Iran Android Copy

یک خاطره/مافیای فونت فارسی/مافیای سیستم‌عامل‌…

سلام،امروز یهویی بیاد خاطره‌ای قدیمی افتادم که مربوط می‌شد به چندین سال پیش. خاطره‌ای از مافیای فونت فارسی😊. بخشی از این خاطره را من در این رشته توییت بازگو کردم:

راستش را بخواهید از اینکه توانستم در مقابل این افراد و باندشان یک تنه قد علم کنم و جلوی رشد و پیشرفت بیشتر آنها را بگیرم بطوری که نتوانند ریشه بزنند و تبدیل به عضو کاملی از مافیای فونت فارسی بشوند، خوشحالم و به خودم افتخار می‌کنم.

اما متاسفانه این خوشحالی زیاد دوام نداشت و موقتی بود، چون امروز مجدد شاهد این هستم که سردمداران همان پروژه کمپین کلاهبرداری فونت اختصاصی ویکی‌پدیای فارسی، به نوعی مسیر تازه‌ای در پیش گرفتند و اینبار دارند خود را تبدیل به مافیای سیستم‌عامل‌های[بومی/فارسی/ملی/ایرانی/امن] می‌کنند.

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که متاسفانه این افراد به درون نظام نفوذ کرده‌اند و خود را به بازیگران پرنفوذ و تاثیرگذار حکومت وصل کرده‌اند. بازیگرانی که مهمترین دغدغه‌های امروزشان همین شبکه ملی اطلاعات است.

راستش با شناختی که من از روحیات، رفتار و اعمال این افراد آنهم طی چند سال گذشته پیدا کردم به جرات می‌تونم بگویم که این افراد عمرا بدنبال انجام کار مفید و درستی که نتیجه‌اش به سود مردم و کشور تمام گردد نیستند و همین موضوع است که مرا بسیار نگران کرده است. بر اساس شواهد و قرائن که تا امروز توانسته‌ام جمع‌آوری کنم رسما معتقدم که این افراد در حال انجام خیانت بزرگ دیگری هستند، خیانت به مردم، خیانت به اکوسیستم نرم‌افزار ایران و حتی خیانت به آن جامعه نرم‌افزار متن‌باز/آزادی که خیلی سنگش را به سینه می‌زنند و در آخر خیانت به نظام جمهوری اسلامی(امنیت کشور) هستند. بطوری که نمونه‌های از این خیانت‌ها رو در همین مطلب می‌توانید براحتی مشاهده نمایید.

و افسوس که در این مورد، دیگر به تنهایی نمی‌توانم کار آنچنان زیادی انجام بدم بجز اطلاع‌رسانی عمومی! آن هم بصورت دست و پا شکسته(دلیلش رو اینجا میتونید پیدا کنید.)!. لذا در حد توانم اما خیلی سربسته این مستندات را در اختیار شما قرار می‌دهم، تا شما نیز بتوانید آهسته به اعماق اهداف این افراد پی‌ببرید.


سیستم‌عامل اندروید[بومی/فارسی/ملی/ایرانی/امن]

اول به پشت صحنه اندروید[بومی/فارسی/ملی/ایرانی/امن شده] که امروز به چندین اسم مثل «بِل»، «سبا» و جدیدا «بتنا» هم شناخته می‌شود، یک نگاهی بیندازید:

ویدیو زیر حاصل زحمات چند سال این زحمت کشان است:


سیستم عامل بومی/امن سانا🤔:

ای کاش که فقط بحث سیستم‌عامل اندروید وسط بود! اما متاسفانه داستان این دوستان خیلی فراتر از حرف‌هایی است که تا امروز در مورد آنها احتمالا شنیده باشید و یا در همین مطلب در حال خواندنش هستید:

SanaOS 3month
SanaOs intro
منبع این تصویر: مدیر محصول سانا جناب آقای محمدرضا رازیان

بنظرم ویدیو بالا بیشتر شبیه به این می‌ماند که جمهوری اسلامی و اسرائیل، فارغ از آنکه مشکلات فی‌مابین خودشان را حل و فصل کرده باشند، یهویی تصمیم می‌گیرند که برای تضمین امنیت سایبری و قوی شدن نظام حکمرانی جمهوری اسلامی در فضای مجازی، با یکدیگر همکاری کرده و یک سیستم‌عامل امن برای جمهوری اسلامی تولید نمایند. خوب این اتفاق کاملا شک برانگیز و غیر قابل هضم است؟!(نمونه دیگر)

logic libre

نگاهی به پشت صحنه سیستم‌عامل سازان:

در مورد این بخش از مستندات، لطفا سریع قضاوت نکنید. به این دلیل که شاید اطلاعات جدیدتر و کاملتری بدستم برسد😉. اما فعلا ضرر ندارد که در جریان این‌ها هم باشید:

national security threat
بر اساس تحقیقات من منشا اصلی این شایعه دقیقا از همین جا بوده و توسط اعضای این گروه این شایعه بین اهالی اکوسیستم بخش شده است!(مثال)
spreading rumors against the azarijahromi

آنچه در این سه تصویر مشاهده می‌کنید، اصطلاحا به آن کارگروهی سازمان‌یافته گفته می‌شود(سند).

Israel jalili

قابل ذکر است که این افراد بطور کلی عادت دارند از تکنیک‌ها و روش‌های هوچیگری، حاشیه‌سازی و شایعه‌پراکنی علیه دیگران بعنوان یک ابزار کارآمد و اهرم فشار کمال استفاده را ببرند. نمونه دیگری از این الگوی رفتاری را می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید:


واما پاسخ یک سوال مهم!

در گروه‌های تلگرام، یکی از دوستان نزدیک و صمیمی آقای دانیال بهزادی، پیرامون قضیه همکاری دوستانش با مجموعه جناب آقای رسول جلیلی، یک سوال بسیار مهمی را مطرح کردند. که من تمایل دارم پاسخ این سوال و نظر شخصی خودم را بصورت عمومی همینجا مطرح کنم.

Important question

من معتقدم اگر کسی در شرایط عادی و کاملا هوشیار، دارد کارهایی کاملا متضاد و متناقض با حرف‌ها و عقایدش انجام می‌دهد و بر انجام آن هم اصرار دارد، بدون تردید می‌توان اعتقاد آن فرد را بهانه‌ای در نظر گرفت برای توجیه کارهایش. بر این اساس نظرم را در این ویدیو بیان کردم:

این مطلب همینجا تموم می‌شود، اما یک صفحه دومی هم دارد که مربوط است به مستندات یک کودتای نرم‌افزاری با ژانر ۸۸🥱 که نقش اول آنرا دقیقا همین اساتید بازی می‌کنند.

نفوذ تایید شد!

👇👇👇👇👇

بروزرسانی-۱۶ آبان ۱۳۹۹:

سرانجام بدون خون و خونریزی! خودشان بصورت کتبی اقرار کردند!🤗:

nofoz001

البته لازم به ذکر است که بنده از خیلی وقت پیش متوجه این موضوع شده بودم، ولی چون مدارک و مستندات کافی در دست نداشتم قادر به اثبات آن هم نبودم. نکته جالب دیگر این است که این نفوذی‌ها در سال ۱۳۹۸ برای مصالحه کردن با من تماس گرفتند و من صادقانه به آنها گفتم که کاری کاری به مباحث سیاسی/جناحی شما و کشور ندارم.

مشکل من آن رفتار و برخورد‌های کثیفی است که با من داشتید. پس یا بصورت تصویری/ویدیویی از بنده عذرخواهی می‌کنید و ضرر و زیانی را که به آبرو و حیثیت من وارد ساختید را جبران می‌کنید یا من به راهم ادامه می‌دهم. و این دوستان راهشان را انتخاب کردند و با قدرت و توان بیشتری اقدام به هوچیگری و سم‌پاشی بر علیه من کردند و مرا به عناوین مختلف متهم به اخاذی و… کردند. حتی در جهت سرکوب کردن من اقدام به پرونده‌سازی و شکایت رسمی آنهم با دو وکیل کردند(اینجا و اینجا).

nofoz2
nofoz8
nofoz1

و البته فقط بحث نفوذ و جاسوسی هم مطرح نیست! مباحث مهم دیگری هم وجود دارند که تمایلی ندارم در اینجا به آنها اشاره کنم. فقط می‌خواهم به یاران و همکاران و همفکران این افراد پیشاپیش این هشدار جدی بدهم.

متاسفانه بنده بخاطر رفتاری که با من شده به هیچ عنوانی حاضر به عقبگرد نیستم، نمی‌توانم بگذارم یک عده شیطان‌پرست(اینجا، اینجا، اینجا) به کارشان ادامه بدهند. لذا بزودی از قانون تقاضا خواهم کرد که با این افراد برخورد جدی کرده و خودم هم شخصا برای آنها تقاضای اشد مجازات یعنی اعدام را خواستار هستم.

prophet of satan4
beit ol mal
nofoz7

به همین خاطر به کلیه هموطنان عزیزم پیشاپیش توصیه می‌کنم، لطفا از هرگونه مانور، موج‌سواری و اسکی کردن بروی این موضوع مخصوصا در جهت مباحث سیاسی/جناحی و… خودداری نمایند. چرا که فقط باعث می‌شوند که افراد بیشتر دیگری در معرض خطر قرار بگیرند. زیرا من از قبل فکر اینجور جاهایش را نیز کرده‌ام و مقدمات لازم و آمادگی کاملش رو از همین الان دارم. وظیفه انسانی‌ام بود که این موضوع را صراحتا اطلاع‌رسانی کنم و اگر از من می‌پرسید مگر این‌ها انسان نیستند؟! خوب پاسخم نه هست و یکی از دلایلم هم اینجاست.

nofoz3

پایان گزارش
استاد طوفان


۱- مستندات پیش‌نویس پیرامون برخی از فعالیت‌های اعضای این باند: اینجا
۲- گزارشی کلی از فعالیت‌های این تیم: بزودی!

لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/ylxn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *