احمد کارآمد عامل نفوذی و مزدور پروژه بگیر

کودتای خزنده: احمد کارآمد/مزدور انقلابی‌نمای پروژه‌بگیری که باعث ناراحت شدن رهبر انقلاب شد.

مقدمه

در حالی که دشمنان خارجی و رقیبان منطقه‌ای ایران از هر ابزاری برای نابودی انسجام و یکپارچگی ملی ایرانیان بهره می‌برند و از اختلاف‌افکنی زبانی/قومی گرفته تا اختلاف افکنی مذهبی برای اهداف شوم ضد ایرانی خود سود می‌جویند، با نهایت تاسف در داخل ایران هستند عده‌ای غیرایرانی‌ و ظاهرا نفوذی، که چهره خبیث واقعی خود را پشت نقاب‌های انقلابی و حزب‌اللهی مخفی ساختند و به شکل طنزی‌آمیزی بجای مصلحت‌اندیشی و ساختن آینده، دیگر فقط حال خود را می‌بینند و منفعت روز خویش و قبیله خودشان را می‌سنجند.

بگونه‌ای که آنها دیگر بهبود جامعه را به زیان منافع شخصی خویش می‌دانند و بدون در نظر گرفتن این نکته مهم که کارهایشان در دراز مدت ممکن است چه عواقب و پیامدهای منفی و طبعات ناخوشایندی را برای مردم این کشور و حتی خودشان ایجاد نماید، شاهدیم که آنها در کمال وقاحت و پُررویی، از هر عارضه اجتماعی و رفتاری (گسست و شکاف نسلی) که در جامعه وجود دارد، بهره می‌جویند و به همنوعان خود براحتی خیانت می‌کنند تا شاید اینگونه بتوانند به یکسری از اهداف و آرزوهای آرمانگرایانه خود دست پیدا کرده و منافع سیاسی و اقتصادی بیشتری را نیز تصاحب نمایند.

و بدین گونه دارند امنیت جامعه و روند پیشرفت کشور را به خطر انداخته و درخت کهنسال میهن را از درون تهی کرده و تیشه بر ریشه خود می‌زنند.

در اعماق احمد کارآمد

از قدیم گفته‌اند که مشت نمونه خروار است. این ضرب المثل پرکاربرد به معنای چیز کم به نشانه فراوان است، این مثل بیان می‌دارد مقداری از هر چیز بیان کننده و نشان دهنده کیفیت و خصوصیت کل آن چیز است.

همانطور که می‌دانید طرحی در مجلس در جریان است که از آن به «صیانت از فضای مجازی» تعبیر می‌شود. متاسفانه این طرح برخلاف تمامی تظاهرات و ادعاهایی که حامیان دارند به هیچ عنوان بدنبال صیانت از جامعه و مقابله با فساد و سالم‌سازی فضای مجازی نیست!

در حقیقت این طرح بدنبال پیاده‌سازی و اعمال یک سیستم پیچیده دیکتاتوری رسانه‌ای(کره شمالی اسلامی) در کشور است، که گردش آزاد اطلاعات را هدف گرفته و با یکدست‌سازی سیاسی، تجمیع مطلق قدرت، نفی نظارت عرصه عمومی تنها می‌خواهد فضای مصون‌سازی قانون‌شکنان و باز گذاشتن دست آمران و عاملان در ساختارهای فاسد کشور را تامین، تضمین و محیا بسازد.

و احمد‌ کارآمد که یکی از وقیح‌ترین و جاهل‌ترین حامیان طرح صیانت است، بهترین مثال بارز برای اثبات این ادعاست و اصلا نیازی برای بیان توضیحات بیشتر وجود ندارد. چون شما می‌توانید با مطالعه دقیق و بررسی مستندات این مطلب، براحتی به این موضواع پی‌ببرید که دقیقا چه کسانی، با چه خصوصیاتی بدنبال تصویب طرح صیانت آنهم به هر طریقی می‌باشند.

آیا دیکتاتوری رسانه‌ای، مقدمه ظهور امام زمان است؟

احمد کارآمد از طرح صیانت انتظار گشت ارشاد فضای مجازی دارد!

احمد کارآمد در انتخابات چه کارهایی که نمی‌کند!

در جریان انتخابات ریاست جمهوری ساله ۱۴۰۰ گروهی معلوم‌الحال با ارسال و انتشار مستندات خلاف به شورای نگهبان و در فضای مجازی، توانستند یکی از مطرح‌ترین رجل سیاسی ایران رد صلاحیت بشود. اما بعد مشخص گردید که این مستندات همگی واقعیت نداشتند. بطوری که رهبر انقلاب از این بابت آنقدر ناراحت و دلخور شدند که نسبت به این موضوع بدین صورت عکس‌العمل نشان دادند:

براساس شواهد و قرائن موجود مشخص شد، آن شخصی که مستندات دروغین را به شورای نگهبان ارسال کرده است، کسی نیست بجز جناب آقای نصرالله پژمانفر. یعنی همان کسی که از سال ۹۵-۹۶ بطور شبانه روزی بدنبال تصویب طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی می باشد. همان طرحی خبیثی که در سال ۹۹ یهویی تبدیل گشت به طرح صیانت و محتوای آن متحول شد(کودتای خزنده را بخوانید)

مستندات بیشتری در این مورد وجود دارد که سر فرصت آنها را آماده و منتشر می‌کنم.

احمد کارآمد و جریان تحریف وقایع:

من
مخالف طرح صیانتم!!!

چون دیوانه نیستم، آینده شغلی خودم و جامعه‌ام رو بدست گروهکی جاهل و نفوذی بسپارم که حتی نه فقط از پلتفرم‌های آمریکایی و خارجی! بلکه از پلتفرم‌های داخلی چون اسنپ، نشان(نقشه) نیز هراس دارند بطوری که قصد دارند با یکسری قوانین پیچیده یک اکوسیستم را دچار خفقان و نابودی کنند.

جناب آقای پژمانفر! این نگرانی را شما و امثال شما برای ما ایجاد کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.