جادی میرمیرانی: یک گیگ روشنفکر و فعال حقوق بشر یا یک شارلاتان خبیث و شیاد کلاهبردار ؟

در این مطلب قصد دارم بعد از ۶ سال بالاخره تعریف کنم که چند سال پیش بین من و جادی دقیقا چه اتفاقاتی افتاد و شرح بدم که چرا نسبت به جادی و افراد قبیله(گنگ) آزادی من اینگونه گارد خبیثانه‌ای بستم و روشنگری کنم کخ به چه علت است که جادی را بعنوان یک شیاد کلاهبردار، یک شارلاتان کثیف و پست‌فطرت می‌دانم و می‌شناسم.

در صورتی که بر کسی پوشیده نیست، قبلا من هم مثل خیلی‌های دیگه، جادی را خیلی دوستش داشتم. آن هم بخاطر برخی خصوصیات اخلاقی و فعالیت‌های متاسفانه ظاهرا حقوق بشری که داشت! واقعا از ته قبلم قبولش داشتم.

آدمی بیش از آنکه از کسانی رنج کشیده باشد که سخنان ناگوار گفته باشند، از کسانی رنج کشیده که سخنان زیبا بر زبان رانده‌اند. آنان که با شعرها و شعارهای جذاب و وسوسه‌برانگیز، احساسات و تعلقات قلبی او را به بازی گرفتند و او را به راهی کشاندند که خود می‌خواستند.

از جادی درس عبرت بگیریم،
چرا که فردا ممکن است خیلی دیر شده باشد!

در ادامه ابتدا سعی دارم که کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز را آماده و منتشر سازم و بعد از آن در نهایت کلیات و جزئیات رو در قالب یک ویدیو برایتان آنچنان شفاف‌سازی کنم، که شما هم براحتی بتوانید به ذات شیطانی این شیاد کلاهبردار بخوبی پی ببرید.

6 thoughts on “جادی میرمیرانی: یک گیگ روشنفکر و فعال حقوق بشر یا یک شارلاتان خبیث و شیاد کلاهبردار ؟

 1. خوندن این مزخرفات اونجایی برای من دردناک می‌شه، که می‌بینم فردی که هیچ آگاهی نسبت به دیگران نداره و کارشون رو نمی‌فهمه، می‌آد و شروع می‌کنه به دروغ بستن به این افراد و سعی می‌کنه همه‌چیز رو از زاویه دید منفی نگاه کنه و انسانیت رو حتی در خودش هم خاموش و ساکت کرده. اگر شما این حق رو به خودت می‌دی که با این توهین‌ها و گفتارهای خشمگینانه در مورد چنین افرادی نظر بدی، داری نشون می‌دی که چیزی از مسائلی که این دوستان روشون کار می‌کنن نمی‌دونی و به همین خاطر داری فقط چنگ می‌ندازی تا از روی وصل کردن چند حرف به دانش اندک خودت مسئله‌سازی کنی.

  شاید اصلا لزومی نداره که من بیام و چنین حرفایی رو اینجا بزنم. اما وظیفه خودم دونستم که بیام و اشتباهت رو بهت یادآوری کنم. من نمی‌دونم تو طرف چه کسی هستی و یا چه اعتقاد و باوری داری. گروه سیاسیت برام مهم نیست و شاید برای هیچ‌کس دیگه‌ای هم این چیزا مهم نباشن.

  چیزی که مهمه، اینه که شما یه میکروفون گرفتی دستت و از موضوعی که سر در نمی‌آری داری برای دیگران روضه می‌خونی. من نمی‌دونم دیگران چه فکری می‌کنن درباره حرفای تو، اما به نظرم اگه چیزی بلد بودی غیر از پریدن به دیگران، الان سر کار درستت بودی و حتی شاید اسم تو هم در بین این دوستان بود…

  به هر حال امیدوارم خداوند (اگر تو هم بهش باور داری) همه ما رو به راه درست ببره. اما باز هم می‌گم که ما حق قضاوت افراد رو نداریم و این کار در حیطه انسان نیست. به خصوص که بخواد به چنین شکل زشت و زننده‌ای انجام بشه و هر کسی رو متهم کنه.

 2. بیشتر از جادی خوشم اومد. چون آدمای خوب همیشه هم مخالف دارن هم موافق ولی موافقاشون بیشتره 🙂
  مرسی که جادی رو خوب نشون میدی :))

  1. کاش بیشتر برای خودتان تاسف بخورید که می‌ترسید حرف‌های ساده خودتان را با شخصیت واقعی بیان کنید.
   لازم به تذکر است که حرف‌های افراد ناشناس برای من هیچ ارزشی ندارند 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.