Fucking are a liar

پرونده کودتای خزنده (طرح صیانت)

about my documents
پاسخی برای این 👆 سوال:

سخن گفتن در میهن ما کاری بسیار سخت و دشوار است، تا چه رسد به نقد و انتقاد و گفتمان. چرا که ما بیش از حد و اندازه (افراط و تفریط) مدافع آزادی بیان و حقوق بشر و از این رقم چیزها هستیم.

به همین خاطر است که همواره باید مراقب باشیم که مبادا سخنی بر زبان بیاوریم و حرفی را بزنیم که یکی از گروه‌های فُشارِ خفته در پوست میهن‌پرستی، دین‌پرستی یا هر پرستی دیگری چون مخالفین و موافقین حکومت جمهوری اسلامی ایران، خدای نکرده با شنیدنش، زبانم لال منافع خودش را در خطر ببیند و آنچنان دلواپس گردد که حاضر شود از هر ابزاری که در توانش است، برای سرکوب «نظری متفاوت» استفاده نماید.

باید مراقب باشیم که مبادا چیزی بگوییم که توده‌ها چیزی را متوجه شوند که نبایند بشوند، باید مراقب باشیم که مبادا حقیقتی را بیان کنیم، که باعث بر ملا شدن آن دروغ‌ها و رسوایی مفسدان و باندهای مافیایی و … بشویم. البته این همه ماجرا نیست، از آن طرف نیز باید مراقب باشیم که یهویی حرف‌هایمان به سوژه‌های مورد علاقه موج‌سواران سیاسی و یا طوفان‌ها توییتری‌ تبدیل نگردد.

خیلی‌هامون نمونه‌هایش را بارها دیده‌ایم یا شنیده‌ایم یا تجربه کرده‌ایم و خوب می‌دانیم که فعلا داریم در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که ظاهرا یک قانون بیش ندارد: یا بامایی یا برما، یا ماله‌کشی یا مزدور! و افسوس چقدر حرف زدن در این فضا سخت است، حتی سخت‌تر از نفس کشیدن در آب و هوای این روزهای تهران، اهواز و ایران.

حال بزارید از خود شما این سوال را بپرسم که اگر شما هم مثل من طی مدت بیش از شش سال، توسط یک گروه یا فرقه افراطی از اراذل و اوباش مقیم در فضای مجازی، مورد اذیت و آزار و قلدری سایبری قرار می‌گرفتید تحت این شرایط، شما اگر بجای من بودید چه کار می‌کردید؟! اگر برای احیای حق و حقوقی که از شما ضایع گشته، ناچارید حقایق تلخی را بیان سازید تا دیگران را مطلع و آگاه سازید آنوقت چگونه عمل می‌کردید؟!

آری من برای آنکه بتوانم خیلی از این موانع را پشت سر بگذارم و همچنین نسبت به اتفاقات و واکنش‌های آتی این اراذل و اوباش کنترل کافی در جهت دفاع از خودم داشته باشم، تصمیم گرفتم که از یک روش عجیب که بر اساس نظریه آشوب بنا نهاده شده بهره بجویم. یعنی تمامی محتوا و مستندات را به قطعات کوچک یک پازل تبدیل کرده و منتشر می‌کنم. تا بدین گونه بتوانم آهسته و پیوسته یکایک قطعات این پازل را در کنار یکدیگر قرار داده و در نهایت آنرا به مظابطین و مجریان قانون اتحویل دهم. خدا را شاکرم که تا امروز هزینه این روش فقط این بوده که بهم گفته‌اند دیوانه‌ام😏.

امر مستندنگاری کاری نیست که یکباره انجام بگیرد و تمام شود.
لذا محتوای این وبلاگ همواره در حال بروز رسانی و تغییر می‌باشد.😉😎

بخش ویژه مرتبط با طرح قانون
«حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی»


مستندات مرتبط با کودتای خزنده

«کودتای خزنده» که در اصل یکی از پیچیده‌‌ترین حالات کودتاست، عمدتا مبتنی بر سیاست نفوذ در نهادهای قدرت، از جمله سه قوهٔ مجریه، مقننه و قضاییه و تشدید فضای اختلاف جناح‌های حکومتی، پیش بردن پروژه‌های فعال و پرفشار جنگ روانی و تبلیغی و ترور شخصیت و حتی ترور فیزیکی علیه آن‌هایی که ممکن است توان مقاومت در برابر کودتا را داشته باشند و نیز استفاده از تاکتیک‌های پیچیدهٔ نفوذ از درون با بهره‌گیری از جوّ بی‌تفاوتی مردمی، غفلت حاکمان و نارسایی‌های اقتصادی همراه است. تمامی شواهد و مدارک موجود همگی نشان از این دارند که طرح صیانت در حقیقت بخشی از یک کودتای خزنده است.

گزارش جلسات

جلسات کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی

پرونده طرح صیانت

مستندات استاد طوفان پیرامون طرح صیانت

لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/oiod