محمدحسین و عباس سیاح طاهری

کودتای خزنده: طرح صیانت و نقش برادران سیاح طاهری

پیشگفتار

قبل از هر چیزی لازم است این نکته را گوشزد کنم که اینجانب به احترام خون تمامی شهیدان این مملکت، بارها و بارها سعی کردم که بی‌خیال این مورد بشوم. اما… اما وقتی خود فرزندان این شهید بزرگوار خودشان حاضر نیستند آن ارزش و احترامی که باید برای پدرشان قائل بشوند را رعایت نمی‌کنند! و از همه بدتر اینکه فرزند شهید بودن برای آنها یک حاشیه امن ایجاد کرده است و آنها با سوءاستفاده از این موضوع دارند دست به انجام کارهایی می‌زنند که در آینده آنچه حاصل می‌کند به ضرر کل جامعه ایران تمام می‌شود. اینجاست که ادامه سکوت برابر است با خیانت.

به همین خاطر این مطلب را فعلا در حد انتشار مستندات بصورت عمومی منتشر می‌کنم، تا این ولایت‌معاشان انقلابی‌نما هم بتوانند از مباحث این مطلب آگاهی پیدا کرده و خودشان را برای قبول یا عدم قبول دعوت این چالش آماده بنمایند.

fact nofozi

با میراث کارشناسان گمنام آشنا شوید!

SayahTaheri famili gang3

کار فرهنگی خانوادگی، در مرکز ملی فضای مجازی، بر علیه شبیخون فرهنگی

SayahTaheri famili gang1
SayahTaheri famili gang2

کار فرهنگی و طرح صیانت!

team seyanat

کار فرهنگی و لجن‌پراکنی علیه نفوذی‌ها!!!

fake news mehr00
fake news mehr01
fake news mehr02

کار فرهنگی و ماجرای فیلتر کردن تلگرام

telegram filtering03
telegram filtering04
telegram filtering01
telegram filtering05

پاسخ یک سوال مهم:
چه کسانی جاسوس‌افزار تلگرام را وارد ایران کرد؟

هستند بعضی از کارشناسان فضای مجازی که معتقدند این پیام‌رسان محبوب ایرانی‌های یعنی تلگرام! در اصل یک نرم‌افزار جاسوس‌افزار است که توسط صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها و در راستای پیشبرد جنگ نرم در ایران و براندازی نظام طراحی و تولید و تبلیغ شده است.

ببینید تلگرام چقدر خطر دارد!

اینا 👆میگن: آذر جهرمی رو بدید بزنیم😁

این کارشناسان خیلی عاقل و بافهم و شعور که به هیچ عنوان شل‌مغز هم نیستند! باز مجددا معتقدند که وزیر جوان یا همون آذر جهرمی! در اصل همان شخص نفوذی است که به صهیونیست‌ها کمک کرده تا تلگرام در ایران فراگیر شود. دقیقا یه چیزی تو همین توهماتی که در ویدیو زیر می‌توانید خودتان از نزدیک ببینید:

و اما حقیقت ماجرا چست

سند زیر بخوبی نشان می‌دهد که تلگرام در سال ۹۴ و با مجوز حاکمیتی وارد کشور شده است و این مجوز را بالاترین نهاد تصمیم‌گیری برای فضای مجازی صادر کرده است. یعنی همان نهادی که مجوزی استقرار CDNهای تلگرام را لغو و باطل کرد.

پس آن نفوذی واقعی وزیر جوان نیست! در حقیقت آن نفوذی‌ها کسانی هستند که به وزیر جوان اجازه مذاکره کردن و انعقاد تفاهم و بستن قرارداد با جاسوس‌افزار صهیونیستی را به وزیر جوان داده‌اند و این افراد دقیقا در مرکز ملی فضای مجازی کشور مشغول به فعالیت هستند.

mojavez telegram 1
مجوز تلگرام، کلاهبرداری

نفوذی واقعی را پیدا کنید؟

برای کشف این راز مهم شما باید این ویدیو را کامل تا آخر نگاه کنید تا بتوانید متوجه شوید و خودتان ببینید که آن نفوذی در این ویدیو چگونه بصراحت تمام اقرار کرده است که جاسوس افزار تلگرام صهیونیستی را برای بدبخت کردن مردم(بقول کارشناسان ارشد محمد کهوند و روح‌الله مومن‌نسب) انتخاب کرده است و دستور داده و هماهنگی ایجاد کرده تا این پیام‌رسان خطرناک را جایگزین وایبر صهیونیستی بکنند.

می‌بینید ما ایرانی‌های داخل کشور چقدر بدبخت و ذلیل شده‌ایم! که آخر و عاقبتمان زیر دست این نفوذی‌های انقلابی‌نمای ولایت‌معاش افتاده است؟! حالا دقیقا همین‌ها نفوذی‌ها! با طرح صیانت می‌خواهند، آنچنان ما مردم ایران را سرکوب کنند تا بدین طریق بتوانند برای خود یک کوره شمالی اسلامی راه بی‌اندازند.

بله! من مخالف طرح صیانتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *