جادی میرمیرانی: یک گیگ روشنفکر و فعال حقوق بشر یا یک شارلاتان خبیث و شیاد کلاهبردار ؟

زنگ تحریک شدن است!

همانطور که دارید با دیدن این ویدیو تحریک می‌شوید😁، بیایید کمی در مورد این سوال هم فکر کنید. البته اگر بلد باشید!:

آیا شما تاکنون شده که از کسی شنیده‌‌ باشید که مثلا یکی از همین دلواپسان سند ۲۰۳۰، با شنیدن حرف‌های جادی، بجای اینکه مثل شما تحریک شود، دچار دلواپسی می‌شود، بطوری که در نهایت برای جادی آن هم بخاطر حرف‌ها و محتواهایش کلی مشکلات ریز و درشتی که خودتان بهتر می‌دانید! ایجاد شده باشد؟!


چالش ولایت‌مداری؟!

سلام و عرض ادب خدمت هموطن گرامی من جناب سید پویان حسین‌پور (@aseyedp)، مسئول دبیرخانه قرارگاه رسانه سازمان فضای مجازی سراج از زیر مجموعه قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله الاعظم. جسارتا می‌خواستم از شما بپرسم:

 • آیا شما واقعا خودتان را ولایت‌مدار میدانید؟
 • آیا شما خودتان را واقعا یک انقلابی و از سربازان انقلاب می‌شناسید؟!
 • آیا بحث شبکه نفوذ فرهنگی جدا برایتان مهم است؟!

جناب سید پویان حسین‌پور اگر همه پاسخ‌های شما به این سوالات مثبت است، پس حتما باید خودتان را موظف بدانید که به فرموده رهبر انقلاب عمل کرده و بر اساس وظایفی که بر عهده دارید نسبت به این موضوع ورود کرده و اقدام لازم را به انجام برسانید.

اگر اقدامی صورت بگیرد، حتما ما شاهد نتایج آن خواهیم بود، ولی اگر مانعی سر راهتان قرار داشت که به شما اجازه اقدام کردن را نمی‌داد، خواهشمند است در بخش کامنت همین مطلب دلایل آنرا حتما برای من و سایر هموطنان عزیزمان توضیح دهید تا باعث شود ما درباره شما خدای نکرده قضاوت اشتباهی نکنیم.

استادِ طوفان/۶ خرداد ۱۴۰۰
نینجای پاکسازی اراذل و اوباش فضای مجازی
واحد امنیت اطلاعات سپاه(اینم سندش😜)

بعد از چهار سال تازه کشف کردم
این همه هجمه و ترور شخصیت برای چیست؟!
8 thoughts on “جادی میرمیرانی: یک گیگ روشنفکر و فعال حقوق بشر یا یک شارلاتان خبیث و شیاد کلاهبردار ؟

 1. خوندن این مزخرفات اونجایی برای من دردناک می‌شه، که می‌بینم فردی که هیچ آگاهی نسبت به دیگران نداره و کارشون رو نمی‌فهمه، می‌آد و شروع می‌کنه به دروغ بستن به این افراد و سعی می‌کنه همه‌چیز رو از زاویه دید منفی نگاه کنه و انسانیت رو حتی در خودش هم خاموش و ساکت کرده. اگر شما این حق رو به خودت می‌دی که با این توهین‌ها و گفتارهای خشمگینانه در مورد چنین افرادی نظر بدی، داری نشون می‌دی که چیزی از مسائلی که این دوستان روشون کار می‌کنن نمی‌دونی و به همین خاطر داری فقط چنگ می‌ندازی تا از روی وصل کردن چند حرف به دانش اندک خودت مسئله‌سازی کنی.

  شاید اصلا لزومی نداره که من بیام و چنین حرفایی رو اینجا بزنم. اما وظیفه خودم دونستم که بیام و اشتباهت رو بهت یادآوری کنم. من نمی‌دونم تو طرف چه کسی هستی و یا چه اعتقاد و باوری داری. گروه سیاسیت برام مهم نیست و شاید برای هیچ‌کس دیگه‌ای هم این چیزا مهم نباشن.

  چیزی که مهمه، اینه که شما یه میکروفون گرفتی دستت و از موضوعی که سر در نمی‌آری داری برای دیگران روضه می‌خونی. من نمی‌دونم دیگران چه فکری می‌کنن درباره حرفای تو، اما به نظرم اگه چیزی بلد بودی غیر از پریدن به دیگران، الان سر کار درستت بودی و حتی شاید اسم تو هم در بین این دوستان بود…

  به هر حال امیدوارم خداوند (اگر تو هم بهش باور داری) همه ما رو به راه درست ببره. اما باز هم می‌گم که ما حق قضاوت افراد رو نداریم و این کار در حیطه انسان نیست. به خصوص که بخواد به چنین شکل زشت و زننده‌ای انجام بشه و هر کسی رو متهم کنه.

 2. بیشتر از جادی خوشم اومد. چون آدمای خوب همیشه هم مخالف دارن هم موافق ولی موافقاشون بیشتره 🙂
  مرسی که جادی رو خوب نشون میدی :))

  1. کاش بیشتر برای خودتان تاسف بخورید که می‌ترسید حرف‌های ساده خودتان را با شخصیت واقعی بیان کنید.
   لازم به تذکر است که حرف‌های افراد ناشناس برای من هیچ ارزشی ندارند 🙂

 3. عرض سلام و ادب خدمت شما. راستش من تصادفی تنها با قسمتی از مطالب روبرو شدم. ب ندرت واسم پیش آمده ک بخاطر مطلبی ک دنبالش نیستم وقت بزارم. ولی باتوجه ب اینکه هیچ شناختی از شما و جادی ندارم و حتی تقریبا درجریان موضوع و بحث هم نبودم،یهو متوجه شدم ک کلی وقته دارم با اشتیاق دنبال میکنم. چندتا نکته ب نظرم امد.
  اول اینکه قطعا شما فرد توانایی هستی ک باعث شدی خیلیا از جمله خوده من بااینکه یا زیاد
  درجریان موضوع نیستیم و یا شاید بطور جزء و کل
  مخالف مطالبتون باشیم، ولی تونستین دیگران رو ن تنها جذب، بلکه تونستین با اراده ی خودشون درگیرانه دنبالتون کنن و از اونجا ک اصلا فردی نیستین ک از قبل شناختی باشه، این دنبال کردن بیشتر بااهمیت و جالب شد واسم. طوریکه الان
  خواب و بیدارم و ساعت 3 صبح ولی همچنان درگیر.
  زیاده گویی نکنم بیش از این و بپرسم چطور میشه باهاتون ارتباط برقرار کرد؟ آیا مثلا واتساپ یا تلگرامی دارید ک بشه ارتباطی داشت؟ راستی بنظرم اینم مهم امد ک بگم هرکسی ازتون نقدی کرده و یا مخالف و عکسه صحبتها و عقایدتون مطلب یا پاسخی داده، شما نتونستین ناراحتی و گاه حتی عصبانیت رو سرکوب یا حتی مخفی کنید. مخصوصا
  چون دیدم خودتون به تاب نیاوردن دیگران در زمانی ک کسی آینه ی رفتارشون میشه اشاره کردین وو…..

  1. درود بر پرهام عزیز، ممنونم که نظرت رو باهام درمیان گذاشتید. هرچند که من راستش نتوانستم با حرف‌هاتون زیاد ارتباط برقرار کنم. یعنی یه خورده واسم گنگ بود.
   اما راه ارتباطی خواستید این توییتر من و این تلگرام من هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.