کودتای خزنده: مستندات مرتبط با فیلترینگ دائمی اینستاگرام و.‍.‍.

این مستندات صرفا جهت اطلاع عموم و برای آندسته از افراد که بدنبال حقیقت هستند فعلا منتشر می‌گردد تا در این حین بنده هم بتوانم فرصت لازم را برای تنظیم و جمع بندی آن پیدا نمایم. قضاوت و نتیجه‌گیری ۱۰۰٪ فعلا با خودتون است! فقط پیشنهاد می‌کنم این مستندات را با دقت خوبی مطالعه کنید! زیرا نکات بسیار مهمی در خود دارند.😏

تاریخ آخرین بروز‌رسانی: ۲ آبان ۱۴۰۱


آمار کسب و کار در اینستاگرام!

طی سال‌های گذشته، رسانه‌های متعددی، آمارهای مختلفی از ابعاد اقتصادی و تعداد کسب و کارهایی ایرانی که در بستر پلتفرم اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند منتشر نموده‌اند که وقتی این آمارها رو کنار هم قرار می‌دهیم و با یکدیگر مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شوید که تناقضات و اختلافات فاحشی با یکدیگر دارند.

6 milion jobs instagram

اما این آماری که جناب سید آرش وکیلیان در تصویر بالا بیان یا بازارسال کردند را می‌توان به عنوان معتبرترین آمار از تعداد کسب و کارهایی دانست که هم‌اکنون در اینستاگرام مشغول فعالیت می‌باشند و مورد تایید مرکز ملی فضای مجازی هم هست.

هرچند درسته ایشان و سایر نخبگان امام‌ صادقی، ما ملت ایران را اصلا آدم حساب نمی‌کنند و معتقدند که ما مردم هیچ حقی برای اظهار نظر تخصصی درباره شیوه حکمرانی بر خودمان را نداریم! آنهم به این خاطر که رعیت آنها هستیم!. اما خودشان را که جزو ولی‌ نعمت‌های این کشور قلمداد می‌کنند؟! پس بنابراین وقتی بر اساس همین آمارهای محرمانه احساس نیاز کرده‌اند که در ایران نیاز به یک قوه چهارم غیرقانونی وجود دارد! پس این آمار کاملا دقیق و درست است.

NSACI

حال شما رعیت‌های عزیز! می‌توانید با دانستن و اطلاع از این آمارهای دقیق و مطالعه مستندات زیر براحتی متوجه بشوید که ولی‌نعمت‌هامون قرار است دقیقا چه بلایی سر کسب و کار شش میلیون ایرانی بیاورند.

سیدعباس مرادی: ای خائن تکفیری! بشنو پاسخ تهدیدت را.‍.‍.‍!

پیش‌گفتار:

از آنجایی که ممکنه خیلی‌‌ از مخاطبین این مطلب اصلا با سیدعباس مرادی آشنایی نداشته باشند، بنظرم برای شروع بهتره ابتدا با معرفی این انگل انقلابی‌نمای ولایت‌معاش این مطلب را آغاز کنم.

عزیزان و سروران گرامی! سیدعباس مرادی؛ در واقع یکی دیگر از خدمتگذاران جوان سوپر انقلابی و البته یکی دیگر از آقازاده‌‌طور[فرزند شهید و رانت سپاه و سهمیه‌ها…]های نور چشمی این مملکت می‌باشند که با تظاهر، چاپلوسی و سایر خصوصیاتی که همه آقازاده‌های این مملکت همگی از انقلاب اسلامی به ارث برده‌اند و اساسا خوب هم دارن حالش رو می‌برند!، توانسته است یهویی پله‌های طریقی را یک‌به‌یک پشت سر بگذارد و هم‌اکنون به عنوان مسئول نظارت بر شبکه ملی اطلاعات ایران در مرکز ملی شورای عالی فضای مجازی مشغول خدمت به دشمنان و خیانت به من و شما می‌باشند. علاوه بر این ایشان یکی دیگر از معماران و بازیگران پشت و روی صحنه اصلی کودتای خزنده یا همان طرح صیانت/حمایت/تنظیم مقررات نیز می‌باشند.

Eisa Zarepour
عیسی زارع‌پور: وزیر اینترنت پاک صیانت‌گران یا وزیر دولت منتخب مردم؟! – فلاکت‌های استاد طوفان
برای کشف حقیقت و پیدا کردن پاسخ این سوالات ما فقط یک راه داریم. باید نگاهی به فعالیت‌ها و سوابق مدیریتی دکتر عیسی زارع‌پور در گذشته بیندازیم تا ببینیم ایشان درگذشته چه فعالیت‌هایی و دستاوردهایی داشته‌اند و با چه کسانی افتخار همکاری پیدا کرده‌اند🕵️.
cropped ET3t9xXXYAA9QHT Copy 2toofan.soozanchi.ir

بریم سر اصل مطلب..

سیدعباس مرادی در مورخ طی یک گفتگو در توییتر، اینجانب را بصورت علنی و عمومی تهدید(سند) به شکایت، تشکیل دادگاه فرمایشی و بریدن حکم حد شلاق کردند. از آنجایی که صیانت‌گر‌‌ان طرح صیانت، بالاخره همین امروز خود پرده از خیانت بزرگ و خاموش شان برداشتند و خبرش را بطور رسمی و عمومی منتشر ساختند. دیدم الان بهترین فرصتی است که می‌توانم به بهانه پاسخگویی به تهدید این خائن تکفیری! برخی از حرف‌هایی که در دلم محفوظ شده‌اند را برای همگان بازگو کنم.


ای خائن تکفیری! بشنو پاسخ تهدیدت را!

{ویدیو}

بنظرم رسید فعلا زوده که بخواهم این ویدیو رو بصورت عمومی منتشرش کنم 😁
لذا فعلا دعوت می‌کنم از حرف‌های توی دلم بازدید نمایید👇


گوشه‌ای از خباثت‌های ذاتی سیدعباس مرادی

از عباس مرادی دعوت بعمل میاورم، هر زمان که احساس کردن که آمادگی لازم را برای دفاع از خودش دارد و می‌تواند بصورت مستند و با دلایل کافی از خودشان دفاع کنند، به اینجانب اطلاع دهند. زیرا بنده همواره آماده شنیدن توضیحات و دفاعیات ایشان در یک لایو زنده هستم، تا اینگونه بتوانم مسوولیت اشتباهاتم را پذیرفته و از ایشان عذرخواهی نمایم.

لعنت خدا بر یزید و آل یزید و.‍.‍.

آری لعنت خدا بر یزید و آل‌یزید و تمام بازماندگان قوم سفیانی! که از ۱۴۰۰ سال پیش تا همین امروز همواره حرص و طمع قدرت را داشته و دارند بطوری که اکنون به اسم مقدمات ظهور در فکر بازپس‌گیری آن خلافت نامشروعی هستند که از جد ملعونشان(معاویه دوم) غصب شد.

خب می‌دانم که این حرف برای خیلی از مخاطبین گنگ و نامهفوم است. برای آنکه شما هم بتوانید متوجه شوید که من داشتم از چه چیزی صحبت می‌کردم، لازم است که ابتدا نگاهی به نکات زیر بیندازید و آنها را مطالعه کنید و بعدش با دقت کافی نسبت به محتوایات بیان شده در تصاویر زیر تامل کنید. آنزمان خودتان متوجه خواهید شد که سیدعباس مرادی و همفکران و همکارانش دقیقا از کدام گروه و جریان و … تشریف دارند.

آنچه در مورد تفاوت خلافت با امامت نیاز است که بدانید:

رهبری امت اسلامی پس از پیامبر(ص) هم خلافت نامیده می‌شود و هم امامت؛ چنانکه کسی که عهده‌دار این مقام می‌شود هم خلیفه نام دارد و هم امام. از آن جهت که مردم باید از او پیروی کنند و او پیشوای آنان است، امام نامیده می‌شود، و از آن جهت که رهبری او به عنوان جانشینی از پیامبر (صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) است، خلیفه نام دارد.

امامت در لغت به معنای پیشوایی و رهبری است و امام، فرد یا چیزی است که به او اقتدا می‌شود. پس بر اساس مطالب پیشین می‌توان گفت که تعریف امامت به رهبری امت اسلامی در امور دینی و دنیوی آنان به عنوان جانشین پیامبر (صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) که مورد قبول همه فرق اسلامی است اطلاق می‌گردد. اما خلافت، به نظام حکومتی مسلمانان پس از وفات پیامبر اسلام و در جایگاه جانشینی آن حضرت گفته می‌شود، که در طول سیزده قرن اشخاص و خاندانهای متعددی در گستره جهان اسلام خود را مصداق آن معرفی کرده‌اند.

سوال: از کدامیک از ائمه معصومین ما شیعیان، خلافت غصب شده است؟

همانطور که گفته شد خِلافَت یک دولت اسلامی است که تحت رهبری یک حاکم اسلامی با عنوان خلیفه تشکیل می‌شود و آن خلیفه بعنوان جانشین مذهبی-سیاسی پیامبر اسلام و رهبر تمام امت اسلامی محسوب می‌گردد. پس از درگذشت پیامبر اکرم (ص) گروهی در سقیفه، با ابوبکر به عنوان خلیفه بیعت کردند و امام علی(ع) ۲۵ سال از خلافت دور ماند. آن حضرت پس از خلافت ابوبکر، عمر و عثمان، به اصرار مسلمانان خلافت و حکومت را پذیرفتند. ایشان در دوره کوتاه حکومتش با سه جنگ سنگین داخلی مواجه شد و سرانجام در محراب مسجد کوفه در حال نماز به دست یکی از خوارج به شهادت رسید و مخفیانه در نجف به خاک سپرده شد.

امام علی (علیه السلام) در خطبه ۱۶۲ «نهج البلاغه» در پاسخ یکی از یارانش که از آن حضرت پرسید: شما که از نظر خویشاوندی در مرحله بالا و از نظر نَسَب نزدیک به پیامبر(ص) قرار داشتید چرا شما را کنار زدند؟ و امام(ع) پاسخ این سؤال را اینگونه دادند:
ما بنی هاشم هنگامی که اصرار عجیب آن گروه را در تصاحب خلافت دیدیم و مقاومت را سبب به هم ریختن نظام جامعه اسلامی دانستیم سخاوتمندانه از آن چشم پوشیدیم و دست از هرگونه مقاومت برداشتیم.

پس از شهادت حضرت علی، گزینه پیشنهادی مردم برای جانشینی علی، فرزندش امام حسن(ع) بود که بیش از هرکس دیگری توانایی تداوم خط‌مشی وی را داشت. پس حسن بن علی پس از پدر هم به امامت رسیدند و هم خلافت را پذیرفتند.

اما بخاطر شرایط و اوضاع بغرنج آن دوره، برای امام حسن راهی بجز مصالحه با معاویه باقی نگذاشت. بنابراین وی پس از شش ماه خلافت، در حالی که رسم خلیفه‌کشی او را نیز در معرض سوءقصد قرار داده بود، ایشان با معاویه قرارداد صلح امضا کرده و از خلافت کناره‌گیری می‌کنند.

بر اساس آنچه بیان شد، بعد از رسول اکرم و شهادت امام علی(ع) و پایان خلافت حسن بن علی و قرارداد صلح او با معاویه، رژیم حکومت اسلامی به وسیله بنی‌امیه به «سلطنت موروثی» ضد اسلامی تبدیل شد، که ماده اول برنامه عمومی آن، زور، فشار، اعدام و به طور کلی دیکتاتوری به تمام معنی بود. می‌دانید در حکومت‌های دیکتاتوری هر عمل «دیکتاتور» بدون چون و چرا باید مورد پسند ملت باشد، وگرنه بایستی «اعدام» شود. بنی‌امیه و بنی‌عباس تمام مخالفین خود را بدون «محاکمه» اعدام می‌کردند و در نطق‌ها و خطابه‌های خود، مردم را تهدید می‌کردند که دست از پا خطا نکنند.

همچنین بر اساس روایت‌های موجود می‌توان گفت که خلافت حضرت علی(ع) حدود چهار سال و نه ماه طول کشیده است. پس بنابراین ایشان تنها امامی بود که خلافت(رهبری دولت اسلامی) کردند و سایر ائمه معصوم ما شیعیان فقط امامت را برعهده داشته و همواره با خلافت‌های اسلامی دوران خود شدیدا زاویه داشته‌اند.

تعجیل ظهور و آسیب شناسی تشکیل حکومت اسلامی در فرهنگ مهدویت

یکی از آسیب‌های جدی در فرهنگ مهدویت، استعجال ظهور است. استعجال به معنی عجله کردن و خواستن چیزی قبل از رسیدن وقت آن و تحقّق زمینه‌های لازم برای آنست. انسان‌های عجول به خاطر ضعف نفس و کم ظرفیت بودن، متانت و سکون و آرامش خود را از دست می‌دهند و بدون در نظر گرفتن شرایط، خواهان تحقّق پدیده‌ها هستند. در فرهنگ مهدویت و در برخورد با مسئله انتظار امام غایب، انسانِ منتظر، پیوسته در طلب ظهور است و با تمام وجود و اشتیاق خواستار ظهور است و برای تعجیل امر فرج دعا می‌کند ولی هرگز عجله نمی‌کند و هر چه غیبت به درازا کشد و انتظار، طولانی شود، باز هم صبر و شکیبایی را از کف نمی‌دهد بلکه علیرغم شوق فراوان به ظهور، در برابر اراده پروردگار و خواست او کمال تسلیم را از خود نشان می‌دهد و برای تحقّق همه زمینه‌های لازم برای ظهور می‌کوشد و بردباری می‌کند.

عبدالرحمن بن کثیر گوید: «خدمت امام صادق نشسته بودم که مهرم داخل شد و عرض کرد: قربانت گردم! به من خبر دهید این امری که در انتظارش هستیم کی واقع می‌شود؟ امام فرمود: ای مهرم! دروغ گفتند وقت گذاران و هلاک شدند شتاب کنندگان و نجات یافتند تسلیم شدگان.»

مسئله دیگری که زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) است، اینکه پس از شناخت و معرفت به امام عصر(عج)، اهداف وی را بررسی و مورد مطالعه قرار دهیم. مثلا ویژگی‌های حکومت امام و تمایز آن از سایر حکومت‌های پیشین و اینکه حکومتی که در قرآن بدان اشاره شده و پیامبران پیشگویی کرده‌اند، با تمام حکومت‌ها تفاوت اساسی خواهد داشت.

حکومت امام عصر(عج) جهانی و الهی و حکومت الهی دین و قرآن و اهل بیت پیامبر است. حکومت برقراری امنیت جهانی است، حکومت بسط عدالت است. حکومت حاکمیت اخلاق و ارزش‌های انسانی است. بدانیم که امام می‌آید تا اهداف پیاده نشده تمام انبیای الهی را به انجام برساند، امام می‌آید تا عالی‌ترین مظاهر یک حکومت مترقی را به نمایش بگذارد امام می‌آید تا بشر را به کمال واقعی خود برساند. و خلاصه کاری که امام عصر(عج) می‌کند، تاکنون به دست هیچ پیامبر و یا حاکمی در جهان در طول تاریخ صورت نگرفته است.

اعتقاد به این مسائل سبب می‌شود که برای رسیدن به چنین حکومتی تلاش کرده، موانع را از سر راه برداریم و همچنین دیگران را تشویق بنماییم که چنین کاری خود زمینه سازی برای ظهور خواهد بود. اما در مقابل دیدگاه‌های مطرح شده، نگرش دیگری هم وجود دارد که انتظار را به معنای فراهم آوردن زمینه‌های ظهور، ظلم ستیزی به مقدار توان و آمادگی برای ظهور حضرت می‌داند. در این دیدگاه، فرد بایستی عالم را برای آمدن حضرت مهیا کند و نه تنها امر به معروف و نهی از منکر نماید، بلکه باید به دنبال تشکیل حکومت صالح و حفظ و حراست از کیان اسلامی نیز باشد.

زیرا حکومت حضرت مهدی(ع) ریشه کن کننده ظلم و جور و برپا کننده عدل است و از قلدری و قساوت تهی می‌باشد، راه پیدایش این مقصود نیز بایستی چنین باشد: از ظلم و جور دور، از قساوت و قلدری برکنار و از دروغگویی و ریاکاری خالی باشد. قداست مجوّز گناه نمی‌شود؛ چرا که گناه جز گناه نمی‌زاید و با ظلم نمی‌شود عدل به پا کرد و با عقیده انتقام نمی‌توان دادگری کرد.

safiani 12sal taklif01
safiani 12sal taklif02
safiani 12sal taklif03
niroye khosar01
niroye khosar02

بنظر شما این شخص که به اقرار خودش جزو آندسته از نیروی‌های خودسر، افراطی و سرکوب‌گری است که راحت نون‌شان را در خون مردم می‌زنند و یقینا وجود این سطح از وقاحت و پست‌فطرتی در این فرد رسما نمی‌تواند بدون دلیل و علت باشد! آیا می‌تواند صلاحیت لازم و کافی را برای خدمت و خدمت‌گذاری به ملت شریف و مظلوم ایران را داشته باشد؟

safiani 12sal taklif04

حالا که تا اینجا آمده‌اید، می‌خواهم از شما دعوت کنم که حتما حتما از یک نمونه‌ای بارز از همین عملیات‌های فراهم‌سازی مقدمات ظهور تیم سیدعباس مرادی نیز دیدن کنید. تا بتوانید بخاطر وجود چنین خدمتگزاران انقلابی، دل‌پاک و مخلصی که در راس امور مملکتمان داریم سجده شکر بجا آورده و به خودتان ببالید و افتخار کنید:

Ahmad Karamad JahatPress
کودتای خزنده: احمد کارآمد/مزدور انقلابی‌نما و پروژه‌بگیری که باعث ناراحت شدن رهبر انقلاب شد. – فلاکت‌های استاد طوفان
احمد کارآمد: یک عامل نفوذی صهیونیست! مزدور پروژه‌ بگیری که رسالتش فرافکنی و عوام‌فریبی مردم به قصد تحریک و اغواگری‌ است. ولایت‌معاشی انقلابی‌نما که با اوباشگری در فجازی باعث ناراحتی و دلخوری رهبر انقلاب شد! با او بیشتر آشنا شوید.
cropped ET3t9xXXYAA9QHT Copy 2toofan.soozanchi.ir

🥴🥴🥴🥴

kodeta chart01

قوه چهارم و کودتای خزنده!
(یزیدیان و سفیانی‌های نفوذی دقیقا به دنبال چه هستند؟!)

واقعا چرا کسی که ۱۵ سال در حوزه فضای مجازی سیاست‌گذاری کرده و نتایجی بجز ترویج سند ۲۰۳۰ و رهاشدگی شدن فضای مجازی حاصل نکرده! همچنان در راس امور و بدنبال ایجاد قوه چهارم در کشور باشد؟!
واقعا چرا کسی که ۱۵ سال در حوزه فضای مجازی سیاست‌گذاری کرده و نتایجی بجز ترویج سند ۲۰۳۰ و رهاشدگی شدن فضای مجازی حاصل نکرده! همچنان در راس امور و بدنبال ایجاد قوه چهارم در کشور باشد؟!

طرح خیانت!

طرحی است کاملا زورکی! که می‌خواهد
😁از طریق غیرقانونی و برخلاف قوانین اساسی کشور! برای ساماندهی فضای مجازی قانون‌گذاری نماید😁

bug tarh01
it is kodeta

آری طرح خیانت! طرحی است کاملا استبدادی! که توسط همان عده‌ای طراحی و تدوین شده است که موظف بودند طی ۱۰ سال گذشته برای ساماندهی فضای مجازی سیاست‌گذاری کرده و قانون‌گذاری کنند. اما بخاطر ترک فعل‌‌ها، عدم صلاحیت‌ها و تخصص‌های لازم و … چون نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند و باعث ول و رهاشدگی فضای مجازی شده‌اند، حال با طرح خیانت قصد دارند با یکسری بهانه‌ها و توجیهات پوپولیستی، ما مردم ایران را خر فرض نموده تا …

Reza Taghipour 02
hamkari ba momennasab01
hamkari ba momennasab02

وقتی این اَن‌قلابی ریاکار ولایت‌معاش!
باهمراهی و همکاری اوباش برانداز برایم پرنده‌سازی قضایی کرد؟

parvande sazi
sharlatan nofozi
am5
tahdid parvandesazi

اگر دوست داشتید بیشتر بدانید که این شخص، به همراه برخی از تیم‌های سایبری سازمانی مثل گروهک جبهه انقلاب چگونه و چطور با زندگی من و امثال من و شماها بازی می‌کنند! فقط کافیست یک نگاهی هم به مستندات مطالب زیر بی‌اندازید:

mohammad tashackori
محمد تشکری میانرودی: دعوت به گفتگوی زنده جهت دفاع از خودش و تصفیه حساب دیونش – فلاکت‌های استاد طوفان
من بعد از کلی تحقیق و تحلیل بر روی تمامی مستنداتی که جمع‌آوری کرده بودم، در نهایت پیش خودم به این نتیجه رسیدم که جناب آقای محمد تشکری میانرودی؛ یکی دیگر از
cropped ET3t9xXXYAA9QHT Copy 2toofan.soozanchi.ir
Ahmad Karamad JahatPress
کودتای خزنده: احمد کارآمد/مزدور انقلابی‌نما و پروژه‌بگیری که باعث ناراحت شدن رهبر انقلاب شد. – فلاکت‌های استاد طوفان
احمد کارآمد: یک عامل نفوذی صهیونیست! مزدور پروژه‌ بگیری که رسالتش فرافکنی و عوام‌فریبی مردم به قصد تحریک و اغواگری‌ است. ولایت‌معاشی انقلابی‌نما که با اوباشگری در فجازی باعث ناراحتی و دلخوری رهبر انقلاب شد! با او بیشتر آشنا شوید.
cropped ET3t9xXXYAA9QHT Copy 2toofan.soozanchi.ir

مومن‌نسب: ویکی‌هد! پروژه توییتر ایرانی گروهک جبهه انقلاب

مقدمه

از رنجی که برده‌ایم و گردابی که بدان رسیده‌ایم! به روزگاری که عده‌ای دلسوزانه در حال تلاش برای تغییر «شرایط موجود» بودند، عده‌ای دیگر سودجویانه مشغول استفاده از «شرایط موجود» شدند. کسانی که آرزوها و آرمان‌های مردمی رنج‌کشیده را به باد فنا می‌دهند و حتی گستاخانه به آنان فخر هم می‌فروشند.

آنانی که مصیبت‌ها و بحران‌های اجتماعی را به چشم فرصتی منفعت‌طلبانه می‌نگرند و آینده جامعه‌ای را به گرداب تباهی خویش می‌کشند. آنان که دیروز و امروز و آینده ایران را ویران کرده‌اند. و اینچنین است که تا هنگام مقابله عمومی با این عده، هیچ تغییر و بهبودی حاصل نمی‌شود و هر روزمان بدتر از دیروزمان است.

آنچه در این مطلب مشاهده می‌کنید، تنها بخشی از مستندات مرتبط با این موضوع است که به مرور تکمیل می‌گردد.
آخرین بروزسانی : ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

مسئله این است:
روح‌الله مومن‌نسب یک انقلابی است یا اَن‌قلابی؟!

wikhed 00
wikhed 04

مخاطب عزیزم! برای درک و فهم بیشتر نسبت به آنچه که در این مطلب بیان می‌شود، ابتدا لازم است که هر دو تصویر بالا را با کمی دقت و تامل نگاه کنید و بعد مباحث آنها را مطالعه کرده و با یکدیگر مقایسه نمایید. وقتی متوجه تضاد‌‌ها و تناقض‌های آنها شدید، حال می‌بایست این سوال را از خودتان بپرسید:

آیا این شخص واقعا می‌تواند یک مسلمان شیعه، ولایتمدار انقلابی و حزب‌اللهی باشد؟ حال با همین ذهنیت به خواندن این مطلب ادامه دهید، تا شاید بتوانید خودتان پاسخ صحیح این سوال را پیدا کنید.🤨

هموطن عزیزم!
الخصوص شمایی که انقلابی و ولایت‌مدار و حزب‌اللهی و… هستید!

این استاد روح‌الله مومن‌نس؛ این غده سرطانی بدخیم اینترنت و فضای مجازی ایران! و این کارشناس ارشد عوام‌فریبی و ترویج دهنده شایعات دروغین در فضای مجازی ایران! با همراهی و همکاری برخی از اعضای خبره و حرفه‌ای تیم سایبری‌اش که در امر نفرت‌پراکنی و تفرقه‌افکنی رسما هیچ لنگه‌ای ندارند و احتمالا اکثر شماها این افراد را به اسم «گروهک جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی» می‌شناسید.

Seyed Alireza AleDavood
گروهک جبهه انقلاب اسلامی: سربازان گمنام امام زمان(ع)، با استاد سیدعلیرضا آل‌داوود آشنا شوید! – فلاکت‌های استاد طوفان
می‌خواهم خدمت تمامی سربازان گمنام امام زمان(ع) خیلی ساده و صریح اعتراف کنم! اگر روزی دیدند اینجانب در آینده به جمع براندازان نظام جهموری اسلامی پیوستم!
cropped ET3t9xXXYAA9QHT Copy 2l.soozanchi.ir

چند وقتی است که سعی دارند به بهانه بومی‌سازی/ملی‌سازی کردن پلتفرم‌های مطرح خارجی مثل توییتر، یکسری از اسکریپت‌های مشابه‌ و از پیش آماده را که متاسفانه اکثر آنها دزدی و نال شده می‌باشند را بصورت سرهمی و فرمالیته بومی‌سازی کرده و بعنوان جایگزین‌های پلتفرم‌های خارجی دارند به مردم ایران و بویژه آن قسم از هموطنان اصول‌گرا و حزب‌اللهی که این روزها شدیدا طرفدار و حامی طرح صیانت هستند، معرفی می‌کنند.

wikhed 06

متاسفانه اسم این قبیل کارها اصلا بومی‌سازی نیست! اسم واقعی آن کلاشی، کلاهبرداری و عوام‌فریبی است. زیرا این قبیل کارها رسما مصداق بارز آن است که ما گنجشک را رنگ می‌کنیم تا بتوانیم آنرا بجای قناری به امت همیشه در صحنه انقلابی از همه‌جا بی‌خبر و بی‌اطلاع که این روزها شدیدا دلواپس ولنگاری در فضای مجازی هستند قالب کنیم.

لازم به تذکر است که این قبیل پروژه‌ها در آینده‌ای نه چندان دور، ممکن است عواقب بسیار خطرناکی را برای افراد مختلف جامعه به وجود بیاورد. برای مثال من در ویدیو زیر سعی کردم یک نمونه‌ای از این خطرات را بصورت سر بسته به یکی از مدافعان این پروژه توضیح بدم:

در پایان امیدوارم که شما مثل این‌‌ها 👇 یک اَن‌قلابی‌‌ سطحی‌نگر نباشید!


بخش در اعماق 😁:

تا ویدیو‌های این بخش آماده انتشار بشن، از شما دعوت می‌کنم ینگاهی به اعماق این استاد اَ‌ن‌قلابی بی‌اندازید، که رسما به اینترنشنال و بی‌بی‌سی گفته زکی! برید کنار من هستم.


سایر مستندات:

سرویس توییتر بومی/ایرانی استاد مومن نسب، این کارشناس جعلی فضای مجازی، در حقیقت یک اسکریپت نال یا کرک(دزدی) شده یک محصول ساده و سطح پایین به نام ColibriSM ‌می‌باشد.

wikhed 01
wikhed 02
fetneh jebheh enghelab01

wikhed 05
برای دیدن نسخه کامل‌تر این سند اینجا کلیک کنید.

آیا در تصاویر زیر شما اثری از مدیریت فضای مجازی مشاهده می‌کنید؟

👇👇👇

آیا در تصاویر زیر شما اثری از مدیریت فضای مجازی مشاهده می‌کنید؟

wikhed 07

متفرقه!!!

برای شناخت بهتر این موارد را هم موقت اینجا می‌گذارم تا با ذات این اَن‌قلابی‌های دلواپس فضای مجازی بیشتر آشنا شوید.

wikisade 01
fetneh jebheh enghelab02
whatsapp
azar jahromi01

از آنجایی که استاد خیلی به پیام‌رسانی بیسفون علاقه‌مند است موقت این مستندات رفیقش رو هم میزارم تنگ خودش

Bisphone

👇👇👇👇

Eisa Zarepour
عیسی زارع‌پور: وزیر اینترنت پاک صیانت‌گران یا وزیر دولت منتخب مردم؟! – فلاکت‌های استاد طوفان
برای کشف حقیقت و پیدا کردن پاسخ این سوالات ما فقط یک راه داریم. باید نگاهی به فعالیت‌ها و سوابق مدیریتی دکتر عیسی زارع‌پور در گذشته بیندازیم تا ببینیم ایشان درگذشته چه فعالیت‌هایی و دستاوردهایی داشته‌اند و با چه کسانی افتخار همکاری پیدا کرده‌اند🕵️.
cropped ET3t9xXXYAA9QHT Copy 2toofan.soozanchi.ir

محمد تشکری میانرودی: دعوت به گفتگوی زنده جهت دفاع از خودش و تصفیه حساب دیونش

مقدمه:

من بعد از کلی تحقیق و تحلیل بر روی تمامی مستنداتی که جمع‌آوری کرده بودم، در نهایت پیش خودم به این نتیجه رسیدم که جناب آقای محمد تشکری میانرودی؛ یکی دیگر از گرداننده‌های اصلی گروهک «شارلاتان‌های نرم‌افزار آزاد ایران» هستند و همچنین متوجه شدم که تمامی آن هفت سال و اندی که تحت آزار و اذیت سایبری و حملات قلدری سایبری این گروهک قرار گرفته بودم، همه این حملات زیر نظر ایشان و احتمالا با تایید خود ایشان صورت گرفته است. اما از آنجایی که نتوانستم هیچ سندی دال بر اینکه ایشان نقش مستقیمی در این ماجرا داشتن پیدا کنم، ناچارا ایشان را از لیست شارلاتان‌ها خارج کرده بودم تا اینکه…

تا اینکه همین چند روز پیش در توییتر یک گفتگویی[+] صورت گرفت. و فردای آن متوجه شدم جناب تشکری در این گفتگو چنین ادعایی را مطرح ساختند: «اونیکی این عکسها رو تهیه میکنه که تا قیامت خودشو مدیونم کرده»!. بله مخاطب اصلی شون بنده بودم و منظورش از «این عکسها رو تهیه می‌کنه» مشخص است! همین تصاویر و مستنداتی است که شما در این مطلب می‌توانید آنها را از نزدیک مشاهده کنید.

اینجا بود که متاثر شدم و بنوعی دلم برایشون سوخت و به خودم گفتم: آخه چرا ایشان باید تا قیامت این همه صبر کند؟ اگر واقعا من مدیون ایشان هستم و دینی به دوشم قرار دارد، می‌بایست حتما آنرا در همین دنیای خاکی جبران و تصفیه حساب کنم. و به همین خاطر بود که تصمیم گرفتم ایشان را دعوت به یک گفتگوی زنده کنم، تا ایشان نیز بتوانند از حق و حقوق خودش دفاع کنند تا اگر توانست اثبات کند که من دینی به ایشان دارم، در همان گفتگو زنده اینجانب از ایشان عذرخواهی کرده و طلب بخشش و حلالیت کنم.

Continue reading “محمد تشکری میانرودی: دعوت به گفتگوی زنده جهت دفاع از خودش و تصفیه حساب دیونش”

عیسی زارع‌پور: وزیر اینترنت پاک صیانت‌گران یا وزیر دولت منتخب مردم؟!

جناب دکتر «عیسی ‌زارع‌پور»، وزیر وقت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت آقای رئیسی:

  • آیا ایشان واقعا وزیر دولت منتخب مردم است؟ یا وزیر منتخب و سفارش شده گروهک صیانت‌گر برای قطع اینترنت بین‌الملل ایران؟!
  • آیا او یکی دیگر از خالقین و پدیدآورندگان اصلی طرح اینترنت پاک یا همان اینترانت ملی است؟!
  • آیا او هم از دشمنان قسم خورده برای جلوگیری دسترسی مردم به اینترنت جهانی است؟!
  • آیا او می‌تواند یکی دیگر از عوامل اصلی رهاشدگی فضای مجازی ایران و عدم تحقق توسعه بومی شبکه ملی اطلاعات ایران بشمار برود؟

برای کشف حقیقت و پیدا کردن پاسخ این سوالات ما فقط یک راه داریم. باید نگاهی به فعالیت‌ها و سوابق مدیریتی دکتر عیسی زارع‌پور در گذشته بیندازیم تا ببینیم ایشان درگذشته چه فعالیت‌هایی و دستاوردهایی داشته‌اند و با چه کسانی افتخار همکاری پیدا کرده‌اند🕵️.

Continue reading “عیسی زارع‌پور: وزیر اینترنت پاک صیانت‌گران یا وزیر دولت منتخب مردم؟!”

گروهک جبهه انقلاب اسلامی: سربازان گمنام امام زمان(ع)، با استاد سیدعلیرضا آل‌داوود آشنا شوید!

اعتراف می‌کنم!

می‌خواهم خدمت تمامی سربازان گمنام امام زمان(ع) خیلی ساده و صریح اعتراف کنم! اگر روزی دیدند اینجانب در آینده به جمع براندازان نظام جهموری اسلامی پیوستم! آشوب‌طلب شدم و … بدانند که دلیل اصلی این اتفاق به هیچ عنوان ارتباطی به تحریک شدن اینجانب توسط دشمنان کشورم(آمریکا و اسراییل) نداشته و نخواهد داشت.

برعکس دلیل اصلی برانداز شدنم فقط فقط خود همین سربازان گمنام امام زمان(ع) هستند. آنهم به این خاطر که نسبت به کنترل این نفوذی‌های انقلابی‌نمای ولایت‌معاش(ولایت‌معاش کسی است که با ولایت و نام ولی، کاسبی یا … می‌کند.) همچون سید علی‌رضا آل‌ داوود و سایر اعضای گروهکش کم‌کاری کرده و یا کاملا بی‌توجه بوده‌اند و اینگونه باعث گشتن که امثال من نسبت به آینده خودشان کاملا ناامید بشوند.

مثال‌هایی از از عوام‌فریبی و فرافکنی‌های
این فرد و سایر اعضای گروهک جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی

براساس تحقیقاتی که بعمل آمد، اینجانب به این نکته رسیدم که تمامی محتوای کانال‌های منتسب به گروهک «جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی» مستقیما توسط دو شخص یعنی آقایان روح‌الله مومن‌نسب و سیدعلیرضا آل‌داوود منتشر می‌گردند. پس مسوولیت این کانال‌ها رسما بر عهده این دو شخص می‌باشد.


در مورد این شخص مستندات بیشتری وجود دارد که هم‌اکنون در حال آپلود شدن می باشد.

kodeta chart


ویدیو بالا شامل دو بخش است و فقط بخش دوم آن در این مطلب بصورت موقت منتشر شده است.

kodeta momen nasab1

ویدیوهای بعدی شاید در ارتباط با این شخص نباشد! اما با گروهک جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی ارتباط مستقیم دارد و می‌تواند بخوبی بخشی از اهداف این گروهک را در ذهن‌های تدایی کند.


کبوتر با کبوتر، باز با باز…
کند همجنس با همجنس، همراه و همکار
این دغل دوستان دغدغه‌مند را که می‌بینی!
همگی مگسانند(دشمنان ما) گرد یک شیرینی؟!


برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با احمد کارآمد آشنا شوید

هموطن حالا که تا اینجا آمدی! حیف است که با پسر دوم شهید سیاح طاهری هم آشنا نشی! پس اینجا کلیک کن😁

کودتای خزنده: احمد کارآمد/مزدور انقلابی‌نما و پروژه‌بگیری که باعث ناراحت شدن رهبر انقلاب شد.

مقدمه

در حالی که دشمنان خارجی و رقیبان منطقه‌ای ایران از هر ابزاری برای نابودی انسجام و یکپارچگی ملی ایرانیان بهره می‌برند و از اختلاف‌افکنی زبانی/قومی گرفته تا اختلاف افکنی مذهبی برای اهداف شوم ضد ایرانی خود سود می‌جویند، با نهایت تاسف در داخل ایران هستند عده‌ای غیرایرانی‌ و ظاهرا نفوذی، که چهره خبیث واقعی خود را پشت نقاب‌های انقلابی و حزب‌اللهی مخفی ساختند و به شکل طنزی‌آمیزی بجای مصلحت‌اندیشی و ساختن آینده، دیگر فقط حال خود را می‌بینند و منفعت روز خویش و قبیله خودشان را می‌سنجند.

بگونه‌ای که آنها دیگر بهبود جامعه را به زیان منافع شخصی خویش می‌دانند و بدون در نظر گرفتن این نکته مهم که کارهایشان در دراز مدت ممکن است چه عواقب و پیامدهای منفی و طبعات ناخوشایندی را برای مردم این کشور و حتی خودشان ایجاد نماید، شاهدیم که آنها در کمال وقاحت و پُررویی، از هر عارضه اجتماعی و رفتاری (گسست و شکاف نسلی) که در جامعه وجود دارد، بهره می‌جویند و به همنوعان خود براحتی خیانت می‌کنند تا شاید اینگونه بتوانند به یکسری از اهداف و آرزوهای آرمانگرایانه خود دست پیدا کرده و منافع سیاسی و اقتصادی بیشتری را نیز تصاحب نمایند.

و بدین گونه دارند امنیت جامعه و روند پیشرفت کشور را به خطر انداخته و درخت کهنسال میهن را از درون تهی کرده و تیشه بر ریشه خود می‌زنند.

از تمامی مخاطبین عزیزی که با اینجانب هم نظر هستند که می‌بایست با این افراد وقیح برخوردی قاطع و قانونی صورت بگیرد! تقاضا می‌کنم در صورت امکان لینک این مطلب را برای هر یک از نهاد‌های امنیتی و انتظامی کشور که تمایل دارند ارسال کرده و از آنها برخورد قانونی را مطالبه نمایند.🙏
آخرین بروزرسانی: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

Continue reading “کودتای خزنده: احمد کارآمد/مزدور انقلابی‌نما و پروژه‌بگیری که باعث ناراحت شدن رهبر انقلاب شد.”

کودتای خزنده: طرح صیانت و نقش برادران سیاح طاهری

پیشگفتار

قبل از هر چیزی لازم است این نکته را گوشزد کنم که اینجانب به احترام خون تمامی شهیدان این مملکت، بارها و بارها سعی کردم که بی‌خیال این مورد بشوم. اما… اما وقتی خود فرزندان این شهید بزرگوار خودشان حاضر نیستند آن ارزش و احترامی که باید برای پدرشان قائل بشوند را رعایت نمی‌کنند! و از همه بدتر اینکه فرزند شهید بودن برای آنها یک حاشیه امن ایجاد کرده است و آنها با سوءاستفاده از این موضوع دارند دست به انجام کارهایی می‌زنند که در آینده آنچه حاصل می‌کند به ضرر کل جامعه ایران تمام می‌شود. اینجاست که ادامه سکوت برابر است با خیانت.

به همین خاطر این مطلب را فعلا در حد انتشار مستندات بصورت عمومی منتشر می‌کنم، تا این ولایت‌معاشان انقلابی‌نما هم بتوانند از مباحث این مطلب آگاهی پیدا کرده و خودشان را برای قبول یا عدم قبول دعوت این چالش آماده بنمایند.

fact nofozi

با میراث کارشناسان گمنام آشنا شوید!

SayahTaheri famili gang3

کار فرهنگی خانوادگی، در مرکز ملی فضای مجازی، بر علیه شبیخون فرهنگی

SayahTaheri famili gang1
SayahTaheri famili gang2

کار فرهنگی و طرح صیانت!

team seyanat

کار فرهنگی و لجن‌پراکنی علیه نفوذی‌ها!!!

fake news mehr00
fake news mehr01
fake news mehr02

کار فرهنگی و ماجرای فیلتر کردن تلگرام

telegram filtering03
telegram filtering04
telegram filtering01
telegram filtering05

پاسخ یک سوال مهم:
چه کسانی جاسوس‌افزار تلگرام را وارد ایران کرد؟

هستند بعضی از کارشناسان فضای مجازی که معتقدند این پیام‌رسان محبوب ایرانی‌های یعنی تلگرام! در اصل یک نرم‌افزار جاسوس‌افزار است که توسط صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها و در راستای پیشبرد جنگ نرم در ایران و براندازی نظام طراحی و تولید و تبلیغ شده است.

ببینید تلگرام چقدر خطر دارد!

اینا 👆میگن: آذر جهرمی رو بدید بزنیم😁

این کارشناسان خیلی عاقل و بافهم و شعور که به هیچ عنوان شل‌مغز هم نیستند! باز مجددا معتقدند که وزیر جوان یا همون آذر جهرمی! در اصل همان شخص نفوذی است که به صهیونیست‌ها کمک کرده تا تلگرام در ایران فراگیر شود. دقیقا یه چیزی تو همین توهماتی که در ویدیو زیر می‌توانید خودتان از نزدیک ببینید:

و اما حقیقت ماجرا چست

سند زیر بخوبی نشان می‌دهد که تلگرام در سال ۹۴ و با مجوز حاکمیتی وارد کشور شده است و این مجوز را بالاترین نهاد تصمیم‌گیری برای فضای مجازی صادر کرده است. یعنی همان نهادی که مجوزی استقرار CDNهای تلگرام را لغو و باطل کرد.

پس آن نفوذی واقعی وزیر جوان نیست! در حقیقت آن نفوذی‌ها کسانی هستند که به وزیر جوان اجازه مذاکره کردن و انعقاد تفاهم و بستن قرارداد با جاسوس‌افزار صهیونیستی را به وزیر جوان داده‌اند و این افراد دقیقا در مرکز ملی فضای مجازی کشور مشغول به فعالیت هستند.

mojavez telegram 1
مجوز تلگرام، کلاهبرداری

نفوذی واقعی را پیدا کنید؟

برای کشف این راز مهم شما باید این ویدیو را کامل تا آخر نگاه کنید تا بتوانید متوجه شوید و خودتان ببینید که آن نفوذی در این ویدیو چگونه بصراحت تمام اقرار کرده است که جاسوس افزار تلگرام صهیونیستی را برای بدبخت کردن مردم(بقول کارشناسان ارشد محمد کهوند و روح‌الله مومن‌نسب) انتخاب کرده است و دستور داده و هماهنگی ایجاد کرده تا این پیام‌رسان خطرناک را جایگزین وایبر صهیونیستی بکنند.

می‌بینید ما ایرانی‌های داخل کشور چقدر بدبخت و ذلیل شده‌ایم! که آخر و عاقبتمان زیر دست این نفوذی‌های انقلابی‌نمای ولایت‌معاش افتاده است؟! حالا دقیقا همین‌ها نفوذی‌ها! با طرح صیانت می‌خواهند، آنچنان ما مردم ایران را سرکوب کنند تا بدین طریق بتوانند برای خود یک کوره شمالی اسلامی راه بی‌اندازند.

بله! من مخالف طرح صیانتم

توضیحات معاون مدیرکل نظارت بر فضای مجازی درباره آینده فیلترینگ اینترنت در ایران

طرح صیانت:

طرحی در مجلس در جریان است که از آن به «صیانت از فضای مجازی» تعبیر می‌شود. متاسفانه این طرح برخلاف تظاهرات و ادعاهایی که دارد و توجیهاتی که حامیانش درباره آن بیان می‌کنند، به هیچ عنوان بدنبال صیانت از جامعه و مقابله با فساد و سالم‌سازی فضای مجازی نیست!

طرح خیانت است:

در حقیقت این طرح بدنبال پیاده‌سازی و اعمال یک سیستم پیچیده دیکتاتوری رسانه‌ای در کشور است، سیستمی که گردش آزاد اطلاعات را هدف گرفته و با یکدست‌سازی سیاسی، تجمیع مطلق قدرت، نفی نظارت عرصه عمومی می‌خواهد فضای مصون‌سازی قانون‌شکنان و باز گذاشتن دست آمران و عاملان در ساختارهای فاسد کشور را تامین، تضمین و محیا بسازد.

طرح صیانت: برنامه‌های آینده فیلترینگ اینترنت در ایران

در توییتر از من سوال شد: جناب شما که این قضایا رو دنبال می‌کنید، حدس می‌زنید آینده که طرح صیانت و اینترنت ایران با این اوضاع چطور بشه؟ ممکنه صیانت و به انجام برسانند و اینترنت قطع بشود؟

برای پاسخ به این سوال که طرح صیانت چه ارتباطی با برنامه‌های آینده فیلترینگ اینترنت در ایران دارد و قرار است چه بلایی سرمان بیاورند، پیشنهاد می‌کنم کمی وقت بگذارید و بنشینید پای صحبت‌های مهندس مهدی امیری، معاون مدیرکل نظارت بر فضای مجازی دادستانی کل کشور و رئیس اداره نظارت دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تا خودتان بشنوید که ایشان در برنامه مهافمپ-جلسه ۳۱ با موضوع چالش‌های پالایش فناوری‌های نوین ارتباطی، به چه نحو خوبی و کاملا واضحی، آینده پیشروی فیلترینگ اینترنت را برای من و شما تبیین کرده‌اند.

نقش طرح صیانت!

متاسفانه بارها دیدم که برخی از افراد هستند که سعی دارند با بیان یکسری دلایل فنی به دیگران اینگونه توجیه کنند: که ای بابا! این‌ها نمی‌توانند دست به انجام همچین کارهایی بزنند، فناوری فلان است و بهمان…

اما الان آنقدر شواهد بسیاری در اختیار داریم که حداقل من یکی به شخصه و بصراحت تمام معتقدم که این گروهک انقلابی‌نمای صیانت‌گر نفوذی! برای ما آنچنان دقیق برنامه‌ریزی کرده‌اند که نگو و نپرس.اصلا همین الان که شما دارید این مطلب را می‌خوانید، آنها با خیال راحت در حال اجرای مو به موی برنامه‌های خود هستند. مثل همین کاهش سرعت و کیفیت اینترنت این‌روزها که دقیقا علت اصلی آن عدم اجازه افزایش پهنای باند اینترنت بین‌الملل توسط شورای عالی فضای مجازی است.

vpn internet meli

خب! حال برای اینکه شما هم بتوانید خودتان کاملا متوجه اعماق این ماجرا شوید و بفهمید که دقیقا نقش طرح صیانت این وسط چیست؟ ابتدا لازم است به تصویر بالا نگاه کنید! که ظاهرا چیزی شبیه به کره شمالی است!. بعد ویدیو زیر را نگاه کنید و خوب گوش به حرف‌های این طلبه مهندس انقلابی‌نما، یعنی جناب محمد مهدی حبیبی بدید. چون ایشان برای من و شما بخوبی تبیین کردند که چگونه قراره این است برای ما آینده سیاه بسازند.آینده‌ای که می‌خواهند برایمان رقم بزنند را برایمان تبیین می‌کند که داستان از چه قراره و چرا و چگونه می‌خواهند من و شما را صیانت‌ بنمایند:

kodeta momen nasab1

کودتا علیه جمهوریت ایران

این قضیه کمی پیچیدگی دارد و نمی‌توان یهو رفت سر اصل مطلب😁 هرچند بخشی از آنرا در این مطلب قبلا توضیح داده‌ام و این مستندات نیز در ادامه همان مطلب است! اما دیدم ضرر ندارد برای اینکه متوجه شوید پشت این طرح دقیقا چه عالی جنابانی قرار دارند و این طرح اصلا تصمیم حاکمیتی نیست! و فقط یک عده دغدغه‌دار با موج‌سواری ….

#طرح_صیانت از زبان استاد مؤمن‌نسب😁

احمد کارآمد: عوامل نفوذی خواستار راه‌اندازی گشت ارشاد در فضای مجازی است!

نه وجدانن بینید که این صهیونیسم قاصد تا کجاهای کشورمان نفوذ کرده! ببینید دقیقا چه کسانی بدنبال تصویب طرح صیانت هستند؟ ببینید دقیقا چه کسانی با چه شخصیت‌هایی در حال ایجاد تفرقه در میان ملت ایران هستند و دقیقا بدنبال چه اهدافی هستند؟

آیا برای شما کمی عجیب نیست که تمامی کسانی که از ول بودن فضای مجازی داشتند کمال بهره را برای پیشبرد اهدافشان می‌بردند، هم‌اکنون همگی از حامیان و طرفداران طرح صیانت می‌باشند؟

عوامل نفوذی در جبهه انقلاب چگونه عمل می‌کنند؟

در مورخ ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ در وب‌سایت «گرداب»، که سایت رسمی ارگان «فرماندهی امنیت سایبری سپاه پاسداران» است، مقاله‌ای با عنوان «شخص اول تلگرام چه کسی است؟!/ برقراری امنیت در تلگرام با لابی آمریکایی-صهیونیستی» منتشر شده که در بخش پایانی این مطلب سوالات زیر را مطرح کرده است:

اکنون باید از خود پرسید چه شده است که یک جریانی یهودی صهیونیستی چنین نرم افزارهایی که میلیون‌ها دلار هزینه ساخت آنها شده است را آن هم با شعار حفظ امنیت اطلاعاتی کاربران در اختیار ما قرار داده است؟!

و از همه مهمتر اینکه چه اتفاقات و روندی سبب شد تا به صورت ناگهانی ایرانیان به تلگرام مهاجرت کنند؟ گفتنی است مردم ایران قبلا نیز استقبال های گسترده از نرم افزارهای پیام‌رسان مانند وایبر و واتساپ یا شبکه‌های اجتماعی موبایلی همچون لاین و تانگو را تجربه کرده‌اند، اما هرگز چنین موج شدیدی از گرایش به یک نرم افزار پیام‌رسان به گونه‌ای که از آن به پدیده مهاجرت ایرانیان یاد شود؛ رخ نداده بود. ایرانیان ظرف کمتر از شش ماه جمعیت 13 میلیونی را به تلگرام منتقل کردند و این یعنی به طور متوسط ماهانه بیش از دو میلیون ایرانی به تلگرام پیوسته‌اند!

تلگرام آمریکایی-صهیونیستی توسط چه کسانی وارد ایران شد؟

در ویدیو زیر مشاهده می‌کنید که «سیدعباس مرادی» مسئول نظارت بر شبکه ملی اطلاعات مرکز ملی فضای مجازی کشور به صراحت اعتراف می‌کند که ماجرای ورود تلگرام به ایران و مهاجرت کاربران ایرانی به این پیام‌رسان جاسوس‌افزار صهیونیستی تمام و کمال زیر نظر شورای عالی فضای مجازی و توسط مرکز ملی فضای مجازی کشور انجام شده است.

به عبارت دیگر اگر فرماندهی امنیت سایبری سپاه واقعا معتقد است که تلگرام یک نرم‌افزار جاسوسی صهیونیستی است، پس خیلی سریع می‌بایست پیگیری کنند تا بفهمند که چرا بالاترین نهاد تصمیم‌گیری برای فضای مجازی کشور اقدام به این عمل زده است؟

خلاصه کنم چرا این افراد باید به قصد و از عمد بیایند یک نرم‌افزار جاسوسی دیگر را به اسم تلگرام پیدا کنند تا آنرا جایگزین وایبر صهیونیستی بکنند؟ این موضوع برای شما عجیب نیست؟ و اصلا چگونه توانسته‌اند چندین سال با یک شرکت صهیونیستی در ارتباط باشند، به آن مجوز بدهند و تازه کلی هم سرور در داخل کشور در اختیاراتشان بگذارند؟

دقت کنید که این‌ افراد در حقیقت به دشمنان این کشور این فرصت را داده‌اند که بتوانند خیلی راحت از داخل شبکه ملی اطلاعات به ساختار این شبکه دسترسی آزاد پیدا کنند و خدا می‌داند که آنها در این فرصت چه کارهایی که نکرده‌اند؟ برای مثال همین حملات به زیرساخت‌های جایگاه‌های بنزین می‌تواند یک دلیلش شناخت کافی دشمن به زیرساخت‌های کشور باشد.🤔

از همه مهمتر اینکه چرا این افراد خائن هنوز در پست و مقام و سمت‌های حساسی که برعهده داشتند همچنان مشغول به خدمت به این مردم مظلوم هستند؟ در حدی که هم‌اکنون می‌خواهند برای ما مردم یکسری قانون خفقان و سرکوب که رسما یک دیکتاتوری رسانه‌ای است تدوین کنند؟! به اعتقاد من اعدام حق مسلم این خائنین است.

mojavez telegram 1

با سایر عوامل نفوذی دشمن آشنا شوید:

این بخش را بیشتر برای اطلاع‌رسانی سربازان گمنام امام زمان(ع) تهیه کردم. چون پیگیری این مسائل وظیفه ذاتی آنهاست، گرچه امیدی به نیست به گوش شنوایی که بخواهد بشنود! چون اگر بود مسلما اوضاع و احوال مملکت ما به از این بود که الان هست.

بگذریم… آنچه برای این بخش بسیار اهمیت دارد، یادآوری این نکته مهم است که مقام معظم رهبری همین چند وقت پیش در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری پیرامون جهاد تببین به نکته خیلی مهمی اشاره کردند. نکته‌ای که واجب است من آنرا مجددا تکرار کنم، تا این توصیه مهم مورد توجه ویژه این عزیزان قرار بگیرد.

یکی از کارهای مهمّ عوامل نفوذی دشمن همین است: با شما که مواجه می‌شود، نیّت شما را که می‌داند، تصمیم شما را که می‌داند، در صدد برمی‌آید کاری کند تا محاسبات شما عوض بشود، دستگاه محاسباتی شما را دچار اختلال کند؛ یکی از کارهای مهمّ دشمنی در عرصه‌های گوناگون این است. (رهبر انقلاب؛ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸)

مسئولان آماج این نفوذند؛ هدف این است که محاسبات مسئولان را عوض کنند و تغییر بدهند؛ نفوذ برای این است که این محاسبات در ذهن مسئولین عوض بشود. آنوقت، وقتی نتیجه این بشود که فکر مسئولین و ارادهٔ مسئولین در مشت دشمن قرار بگیرد، دیگر لازم نیست دشمن بیاید دخالت مستقیم بکند؛ نه، مسئول کشور همان تصمیمی را می‌گیرد که او می‌خواهد. وقتی محاسبهٔ این حقیر عوض شد، تصمیمی را می‌گیرم که او می‌خواهد؛ من همان کاری را که او می‌خواهد مفت و مجّانی انجام می‌دهم؛ گاهی بدون اینکه خودم بدانم -یعنی اغلب بدون اینکه خودم بدانم-این کار را انجام می‌دهم. [بنابراین] سعی می‌کنند محاسبات مسئولین را عوض کنند. پس آماج اوّل مسئولینند و بعد مردم. (رهبر انقلاب؛ ۱۳۹۴/۱۲/۲۰)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تأثیر بی‌بدیل حضور مردم در صحنه را علت تلاش شیاطین برای اغوای مردم دانستند و گفتند: شیاطین با ابزار رسانه دائماً در حال ترویج دروغ و تزیین حرف‌های بی‌مبنا هستند تا با کاهش ایمان و اعتماد به نفس عمومی، ملت را مأیوس و ناامید کنند.

ایشان، اغوای خواص را با هدف نهایی اغوای مردم، دستور کار مهم دشمنان برشمردند و گفتند: مستکبران جهان، در سنگین‌ترین جنگ نرم تاریخ با ملت ایران، درصددند کسانی را که عنوان، امکان و احیاناً سوادی دارند اغوا کنند تا آنها، توده‌های مردم را بفریبند و از حقیقت و واقعیت دور سازند.

حال با مد نظر گرفتن توصیه‌های رهبر، از شماها دعوت می‌کنم جهت آشنایی بیشتر با «سید علیرضا آل داوود» استاد امنیت فضای مجازی این ویدیو را ببینید:

درست است که اکثرا ایرانیان جناب مومن‌نسب رو بخوبی می‌شناسند. اما این ویدیو با سایر ویدیو‌های دیگه خیلی فرق دارد.

سیدعباس مرادی: نمونه بارز یک مستکبر فضای مجازی

تعریف استکبار:

استکبار، وجود نوعی سلطه‌گری اقلیت محدودی زورگو و نفع‌طلب، بر خیل عظیم توده‌های محروم می‌باشد. نقطه مقابل جبهه مستکبران، گروهی هستند که با استکبار مبارزه می‌کنند. نافرمانی، خودبرتربینی، فخرفروشی، تحقیر مستضعفان، منفعت‌طلبی، چشم داشت به اموال دیگران، خوف و دلهره، و برده‌بینی دیگران، از ویژگی‌های بارز مستکبرین است.

usa lover akhond
برای دریافت گرین کارت یا همان کارت سبز باید برخی قوانین آمريكا رعایت شود. یکی از این قوانین قسم خوردن زیر پرچم آمریکا است. با این قسم، فرد متعهد می‌شود که زیر پرچم آمریکا با کشوری که برابر ایالات متحده می‌جنگد، در صورت نیاز جنگ کند. این گرین کارت هر شش ماه یا یکسال باید تمدید شود و در واقع افرادی که از آن استفاده می‌کنند، باید هر چند وقت یکبار به آمریکا بروند و اعتبار خود را تمدید کنند.(منبع اصلی)

نظام استکباری برای ایجاد سلطه، مردم جهان را یا مورد تهاجم فرهنگی و سیاسی خود قرار می‌دهد یا آنها را به بهانه‌های واهی از هرگونه در اختیار داشتن نیازهای اولیه خود، محروم و محدود می‌سازد.

از مطرح‌ترین و قدیمی‌ترین نظام‌های استکباری شاید بتوان براحتی از حکومت‌های آمریکا و اسرائیل نام برد. همچنین از نوظهورترین نظام‌های استکباری امروزمان بنده دیگر بصراحت تمام می‌توانم، رسما اسم نظام جمهوری اسلامی ایران را نام ببرم👇.

آنهم به این خاطر که متاسفانه جمهوری اسلامی فرمان هدایت حکمرانی خودش را چه در دنیای واقعی و چه فضای مجازی را بدست یکسری از مستکبران نفوذی و فاسد فضای مجازی سپرده است و از آن بدتر اینکه گوش‌ها و چشم‌هایش را هم بسته است.

چون صدای اعتراضات مردم را گویا اصلا نمی‌شنود. فقط هر از چندگاهی منت می‌گذارد و آن طرح خبیث را فقط اسمش را عوض می‌کند. یعنی خر همان خر است، فقط زحمت تعویض پالانش را می‌کشد.

آشنایی با سیدعباس مرادی یک مستکبر فضای مجازی

last target
am0
moustakber2
am9 qom
moustakber1

👆قضاوت با خودتان👇

am5