فرود غفوری: بیتا چهره‌ واقعی پدر و مادرت را بشناس/فرق حرام‌زادگی و حلال‌زادگی

بیتا غفوری

بدان و آگاه باش که کثیف‌ترین و خطرناک‌ترین آدم‌ها! همان‌ آدم‌هایی هستند که با بی‌مسئولیتی و غرض شخصی ولی با ژست دلسوزانه همواره سعی می‌کنند روی بقیه تاثیر بگذارند و واقعیت و حقیقت را از نظر آنها مخفی سازند.

برای مثال این آدم‌ها یک‌روز ماله‌کشی کارگزاران شبکه ملی اطلاعات را می‌شوند و بر علیه دیگران دسیسه چیده و اقدام به لجن پراکنی می‌کنند و روز بعد نگران ساده‌سازی زیر ساخت اینترنت و پروژه ابرایران می‌شوند و باز هم بر علیه دیگران دسیسه چیده و اقدام به لجن پراکنی می‌کنند. آن هم به این خاطر که با آن کارگزاران اصلی آنها یا دوست صمیمی‌اند یا شریک قافله!

پس تو همواره سعی کن همچون پدر و مادرت دیگر حرام‌زادگی پیشه نکنی😏 می‌دانم برایت سخت است، اما شدنی است👍.

بابای بیتا ثابت کن!

آری برای آموختن رسم انسانیت، همیشه فرصت هست، فقط باید اراده کنی و به دخترت ثابت کنی که ….


خاطراتی از گذشته!

پروژه کلاه‌برداری pfont!

فلاکت‌نامه:
وطن‌دوستی واقعی و وطن‌دوستی ظاهرسازانه


پرده اول: هر انسانی دچار بیماری‌ها و ناملایمات رفتاری می‌گردد. بر والدین و نزدیکان و دوستان هر شخص فرض است تا بخاطر علاقه و احساس مسئولیتی که در قبال آن شخص می‌کنند، معضلات امروزی و دیروزی او را بشناسند، به یکدیگر بگویند، و برای درمان یا اصلاح یا جلوگیری از تکرار آن چاره بیندیشند. ستایش‌ها و تعریف و تمجیدهای بیجا و نادیده گرفتن و پنهان کردن بیماری‌ها و رفتارهای ناصحیح، نشانه علاقه و احساس مسئولیت در قبال عزیزان نیست، بلکه موجب تشدید بیماری و عواقب مخرب آن و نشانه بی‌علاقگی و بی‌مسئولیتی توأم با ظاهرسازی است.

پرده دوم: جوامع و کشورها نیز از انسان‌ها تشکیل می‌شوند و مانند آنان دچار بیماری‌های اجتماعی و ناملایمات رفتاری می‌گردند. بر دلسوزان و میهن‌دوستان هر کشوری فرض است تا بخاطر علاقه و احساس مسئولیتی که در قبال آن کشور می‌کنند، معضلات امروزی و دیروزی آنرا بشناسند، به یکدیگر بگویند، و برای درمان یا اصلاح یا جلوگیری از تکرار آن چاره بیندیشند. ستایش‌ها و تعریف و تمجیدهای بیجا و نادیده گرفتن و پنهان کردن بیماری‌ها و عملکردهای ناصحیح، نشانه علاقه و احساس مسئولیت در قبال مردم و وطن‌دوستی نیست، بلکه موجب تشدید بیماری و عواقب مخرب آن و نشانه بی‌علاقگی و بی‌مسئولیتی تؤام با ظاهرسازی است.

رعایت اصول اخلاقی یک مرز باریک دارد و آن رعایت متقابل اخلاقیات است. هر زمان پدر و مادر این طفل اصول اخلاقی را بجا آوردن و عذرخواهی کردند، بنده نیز این مطلب را حذف خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *