گزارش فساد: پرونده‌سازی و طرح شکایت واهی با همراهی برخی از عوامل پلیس فتا

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین رئیسی
ریاست محترم قوه قضائیه؛
جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین منتظری

دادستان محترم کل کشور؛

با عرض سلام و احترام؛
بدینوسیله از شما، به عنوان ریاست قوه قضائیه و دادستان کل کشور تقاضا دارم با اهتمام به وظیفه ذاتی دادستانی (ماده ۲۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری) به عنوان مدعی العموم در صیانت از حقوق و منافع عمومی به خصوص در صیانت از اصل ثبات و استمرار خدمات عمومی و اصل انتظار مشروع مندرج در ماده ۲ و ۱۴ سند امنیت قضایی، به انجام تحقیقات قانونی در ارتباط با کشف دلیل اصلی مشکل (اعمال نفوذ غیرقانونی و پرونده‌سازی [مفقود شدن مدارک از پرونده احتمالا توسط ماموران پلیس فتا]) مبادرت نمایید و پس از شناسایی عامل و یا عاملین با توجه به ماده ۲۲ منشور حقوق شهروندی، آن‌ها را به مردم معرفی نموده و رسیدگی‌های لازم به منظور استیفای حقوق عامه در راستای اجرای ماده ۴ دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه مصوب ۱۳۹۷٫۱۱٫۰۳ و جبران خسارات وارده به اقشار مختلف مردم با توجه به اصل ۴۰ قانون اساسی و ماده ۱ قانون مسئولیت مدنی مصوب ۱۳۳۹٫۰۲٫۰۷ را به انجام برسانید.

همچنین نظر به اینکه اعمال فردی آقای محمدرضا حقیری قزوینی و اعمال جمعی سایر اعضای باند/قبیله آزادی نرم‌افزار، که به استناد دلایل اینجانب که شامل اقرار کتبی، مستندات تصویری و … می‌باشد و همچنین به استناد مواد ۴۹۹ و ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی تعزیرات و مواد ۴۹۹ مکرر و ۵۰۰ مکرر قانون مجازات اسلامی تعزیرات مصوب ۱۳۹۹٫۱۱٫۱۵ این اعمال واجد وصف مجرمانه غیرقابل گذشت و در رده فساد فی الارض است، بدین وسیله تعقیب و مجازات این افراد را از محضر عالی استدعا دارم.

خواهشمند است در راستای تامین امنیت مردم و جامعه، اهتمام برخورد قاطع با مخلان امنیت مردم و اراذل و اوباش فضای مجازی و در راستای مقابله جدی با ترویج ابتذال و عادی‌سازی بداخلاقی‌ها و نابهنجاری‌ها در جامعه، دستور فرمایید که مامورین قضایی/امنیتی/انتظامی نسبت به این موضوع رسیدگی و برابر مقررات نسبت به نامبردگان برخوردی جدی و عبرت آمیز(اشد مجازات) صورت بگیرد.

از دستوری که در این مورد صادر می‌فرمایید کمال تشکر را دارم.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: مسئله دیگر تامین امنیت مردم و جامعه است و باید برای این مسئله اهتمام کافی صورت گیرد که از جمله آن برخورد قاطع با مخلان امنیت مردم در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و اراذل و اوباش است لذا تاکید به همه دادستان‌ها این است که درباره تامین امنیت مردم با تمام توان به میدان بیایند.

این گوی و این میدان
👇👇👇👇

معرفی استادِ طوفان:

من محمدصالح سوزنچی هستم، یکی از فعالین و قدیمی‌های وب فارسی، نزدیک ۲۰ سال در فضای مجازی و حداقل ۱۴ سال در شبکه اجتماعی توییتر حضور مداوم و شبانه‌روزی داشته و دارم. تقریبا از اواخر سال ۱۳۹۳ بود که سلسله اتفاقاتی برایم بوجود آوردند باعث شد آهسته آهسته طوفانی شوم، بطوری که در نهایت به استادِ طوفان امروز تبدیل شدم. می‌خواهید بدانید دقیقا چه اتفاقاتی؟ در ویدیو می‌توانید بخشی از این اتفاقات را مشاهده کنید:

متوجه شدید؟ بله نزدیک به ۷ سال است که بنده بواسطه یکسری افراد بدین شکل مورد هجمه فردی و گروهی قرار می‌گرفتم، یا بهتر است بگویم در اصل ترور سایبری می‌شدم، بگونه‌ای که از اعتبار اجتماعی‌ام بگیرید، تا منبع درآمدم و از همه مهمتر سلامت روح و روان و جوانی‌ام را طی این مدت گرفتند و نابود ساختند.


معرفی ام‌الفساد حقیری

در شناسنامه نامش محمد رضا حقیری است، اما در فضای مجازی(توییتر) به نام‌های مختلف زیر شناخته می‌شود:

محمدرضا حقیری خودش را به عنوان سوپر ترول یا سوپر اوباشگر فضای مجازی ایران می‌شناسد و دوستان، همکاران و حتی خود من نیز این موضوع را کاملا تایید می‌کنیم. برای شناخت او کافیست همین سه ویدیو زیر را خوب نگاه کنید:

بر اساس اعمال، رفتار و کردارش و به اقرار خودش
با خیال راحت می‌توان گفت که او یک شیطان‌پرست واقعی است.

هفت سال تخریب و ترول فقط برای رانتخواری شبکه ملی اطلاعات

طرح شکایت واهی با اتهامات خلاف واقع

با همراهی برخی از عوامل پلیس فتا

این ویدیو قدیمی و آرشیو است و ممکن است برخی از مباحث آن با سایر مباحث مطرح شده در این مطلب کمی تناقض داشته باشد. آنرا بازنشر می‌کنم تا اگر جایی اشتباه کرده بودم، بتوانم ضمن پذیرفتن مسئولیت کارم، از بابت آن عذرخواهی کرده و پوزش بطلبم تا ویدیو اصلی آماده انتشار شود.

شروع ماجرا: تهدید و ارعاب در فضای مجازی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *