مهدی امیری: آقای دادستان کل، من بخاطر حضور یک داعش در یکی از معاونت‌های شما دیگر در انتخابات مشارکت نمی‌کنم!

محتواهای این سند در وضعیت چرک‌نویس است و هم‌اکنون درحال سپری کردن فرایند تدوین، تکمیل و بازنگری مجدد محتوا می‌باشد. حذف شدن این پیام به معنای انتشار نهایی این سند می‌باشد، که از طریق این کانال‌ها در تلگرام و بله این موضوع حتما اطلاع‌رسانی خواهد شد. در انتخابات پیش‌رو بنده مشارکت نمی‌کنم چون… ویدیوهای بالاContinue reading “مهدی امیری: آقای دادستان کل، من بخاطر حضور یک داعش در یکی از معاونت‌های شما دیگر در انتخابات مشارکت نمی‌کنم!”

گزارش هک دادستانی: درخواست تعقیب، مجازات و انفصال خدمت مهدی امیری از رئیس قوه قضائیه شماره ۲

جناب حجت‌الاسلام و المسلمین، آقای محسنی اژیه‌ای، ریاست محترم قوه قضائیه؛جناب حجت‌الاسلام و المسلمین محمد موحدی آزاد، دادستان کل کشور؛با سلام و احترامموضوع: گزارش وقوع جرم در خصوص دلیل اصلی هک شدن سرویس ایمیل دادستانی کل کشور احتراماً اینجانب «محمد صالح سوزنچی» به عنوان یک شهروند مطالبه‌گر و با افتخار اگر مردم ایران بنده راContinue reading “گزارش هک دادستانی: درخواست تعقیب، مجازات و انفصال خدمت مهدی امیری از رئیس قوه قضائیه شماره ۲”

حفاظت شده: مهدی امیری: مشت نمونه خروار است و هاتگرام نمونه‌ای از شنود غیرقانونی در پیام‌رسان‌های داخلی است

هیچ چکیده‌ای موجود نیست زیرا‌این یک نوشته حفاظت شده است.

حفاظت شده: کودتای خزنده: بیش از ۹۰ روز اعمال محدودیت‌های و مسدودسازی‌های غیرقانونی و ایجاد اختلالات عمدی بروی پروتکل‌های رمزنگاری‌شده اینترنت

هیچ چکیده‌ای موجود نیست زیرا‌این یک نوشته حفاظت شده است.

توضیحات معاون مدیرکل نظارت بر فضای مجازی درباره آینده فیلترینگ اینترنت در ایران

طرح صیانت: طرحی در مجلس در جریان است که از آن به «صیانت از فضای مجازی» تعبیر می‌شود. متاسفانه این طرح برخلاف تظاهرات و ادعاهایی که دارد و توجیهاتی که حامیانش درباره آن بیان می‌کنند، به هیچ عنوان بدنبال صیانت از جامعه و مقابله با فساد و سالم‌سازی فضای مجازی نیست! طرح خیانت است: درContinue reading “توضیحات معاون مدیرکل نظارت بر فضای مجازی درباره آینده فیلترینگ اینترنت در ایران”