو از عدم صحت و درستی مباحث این مطلب اطلاع پیدا کرده و آنها را تصحیح یا مورد بازنگری مجدد قرار بدم تا حق و حقیقت همانگونه که بوده و هستند روایت و بازگو بشوند، نه کم و نه زیاد!.

پایان جمهوریت اسلامی.‍.‍.

درس عبرتی برای انتخابات‌های بعدی.‍.‍.

هر چند آنطور که از شواهد و قرائن موجود می‌توان براحتی برداشت کرد، این است که ما در آینده نزدیک و در ایران دیگر شاهد چیزی به اسم حضور و مشارکت گسترده عموم مردم در انتخابات نخواهیم بود. چون به گفته احمد کارآمد(مزدور نفوذی) ظاهرا یک‌عده‌ای معلوم‌الحال رسما قصد دارند به بهانه مقدمه ظهور امام زمان، سیستم جمهوریت اسلامی ایران را به سیستم حکومت اسلامی یا همان سیستم داعش تغییر دهند و همانطور که می‌دانید در این سیستم دیگر چیزی به اسم انتخابات اصلا وجود ندارد.

اما احیانا اگر در آینده نزدیک هر یک از ما ایرانیان زنده بود و در داخل ایران حضور داشت و یکبار دیگر توفیق پیدا کرد که شاهد چیزی به اسم حضور و مشارکت گسترده عموم مردم در انتخابات در ایران باشد، بهتر است این درس عبرت مهمی را که از دو انتخابات گذشته بدست آوردیم را هیچ وقت فراموش نکند.

یعنی می‌بایست همهٔ ما ایرانیان فراموش نکنیم که یکی از بزرگترین معایب تحریم انتخابات و عدم حضور و مشارکت عموم مردم در #انتخابات می‌تواند چه سرنوشت و اتفاقات شومی را برای همگان رقم بزند. البته لازم به تذکر و تاکید فراوان است که این درس عبرت تنها محدود و مختص این نظام و آن نظام ایران نمی‌شود و ممکنه در هر کشوری این درس عبرت به کارمان بیاید😏.

یک مثال واقعی:

یک جناح تندرو و افراطی مثل جبهه پایداری، وقتی متوجه می‌شوند، که مردم بخاطر اوضاع و احوال بد کشور آنچنان رغبتی برای حضور در انتخابات را ندارند. بجای آنکه از این موضوع ناراحت شوند! برعکس خیلی هم خوشحال می‌شوند، بطوریکه با لجن پراکنی و نفرت پراکنی چنان به این موضوع دامن می‌زند که بتواند با قاطعیت از عدم حضور مردم در انتخابات بقدر کافی اطمینان پیدا کنند:


ایجاد یک فرصت طلایی

ظاهرا طی انتخابات سالیان گذشته مردم توانسته بودند برخلاف برنامه‌ریزی‌هایی که این آقایان در سر خود پرورانده بودند عمل کرده و دست آنها را بقول معروف در حنا بزارند. پس عدم حضور و مشارکت عموم مردم در دو انتخابات پیش‌رو(مجلس یازدهم و دولت سیزدهم) برای آنها یک فرصتی بسیار طلایی ایجاد می‌کرد تا آنها بتوانند با کمترین هزینهٔ ممکن و تنها با کمی پروپاگاندای سیاسی همچون تشکیل مجلس انقلابی و دولت یکدست #انقلابی و … بتوانند این دو انتخابات را به نفع خودشان و اهداف و خواسته‌هایشان مهندسی و برنامه‌ریزی کنند.

به دقیقه ۱:۳۰ توجه کنید! آقای جلیلی برای اداره کشور و بن‌بست‌های کشور راه‌حل دارند(یعنی همان طرح صیانت)

وخداوند متعال چقدر ما مردم ایران را دوست داشت و بهمان رحم کرد که دکتر رسول جلیلی در انتخابات مجلس یازدهم نتوانست رای بیاورند! زیرا اگر ایشان رای آورده بودند، الان در کمیسیون بررسی طرح صیانت حضور پیدا کرده بودند و تیم ملی صیانت کامل شده بود و فاتحه مع الصلوات🤧

پی‌نوشت‌ها:

بر اساس گفته‌های خود آقای نصراله پژمانفر در ویدیوی زیر و همچنین بر اساس هشدارهای برخی از افراد نزدیک یا در ارتباط با جبهه پایداری، براحتی می‌توان اینطور برداشت کرد که از همان ابتدا امر که طرح صیانت در مجلس اعلام وصول می‌شود، قرار بر این بوده که نمایندگان مجلس یازدهم با مباحث طرح صیانت آنچنان مواجه نشوند و جزییات آنرا پی‌گیری نکنند😏.

یا به عبارت دیگر آنها قصد داشتند این طرح را بصورت خیلی فرمالیته و بی‌سر و صدا به تصویب برسانند، که خوشبختانه با عکس‌العمل سریع جامعه و با اعتراضات مردم روبرو می‌شوند که همین باعث ناکام ماندن این نقشه شوم جناب آقای پژمانفر و دوستان می‌شود💪.

مهندسی انتخابات

بدینگونه که آنها براحتی می‌توانستند با لابی‌گری، تبلیغات و دادن وعده‌های کاملا پوپولیستی، برخی از اعضای متظاهر و پوپولیستی جناح خودشان را در نظر آن قسم از افراد جامعه(هوادار نظام) که حتما قصد مشارکت در انتخابات را دارند بزرگ(#انقلابی طور) جلو داده و براحتی نظرشان را جلب کرده و رای‌‌ صندوق شان را بدون آنکه بخواهند نگران هرگونه رقیبی باشند به نفع خودشان جذب کنند.


جناب آقای احمدحسین فلاحی، نماینده محترم شهر بنده یعنی همدان، یک‌زمانی معتقد بودند که:

«مسئولی که دروغ می‌گوید و حقوق نجومی دریافت می‌کند!
حرف ولایت را نمی‌شنوند! چه برسد به حرف مردم …»

آری این حرف کاملا درست است و اگر بخواهم مصداق عینی هم‌چین مسئولی را به شما نشان دهم، واقعیتش بهترین فردی را که می‌توانم به شما معرفی کنم دقیقا همین جناب آقای احمدحسین فلاحی است و البته بهمراه همنوعانشان در جبهه پایداری!.

حال ممکن است برای یک عده‌ای از هموطنان عزیزم، بالخصوص همشهری‌های خوبم، باور این حرف کمی سخت و مشکل باشد، لذا اجازه بدید تا من بصورت مستند این موضوع را به شما شفاف کنم تا شما نیز بتوانید راحت آنرا درک و هضم کنید.

{ویدیو اولویت صحبت‌های رهبری}

آغاز نفوذ جریانی در مجلس

پس بدین طریق آنها خیلی ساده و راحت می‌توانند آندسته از افراد مد نظرشان که مورد اطمینان هستند و وفاداری‌شان هم به قبیله اثبات شده است را با کمترین تعداد آرا به بدنه اصلی نظام تصمیم‌گیری کشور تزریق کنند و بعد از تکمیل فرایند نفوذ در بدنه اصلی تصمیم‌گیری کشور(مجلس) بتوانند تحت پوشش فعالیت‌های انقلابی و پیگیری مطالبات رهبری بتوانند در کنار یکدیگر آن شبکه نفوذ جریانی(شبکه‌سازی در داخل خانه ملّت) منسجمی که برای تاثیرگذاری بر تصمیمات مهم کشوری نیاز دارند را تشکیل بدهند.

بعد از مهندسی انتخابات مجلس، مهندسی انتخابات ریاست جمهوری و اعمال نفوذ در انتخاب وزرا صورت گرفت

چه کسی لاریجانی را از صحنه سیاست کنار زد؟

آیا آن فایل صوتی مربوط به سپاه…

شواهد و قرائن نشان می‌دهند که بین این تصویر و آن فایل صوتی سپاه که منتشر شده، ارتباط نزدیکی وجود دارد.

شروع کودتای خزنده

قبل از هر چیز ابتدا لازم است کمی در مورد کودتا صحبت کنیم. بطور کلی کودتا سرنگونی ناگهانی یک حکومت است. کودتا معمولاً به وسیله یک گروه کوچکی انجام می‌شود که جایگزین چهره‌های بالای قدرت می‌شوند. کودتا با انقلاب و البته براندازی کاملا متفاوت است. در انقلاب گروه بزرگ‌تری صحنه را می‌گردانند و از اساس تغییری در نظام سیاسی ایجاد می‌شود.

ادوارد لاتوک (Luttwak) در کتابش می‌نویسد: کودتا عبارت است از نفوذ در بخش کوچک، اما مهمی از دستگاه دولت که سپس مورد استفاده قرار می‌گیرد تا باقی مانده حکومت نیز جایگزین شوند. در این معنایی که لاتوٍک ارایه می‌دهد، استفاده از نیروی نظامی یا نیروهای سازمان یافته دیگر ویژگی بارز یک کودتا به شمار نمی‌روند. از نظر لاتوک هر نوع تصرف دستگاه دولت با استفاده از تاکتیک‌های فراقانونی را می‌توان کودتا در نظر گرفت.

کودتای خزنده چیست؟

از نظر تاکتیکی، در یک کودتا نظامی معمولاً برخی از قسمت‌های فعال نظامی تحت کنترل قرار می‌گیرند، در حالی که باقی مانده نیروهای مسلح یک کشور خنثی باقی می‌مانند. اما در کودتای خزنده این داستان کمی متفاوت است.

بیش از ۱۰ سال است که ایشان یکی از اعضای ثابت شورای معین، شورای عالی فضای مجازی هستند. شورایی که تا امروز کمتر اسم آنرا شنیده‌اید

«کودتای خزنده» که در اصل یکی از پیچیده‌‌ترین حالات کودتاست، عمدتا مبتنی بر سیاست نفوذ در نهادهای قدرت، از جمله سه قوهٔ مجریه، مقننه و قضاییه و تشدید فضای اختلاف جناح‌های حکومتی، پیش بردن پروژه‌های فعال و پرفشار جنگ روانی و تبلیغی و ترور شخصیت و حتی ترور فیزیکی علیه آن‌هایی که ممکن است توان مقاومت در برابر کودتا را داشته باشند و نیز استفاده از تاکتیک‌های پیچیدهٔ نفوذ از درون با بهره‌گیری از جوّ بی‌تفاوتی مردمی، غفلت حاکمان و نارسایی‌های اقتصادی همراه است.

پروژه لولوسازی از حذف تصاویر سردار سیلمانی یکی از آندسته پروژه‌های فعال و پرفشار جنگ روانی و تبلیغی است.

در یک «کودتای خزنده» معمولاً کودتاگران به طور معمول با استفاده از قدرت دولت موجود به کنترل اوضاع می‌پردازند. چنانکه ادوارد لاتوک (Luttwak) در کتابش می‌نویسد: کودتا عبارت است از نفوذ در بخش کوچک، اما مهمی از دستگاه دولت که سپس مورد استفاده قرار می‌گیرد تا باقی مانده حکومت نیز جایگزین شوند.

این ویدیو بخش آخرش هنوز آماده انتشار نیست😁

در اصل کودتاگران بعد از نفوذ به بدنه قدرت ضمن افزایش قدرت و تثبیت و تحکیم جایگاه‌های خود در سلسله مراتب هرم قدرت، در ادامه آهسته و پیوسته شروع می‌کنند به زیرسازی و ایجاد شرایطی آرمانی‌ و ملزوماتی که برای مقدمه ظهور(سرنگونی حکومت) نیاز دارند را یک به یک فراهم نمایند.

برای مثال در یک «کودتای خزنده» معمولاً کودتاگران سعی می‌کنند گروهی از فعالین و رهبران حکومت را یا دستگیر و اخراج می‌کنند و یا از میدان و صحنه سیاسی حذف و طرد کنند.👇

و از همه مهمتر کودتاگران همواره تمام سعی و تلاش خودشان را به کار می‌گیرند تا بتوانند کنترل فیزیکی یا مدیریتی مراکز مهم استراتژیک حاکمیتی و دولتی، وسایل ارتباطی جمعی و کنترل زیرساخت‌های فیزیکی مهمی چون گذرگاه‌های مرزی، خیابان‌ها و نیروگاه‌های برق و … را در دست بگیرند.

حال شما به این سوال پاسخ بدید

آیا تمام این اتفاقات واقعا می‌تواند برای خشنودی مقام معظم رهبری باشد؟

و یک نکته دیگر!

نکته بسیار مهم دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که سایر سیاستمداران جناح‌های دیگر نیز از آنجایی که تمرکزشان را بیشتر بر روی دعوت به مشارکت عموم مردم در انتخابات یا تحریم انتخابات گذاشته بودند، گویا ناخواسته فراموش می‌کنند که بررسی کنند دقیقا چه کسانی، از چه جناحی و با چه سابقه‌ای اصلا دارند برای ورود به عرصه قدرت کاندید می‌شوند.

راستش دیگه خسته شدم!
مخصوصا با توجه به اینکه کلیات طرح صیانت هم با شکل عجیبی تصویب شد، دیگه وقت آن است که وارد جزییات بشم. اما چون محتوای آن هنوز تکمیل نشده پس فعلا تا همنیجا کفایت می‌کنه.

پیوست اول:

حذف و طرد کارگزاران جمهوری اسلامی

{این بخش در حال تدوین و ویرایش است}

این کودتای خزنده از پشتیبانی تیم رسانه‌ای بسیار قوی بهره می‌برد. بطوری که طی چندین سال گذشته بارها شاهد بودم که این تیم توانسته است براحتی چهره‌های سیاسی و کارگزاران قدرتمندی را از عرصه سیاسی کشور طرد یا حذف کند. متاسفانه این تیم رسانه‌ای آنقدر وقیح هستند که بصراحت تمام و بطور عمومی حتی از تهدید کردن رئیس مجلس هم ابایی ندارند.

گوشه‌ای از حذف لاریجانی!

محمدرضا حقیری: آزارگری که به اذیت و آزار دیگران افتخار می‌کند!

مقدمه:

این بخش بعد از تکمیل مستندات، بصورت توضیحات ویدیویی منتشر می‌گردد.

آزارگری که به اذیت و آزار دیگران افتخار می‌کند:

شخصیت‌های واقعی:


نمونه‌ای از اکانت‌های جعلی:

محمدرضا حقیری خودش عضو رسمی انجمن است! آنوقت با یک آکانت جعلی زیر توییت‌های مخالفین این انجمن را لایک میزند! لابد برای اینکه به همکارانش استرس وارد کنید!!

این شخص حتی با یک اکانت‌ جعلی با سایر اکانت‌های جعلی دیگر خودش هم مکالمه و دیالوگ ایجاد می‌کند! البته در راستای خبرسازی و طبق الگویی که در وبلاگش بخوبی توضیح داده است.

ادامه دارد…

ویدیو یازدهمین جلسه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت

رئیس کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از تغییر نام طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی به طرح «نظام تنظیم مقررات فضای مجازی» خبر داد. به گفته وی این طرح می‌تواند ضامن حل مشکلات بورسی شدن استارتاپ‌ها و شکل‌گیری شرکت‌های یونیکورن در ایران باشد. نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس در جلسه کمیسیون مشترک اعلام کرد نامه انتقادی ناظر بر تمامی نسخه‌های طرح صیانت از جمله نسخه پیشنهادی وزارت ارتباطات است.

یازدهمین جلسه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت پس از حدود یک ماه وقفه با محوریت نظر مرکز پژوهش‌ها و وزارت ارتباطات برگزار شد. طی آخرین جلسه کمیسیون مشترک تصمیم بر آن شد که طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شود تا نظرات کسب‌وکارها و وزارت ارتباطات در آن اعمال شود.

https://twitter.com/meftah/status/1475434389287096326

رونمایی از طرح نظام تنظیم مقررات فضای مجازی

در بخشی از جلسه امروز کمیسیون مشترک، «رضا تقی‌پور» به عنوان رئیس کمیسیون از نسخه جدید این طرح با عنوان «طرح نظام تنظیم مقررات فضای مجازی» رونمایی کرد. طرحی که تنها عده‌ای خاص از آن آگاهی داشته و حتی بخشی از اعضای کمیسیون مشترک نسبت به آن بی‌اطلاع بودند. این طرح از 37 ماده به 21 ماده و از 13 صفحه به 7 صفحه تقلیل پیدا کرده است. از جلسات بعدی کمیسیون مشترک نیز این طرح در دستور کار قرار گرفته و کلیات آن به رای گذاشته خواهد شد. تقی‌پور در ادامه به بیان مبانی نسخه جدید طرح صیانت پرداخت و تاکید کرد برای ساماندهی فضای مجازی نیاز به حداقل 70 طرح مشابه وجود دارد؛ و تنها با یک طرح کل نیازهای این حوزه رفع نمی‌شود. ادامه مطلب…

صد رحمت به #طرح_صیانت

https://twitter.com/zoghal/status/1474781407658528778

سیر اسامی #طرح_صیانت:

  1. طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی
  2. طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی (ثبت در سامانه)
  3. طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی(نسخه صحن)
  4. طرح محرمانه و پیشنهادی وزارت ارتباطات برای طرح صیانت(عیسی زارع‌پور)
  5. ۴- طرح تنظیم مقررات خدمات فضای مجازى (نسخه ۶ دی-۹ صبح)
https://kumi.tube/w/4XH1jW1TMz4BrxJrw5X77q


جناب آقای دکتر رضا تقی‌پور!

  • آیا میدانید دقیقا چه کسی یا کسانی باعث و بانی اصلی ول‌شدگی امروز فضای مجازی هستند؟
  • آیا می‌خواهید بدانید علت واقعی اینکه فضای مجازی ایران هیچ قانونی ندارد واقعا چیست؟
https://youtu.be/em0fnqbMNjI
https://youtu.be/LCEsAb3bCfw


جناب آقای
محسن زنگنه

  • نماینده مردم حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه‌ولات در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، آیا می‌دانید ….

مرکز پژوهش‌های مجلس پس از بررسی طرح صیانت:

👈 طرح صیانت مغایر قانون اساسی است. 👉

haghiri:An aggressor who harasses others by sending fake abuse reports

👇
In fact!
Mohammad Reza Haghiri
is an aggressor who harasses others by sending fake abuse reports.

👇👇👇

View Original Full Size Picture
View Original Full Size Picture
View Original Full Size Picture
View Original Full Size Picture
View Original Full Size Picture

👆👆👆👆👆🤨🤨🤨👇👇👇👇👇👇

https://youtu.be/f8Jr5JhKIss

ویدیو دهمین جلسه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت

در آخرین جلسه کمیسیون بررسی تخصصی طرح صیانت نمایندگان مجلس حاضر در این کمیسیون به برگشت طرح صیانت به مرکز پژوهش‌ها رای دادند. آنها همچنین تاکید کردند که نظرات دولت و مرکز ملی فضای مجازی در جلسات بررسی طرح صیانت در مرکز پژوهش‌ها شنیده خواهد شد تا بهترین طرح ممکن در صحن علنی مجلس ارائه شود.

«رضا تقی پور» دبیر کمیسیون بررسی طرح صیانت در ابتدای جلسه با اعلام اینکه همه نمایندگان حاضر در این کمیسیون با این مساله که نظر وزارت ارتباطات و شورایعالی فضای مجازی در طرح اعمال شود موافق بودند اعلام کرد: «اصل ۸۵ می‌گوید برخی از تصمیمات را مجلس می‌تواند به کمیسیونی ارجاع دهد و با این حساب باید گفت صفر تا صد طرح صیانت به این کمیسیون واگذار شده است.» ادامه‌گزارش …

«رضا تقی پور» دبیر کمیسیون بررسی طرح صیانت در ابتدای جلسه با اعلام اینکه همه نمایندگان حاضر در این کمیسیون با این مساله که نظر وزارت ارتباطات و شورایعالی فضای مجازی در طرح اعمال شود موافق بودند اعلام کرد: «اصل ۸۵ می‌گوید برخی از تصمیمات را مجلس می‌تواند به کمیسیونی ارجاع دهد و با این حساب باید گفت صفر تا صد طرح صیانت به این کمیسیون واگذار شده است.» ادامه‌گزارش …

مرکز پژوهش‌های مجلس پس از بررسی طرح صیانت:

👈 طرح صیانت مغایر قانون اساسی است. 👉

دغدغه‌های نصر‌اله پژمانفر
طرح صیانت در آینده بسیار نزدیک

https://youtu.be/ejffX1YhzEA