mohammad tashackori

محمد تشکری میانرودی: دعوت به گفتگوی زنده جهت دفاع از خودش و تصفیه حساب دیونش

مقدمه:

من بعد از کلی تحقیق و تحلیل بر روی تمامی مستنداتی که جمع‌آوری کرده بودم، در نهایت پیش خودم به این نتیجه رسیدم که جناب آقای محمد تشکری میانرودی؛ یکی دیگر از گرداننده‌های اصلی گروهک «شارلاتان‌های نرم‌افزار آزاد ایران» هستند و همچنین متوجه شدم که تمامی آن هفت سال و اندی که تحت آزار و اذیت سایبری و حملات قلدری سایبری این گروهک قرار گرفته بودم، همه این حملات زیر نظر ایشان و احتمالا با تایید خود ایشان صورت گرفته است. اما از آنجایی که نتوانستم هیچ سندی دال بر اینکه ایشان نقش مستقیمی در این ماجرا داشتن پیدا کنم، ناچارا ایشان را از لیست شارلاتان‌ها خارج کرده بودم تا اینکه…

تا اینکه همین چند روز پیش در توییتر یک گفتگویی[+] صورت گرفت. و فردای آن متوجه شدم جناب تشکری در این گفتگو چنین ادعایی را مطرح ساختند: «اونیکی این عکسها رو تهیه میکنه که تا قیامت خودشو مدیونم کرده»!. بله مخاطب اصلی شون بنده بودم و منظورش از «این عکسها رو تهیه می‌کنه» مشخص است! همین تصاویر و مستنداتی است که شما در این مطلب می‌توانید آنها را از نزدیک مشاهده کنید.

اینجا بود که متاثر شدم و بنوعی دلم برایشون سوخت و به خودم گفتم: آخه چرا ایشان باید تا قیامت این همه صبر کند؟ اگر واقعا من مدیون ایشان هستم و دینی به دوشم قرار دارد، می‌بایست حتما آنرا در همین دنیای خاکی جبران و تصفیه حساب کنم. و به همین خاطر بود که تصمیم گرفتم ایشان را دعوت به یک گفتگوی زنده کنم، تا ایشان نیز بتوانند از حق و حقوق خودش دفاع کنند تا اگر توانست اثبات کند که من دینی به ایشان دارم، در همان گفتگو زنده اینجانب از ایشان عذرخواهی کرده و طلب بخشش و حلالیت کنم.

دعوت به گفتگوی زنده:

جناب آقای محمد تشکری میانرودی؛ اینجانب محمد صالح سوزنچی بر اساس توضیحاتی که در ویدیو زیر و خطاب به شما بیان نموده‌ام، صریحا از جنابعالی دعوت بعمل می‌آورم تا با قبول و پذیرفتن برگزاری یک یا چند گفتگوی زنده با اینجانب، بتوانید از آخرین فرصتی که قادرم برای دفاع از خودتان و اثبات ادعاهایی که دارید در اختیارتان قرار بدم، کمال بهره و استفاده را بنمایید.

این ویدیو هنوز آماده انتشار نشده!!!

سوژه‌های گفتگو!

برخی از مباحث و موضوعاتی که می‌بایست در مورد آنها گفتگو و شفاف‌سازی صورت بگیرد.

درباره تیم خفن، متخصص و اوباشگر بتنا
یا همکاران خوفناک‌تون که همگی جزو اعضای کمیته صیانت هستید!

team famp
sharlatan nofozi
danial behzadi adam frosh
team nofoz02
team nofoz01

درباره کلاهبرداری‌ها یا همون دستاورد‌های ملی تون که بومی کردید!
آنهم برای آینده‌ای که قراره مهدی(عج) در آن نقش داشته باشند..‍.‍

SanaOS
where is xamin
محمد تشکری: سیستم‌عامل ملی زمین(xamin) کجاست؟ – فلاکت‌های استاد طوفان
شاید هنوز خیلی از ما ایرانیان هنوز متوجه این حقیقت نشده‌ایم که خیلی از برخوردهای بد، فسادها و مشکلات و معضلاتی که در کشورمان وجود دارند، فقط بخاطر وجود
cropped ET3t9xXXYAA9QHT Copy 2toofan.soozanchi.ir
SanaOS Trimester
SanaOS Jokers

نکته: مخاطب عزیز، این دو ویدیو از نظر صوت تقریبا یکسان هستند، ولی از نظر مستنداتی که در آن به تصویر کشیده شده‌اند کاملا متفاوت می‌باشند و هر یک از این ویدیو‌ها در جایگاه خود بسیار حائز اهمیت و قابل تامل می‌باشند. زیرا با نگاه دقیق به مستندات این ویدیو‌ها می‌توانید با شارلاتان‌های حرام‌… بیشتری آشنا شوید.

درباره آن خدمات که جادی میرمیرانی به نظام ج.ا کرده.‍.‍.

Collaborating with pishahang co1
floss kodeta4
Tashackori thanks jadi
floss kodeta5
Peace and reconciliation
2

آخرین فرصت…

akhrin forsat

لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/q1d1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *