Anti censorship activist or censorship engineer

جادی میرمیرانی: فعال ضد سانسور یا مهندس سانسورچی؟!

مستندات این سند هنوز تکمیل نشده و موارد بیشتری بزودی به آن اضافه می‌شود.

پیشگفتار

در بخشی از کتاب «انسان در جستجوی معنی» نگاشتهٔ ویکتور فرانکل چنین آمده است:

«اگرچه آزادی، واپسین کلام نیست؛ بلکه تنها بخشی از داستان و نیمی از حقیقت است. آزادی، تنها جنبهٔ منفیِ کل این پدیده است که جنبهٔ مثبت آن عبارت است از مسئولیت [پذیری]. در واقع اگر آزادی در چارچوب مسئولیت‌پذیری قرار نگیرد، ممکن است در معرض سقوط و انحطاط تا به حدِ خودکامگی (استبداد)، دلبخواه کاری و بی‌بندوباری محض پیش برود».

با چنین نگرشی نه انکار جنبه‌های جبری و مکانیکی رفتار بشر لازم می‌آید و نه سلب اختیار و آزادی او در واقعیت به منظور فائق آمدن بر او ضرورت می‌یابد. آنچه بایستی این رهاشدگی را کنترل نماید، پذیرفتن مسئولیت از جانب فرد طالب آزادی است.


مخاطب گرامی! اگر احیانا شما از آن افرادی هستید که خبر بازداشت جادی را شنیده‌اید و با جستجو به این وبلاگ رسیده‌اید! اکیدا تقاضا دارم قبل از هر چیزی ابتدا نگاهی به این مطالب زیر بی‌اندازید:


شارلاتان کیست؟!

شارلاتان آن شخص شیاد و عوام‌فریبی است که با یک شعار که بستگی به مقتضیات زمان دارد، پا به میدانی می‌گذارد و عوام مردم را با تظاهر و ریاکاری، با فریب و فرافکنی گول میزند و با خودش همراه می‌سازد تا بدین طریق بتواند به خواسته و اهداف شخصی خود برسد.

شارلاتان‌ها جزو خطرناک‌ترین و کثیف‌ترین آدم‌های روی زمین هستند. چون انسان‌های پست‌فطرتی هستند که عادت دارند با بی‌مسئولیتی و غرض شخصی، اما با ژستی دلسوزانه و خیرخواهانه بروی ذهن بقیه تاثیر بگذارند.

این افراد همان‌ آدم‌هایی هستند که از رقابت سالم یا تلاش واقعی هراس دارند، به همین خاطر ناگزیر به اعمالی خلافِ جهتِ صالح و سالم مبادرت می‌ورزند و در این راه خیلی راحت وارد حریم تو و اطرافیانت می‌شوند و ذهن آنهایی که برایت مهم‌اند را با یکسری هجویات به ظاهر درست مسموم می‌کنند و آهسته آهسته با همین فرمان ابتدا تو را منزوی می‌کنند و در ادامه شما از سر راه کنار زده و حذف می‌کنند.


ترور اول:

آیا شما می‌دانید از نظر شارلاتان‌ها، چه گروهی از توده‌های مردم برای آنها خطرناک و نابخشودنی‌تر هستند؟ پاسخش ساده است، سالم‌ترین و درستکارترین افراد جامعه. یعنی همان افرادی که سعی دارند بر خلاف روال عرف جامعه‌شان با مردمان خودشان تا جایی که می‌توانند صادق و شفاف باشند.


ترور دوم

«ما ایرانیان، به خصوص آنهایی که هنوز هم در ایران زندگی می‌کنند، چه خوشمان بیاید، چه نیاید، همگی هر کدام مان به نوعی قربانی تصمیم‌گیری‌ها و نگرش‌های حاکمیت ایران هستیم. این یک فکت است، این یک اصل است و خوب می‌دانیم که هیچ استثنایی هم ندارد». حال تحت این شرایط:

آیا هر یک از ما ایرانیان این اجازه را داریم، که هر کسی را که در داخل ایران زندگی زندگی می‌کند را بدون آنکه سند و مدرک معتبری در اختیار داشته باشیم! بیاییم شخصی را به طرفداری یا همکاری با حاکمیت و جناح‌های سیاسی و… وصل کنیم و برایش حاشیه سازی کنیم؟

آیا این درست و اخلاقی است که ما به واسطه یکسری گزاره‌ها و بهانه‌‌های شاید خیلی سطحی، بیاییم یکایک این جوانی را که دارند با هزار و یک مشقت و امید واهی! زحمت می‌کشند و تلاش دارند تا یکسری کارهای مفیدی انجام بدهند و توانسته‌اند با جذب رانت دولتی حداقل یکسری خدمات کاملا قابل لمس را به مردم‌شان ارائه کنند را اینگونه 👇 ناامید کنیم؟

93 jadi presence in the meeting floss1

اصلا بفرض اینکه برخی از این خدمات قادر است هزینه‌های قطع اینترنت را برای حاکمیت ایران کاهش دهد. آیا بنظر شما تنها همین یک مورد می‌تواند دلیلی منطقی و توجیه کننده‌ای باشد که ما به خودمون این اجازه را بدیم که به این بهانه آبرو و حیثیت کارمندان یک مجموعه را هدف قرار داده و با لجن‌پراکنی و تحریک و اقواگری مردم آنها را به سلاخی بکشیم؟

آنهم وقتی که خودت و دوستانت در همان لحظه مشغول خوش خدمتی برای سیاه‌ترین و خبیث‌ترین و منفور‌ترین بخش‌های حاکمیت هستید؟!

1400 arvancloud haghiri

بقول برانداز‌ها که میگن:
کسی که خودش دستش به خون مردم آلوده است!
غلط می‌کند که دم از ریخته شدن خون مردم می‌زند!

93 jadi presence in the meeting floss
93 Confiscation of foss iran
floss kodeta5
am5
seianat team01
seianat team02
who is mokhber

مسئله اینه جادی چطوری توانسته چاقو را در دستان #ابرآروان ببیند! اما نتوانسته آن سر بریده را که در دستان خودش، دوستان نزدیکش، یا بهتره بگیم همکاران صمیمی‌اش ببیند تا جلوی خیانت بزرگشان را بگیرد.


قضاوت در مورد ابرآروان کار سختی است و من هم به هیچ عنوان قصد دفاع کردن از آنها را ندارم. ولی اینکه شما شرکتی را که بخاطر مشکلاتی که برایش ایجاد شده و زمین‌گیرش کرده را بخواهید از عمد تبدیل به سیبل خودتان بکنید و بدتر از آن یکی هم مثل جادی با ادعای روشنفکری و حسن نیت می‌آید و همه کثافت کاری‌های حاکمیت[منجمله کثافت کاری‌های خودش و دوستانش] را می‌اندازد به گردن یک شرکت و به کارمندانش لگد می‌زند و دیگران را با فرافکنی تحریک می‌کند! از نظر من اسم این کارش فقط شیادی محض است و کسی که این عمل را انجام می‌دهد رسما یک شارلاتان پست‌فطرت است.👌

بیاموزیم
تجهیزات شنود قانونی(LI یا Lawful Intercept) چیست؟

LI یا Lawful Intercept یک امکان است که به نهادهای امنیتی و قضایی امکان شنود دیتای عبوری از شبکه سرویس دهنده اینترنت را میده. این موضوع در تمام دنیا مرسومه و یک الزام برای تمام سرویس دهنده‌های اینترنت در تمام دنیاست.

LI شامل یک سری تجهیزات است که ترافیک عبوری از سرویس پروایدر رو به یک سری از سرورهای مخصوص LI ارسال می‌کنه. اپراتورها هیچ دسترسی‌ای به اون تجهیزات ندارند و نهاد قضایی یا امنیتی هر زمان که بخواهمد به اون دیتا دسترسی داره (چه در آمریکا و هر کشور دیگه و چه در ایران).

تو پرانتز بگم که استعلامی که نهاد قضایی از اپراتور می‌کنه شامل مشخصات صاحب IP است که از LI استخراج شده و اپراتور در صورت دریافت حکم قضایی موظف به ارائه اونه. تجهیز LI همون کاری رو می‌کنه که در شبکه تلفن ثابت یا موبایل تجهیزات شنود صدا انجام می‌دن. یعنی همونطور که در شبکه تلفن، اپراتور موظفه امکان شنود را فراهم کنه در شبکه دیتا و اینترنت هم اپراتور موظفه که این تجهیزات رو داشته باشه.

بر اساس شواهد و قرائن جمع‌آوری شده و موجود براحتی می‌توان گفت که در سه کشور ایران، عربستان، قطر تجهیزات شنود مخابراتی(LI) توسط همین تیم فنی نوکیا زیمنس(NSN) ایرانی نصب و راه‌اندازی شده است.

نکته بسیار مهم و قابل توجهی که باید به آن اشاره کرد این است که جادی میرمیرانی اکتویست‌نمای ضد سانسور اکوسیستم ما حضور و نقش پر رنگی در این تیم داشته است🤭.

nsn working

با این وجود در ویدیوی لجن‌پراکنی بر علیه ابرآروان مشاهده می‌کنیم که جادی با اینکه نسبت به مباحث و جزئیات مرتبط با تجهیزات شنود(LI) بخوبی آشنایی و آگاهی کافی دارد، اما از قصد اقدام به عوام‌فریبی می‌کند و سعی می‌کند اینگونه به مخاطبین خود تلقین کند که نصب این تجهیزات کار بسیار خبیث و بدی است. در صورتی که در این حوزه یک امر عادی است.

در ضمن LI کاملا از تجهیزات فیلترینگ جداست و نقشی در اون نداره. چون اساسا ساختار به کارگیریش طوریه که سر راه دیتای ورودی نیست و نمی‌تونه دیتا رو دستکاری کنه. صرفا یک کپی از دیتا به دستش می‌رسه. پس تمام سرویس‌دهنده‌های اینترنتی دنیا از جمله ایران (شامل ایرانسل، همراه اول، شاتل، آسیاتک، های وب، مخابرات، پارس آنلاین و …) بقیه موظفند که این تجهیزات رو داشته باشند.

شرکت‌های خدمات ابری مثل ابر آروان و ابرزس و ابر آمد و دیتاسنترها مثل تبیان و امثالهم، چون اینترنت خودشون رو از سرویس‌دهنده‌های اینترنت دریافت می‌کنند الزام و نیازی به نصب این تجهیزات ندارند چون ترافیک در یک سطح بالاتر توسط LI دریافت میشه. اگر جایی یکی از این شرکت‌ها مستقیما از زیرساخت اینترنت دریافت کنه و ترافیک اینترنتش از یک حد مشخصی بالاتر باشه (حدود ۱۰ گیگابیت) موظفه که تجهیزات LI رو نصب کنه.

بخاطر همین هم در پروژه ابرایران این بند اومده. در ضمن بخاطر هزینه این تجهیزات و لایسنس‌هاش (در حد چند ده میلیاردتومن)برای پروژه‌های کوچیکی مثل ابر ایران، خرید و نصبش اصلا به صرفه نیست. امکان LI در تجهیزات شبکه در سطح Carrier Grade به عنوان یک feature فروخته میشه یا تجهیزات جداگانه‌ای برای اون خریداری میشه. خوبه که لینک‌های زیر رو هم ببینید:

پی‌نوشت:
جای دارد از آقای مهندس رضا زند(کاربر توییتر) و از بابت انتشار این توضیحات خوب و مفیدشون 🤩 و البته بلاک کردن اینجانب پس از مطلع شدن از بازنشر توضیحات‌شان در این مطلب صمیمانه از ایشان تقدیر و تشکر بنمایم.

مستندات مرتبط با نوشتار

حرفه و تخصص اصلی جادی:

Pishahang AsasName
یادم نمیاد کدام ویدیو بوده :))! بعدا اصلاحش می‌کنم.
job5
job2

حاشیه‌‌ها-۱: شنیده‌ها حاکی از آن است که این سه نفر یعنی عباس اسماعیل، لیلا نظری‌سیر، امیر عماد میرمیرانی کسانی هستند که شبکه همراه اول رو به اینجایی که ما هم‌اکنون در حال استفاده از آن هستیم رسانده‌اند. (قابل توجه نریمان غریب و امین ثابتی😉).

حاشیه‌ها-۲: این طور که پیداست نوع تخصصی که جادی دارد، در ایران بقدر خاص و کلیدی(تک‌پر) می‌باشد که باعث شده است همواره او را به چشم یک عزیز دور دانه نگاه نمایند. بطوریکه کسی جرات گفتن بالای چشمت ابروست به او نداشته باشد. برای مثال می‌توانم بگویم ظاهرا رفعت اسلامی، بصورت مادام العمری شامل حال جادی شده و تمامی افرادی که توسط جادی مهر تایید بخورند، آنها نیز شامل رفعت اسلامی می‌شوند.

بدون شک و تردید، جادی میرمیرانی برای خیلی از جوانان امروز کشورمان مصداق بارز یک انسان نایس و فهمیده و اصلا هرچی که خوبان دارند! جادی همه رو باهم یکجا دارد می‌باشد. اما از آنطرف همین شخص برای جمهوری اسلامی و حامیانش بویژه طیف سوپر انقلابی آن این شخص مصداق بارز دشمن و لیبرالیسم و مبلغ سند ۲۰۳۰ و از این دست موارد است.

حال سوال این است که واقعا چطور امکان دارد که جمهوری اسلامی و سوپر انقلابی‌هایش تا امروز با جادی به هیچ عنوان مشکلی پیدا نکرده و نمی‌کنند. اما سایر کنشگران دیگر که حتی کمتر از جادی در بین جوانان جامعه دارای نفوذ اجتماعی هستند، اکثریت‌شان الان یا در زندان هستند یا مجبور به ترک کشور شده‌اند؟

خب حالا بد نیست یک نگاهی هم به محل کار جادی بیندازیم….

و در آخر می‌خواهم به حضورتان معرفی کنم:
سرکار مهندس خانم لیلا نظری‌سیر همسر محترم جادی(امیرعلی) میرمیرانی
👇 👇 👇 👇

Jadi LeilaNazariSeir

بابا جادی تو دیگه کی هستی!


من فکر می‌کنم اگر بخوام کمتر از پدر سوئچ و روتر شبکه ملی اطلاعات به جادی لقبی بدم، ممکنه این وسط به دوستش نریمان غریب خیلی بر بخورد😁. چرایش رو شاید در مطلبی مجزا و مرتبط به ماجراهای ابرآروان بیان کردم. ولی فعلا به این بهانه می‌خواهم چندتا سوال ضمنی و هوایی برای نریمان غریب مطرح سازم تا ببیند آیا می‌تواند پاسخشان را پیدا کند یا نه!
👇 👇 👇 👇

job4
Collaborating with pishahang co
Collaborating with pishahang co1
Question01
لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/ix5s

28 thoughts on “جادی میرمیرانی: فعال ضد سانسور یا مهندس سانسورچی؟!

 1. چرا مناظره عمومی نمیزارید و برای کل جامعه تکنولوژی ایران مشخص بشه شما استدلال هاتون درست هست یا ایشون؟

  1. سلام، به نکته خوبی اشاره کردید، اتفاقا بدنبال این هم هستم. منتظر بودم تمام ابعاد موضوع بخصوص آن مواردی که به طرح صیانت مربوط میشه تکلیفشان روشن بشه تا بصورت مستند بتوانم این افراد را به مناظره دعوت کنم. به هر حال من اعلام آمادگی خودم رو از الان اعلام می‌کنم و پیشنهاد می‌کنم شما و سایرین هم به این افراد این نکته را یادآوری کنید تا آنها بدانند که سایر افراد جامعه خواهان برگزاری این مناظره هستند.

 2. اول از همه این که بیا پایین !!!
  دوم هم اینکه چرا کسی به جز تو صداش در نمیاد؟؟؟
  جمعش کن.
  چرا بیشتر تلاش نمیکنی تا این موضوع رو ثابت کنی ؟؟؟
  اگه داری کاری میکنی کجاس ؟؟؟
  این بیشتر شبیه یه تئوری توطئه ای تا هر چیز دیگری.
  شما از طرز حرف زدن تون معلومه که با جادی مشکل دارید و صرفا معلومه که نظرات خودتون هم قاطی این تحقیق هستش.

  1. علیک سلام!

   دوم هم اینکه چرا کسی به جز تو صداش در نمیاد؟؟؟
   جمعش کن.

   اتفاقا خیلی‌ها صداشون در آمده! اما هر وقت خواستند حرفی بزنند مالکشان جادی بهشون حمله کردند و ….

   چرا بیشتر تلاش نمیکنی تا این موضوع رو ثابت کنی ؟؟؟
   اگه داری کاری میکنی کجاس ؟؟؟

   خوب همانطور که در صفحه اول مشاهده می‌کنید فعلا درگیر موضوع طرح صیانت هستم. و اگر مطلب مخبر بودن محمدرضا حقیری رو مطالعه کنید می‌فهمید که این دو موضوع باهم در ارتباط هستند.

   این بیشتر شبیه یه تئوری توطئه ای تا هر چیز دیگری.

   اگر فکر می‌کنیم این‌ها همش یک تئوری توطئه است! خب برید به جادی بگید که سوزنچی دعوتت کرده به مناظره زنده! بیا قبولش کن و این متوهم رو ضایع‌اش کن!
   ببینید حاضر میشود یا نه!
   در ضمن این رشتو در توییتر را هم مطالعه کنید 🙂

 3. من با این حرفا کاری ندارم. برای من مهم اینه که آدم باسوادیه تعداد زیادی آدم هم ازش روزانه چیز یاد میگیرن. حالا میخواد هرچی باشه.
  این مطلبت هم بیشتر شبیه آیتمای بیست و سیه. نه سرش معلومه و نه تهش

  1. نظر شما واقعا برام قابل احترام است. آخه یکزمانی خودم هم در مورد این شخص همچین تفکری داشتم(سندش).
   اما بعدا فهمیدم این‌ها همش ظاهر قضیه است. باتنش خیلی خبیث‌تر از این حرف‌هاست.
   در مورد ناقص بودن این مطلب یا شبیه ۲۰:۳۰ هم حق با شماست، آخه ته این ماجرا وصل میشد با ماجرای #طرح_صیانت و نمی‌شد یکباره همه چیز رو ریخت روی آب! باید یواش یواش پیش می رفتم. حالا که همه با طرح صیانت آشنا شدن، میشه ته این داستان را هم بست.

  1. بنده سعی داشتم و دارم که حقیقت را آنگونه که هست بصورت مستند روایت کنم!
   حال اگر برداشت شما چنین است؟ اوکی بنده برای نظر شما احترام قائل هستم، اما قبولش ندارم.
   چون ماله کش آنکسی است که روی کار غلط خودش و رفیقانش سرپوش می‌گذارد، و انگشت اتهام را بطرف دیگران می‌گیرد تا در امان بماند.
   مثل کی؟ خب معلومه مثل جادی میرمیرانی(سند) و دانیال بهزادی(سند)

 4. سلام
  بدبختی ما ایرانی ها اینه که دنبال خوب مطلق و یا بد مطلق میگردیم .جوری تیتر زرد زدین شیادو شارلاتان که انگار دارین درمورد یه جنایتکار حرف میزنید.
  کلا مسلما هیچ کس کامل نیست حتی به نظر من معصومین تاریخ اسلام هم میتونستن تو یه جاهایی باشن(این نظر منه و ممکنه چرت باشه اصن) ولی خب تو آدم های عادی به هیچ وجه نمیشه خوب مطلق پیدا کرد.نگاه کنید ببینید اگر طرفتون داره کار خوبی انجام میده با صرف نظر از همه چیز کار خوبه شو بگیرو استفاده کن . اگرم بده از بدی هاش بخاطر خوبی هاش چشم بپوش . اگرم دیدین بدی هاش از خوبی هاش بیشتره عطایش به لقایش ببخشید و دنبالشم نکنید. جادی دوره های زیاد ارزشمندی رو رایگان برگزار کرده من یکی بهش مدیونم .الان طرف یه ‌html/css یاد میگیره یک سال کار کرده نکرده پکیج آموزشی میده ۵۰۰ هزار تومن .نمیخام بگم دوره فروختن کار بدیه حرفم اینه که جادی هم میتونسته و نکرده این کارو. جادی جزو معدود آدماییه که پول زیاد و میلیاردر شدن براش مهم نیست زیاد که اگر بود الان باید جزو ثروتمند ترین ها بود. خصوصیات خوب خیلی زیادی داره این آدم و حتی اگه اشتباهی هم جایی داشته باشه من بخاطر چیزای زیادی که ازش یاد گرفتم همیشه ممنونشم و بهش احترام میزارم .
  دنبال بت و خوب مطلق نباشم . از خوبی های افراد استفاده کنیم و بدی هاشو بسپاریم به دست طبیعت

  1. سلام و درود فراوان خدمت رضا محمدی عزیز. از اینکه نظرتان رو با من در میان گذاشتید بسیار ممنونم. پیرامون نظرتان چند موردی به ذهنم رسید که می‌خواهم بصورت تیتر وار آنها رو به شما و البته دیگران درمیان بگذارم:

   ۱- فرمودید «جوری تیتر زرد زدین شیاد و شارلاتان که انگار دارین درمورد یه جنایتکار حرف میزنید.». در پاسختان باید بگویم اگر حقیقت امر را بخواهید راستش من باید تیتر می‌زدم یک آدم‌فروش حرام‌زاده خائن!! اما چون کمی بی‌ادبی محسوب می‌شد، سعی کردم اینجوری مثلا رعایت ادب کرده باشم.

   ۲- فرمودید «از جادی خیلی چیزها یاد گرفتیید و بهش مدیونید» اتفاقا خوب می‌دونم و خوب درکتان می‌کنم که چه دارید می‌گویید. آخه خود بنده نیز قبلا به این شخص همچین حسی داشتم. خودتان ببینید(اینجا).

   ۳- اما به مرور زمان فهمیدم این ژست آدم خیرخواه و خوب بودن جادی یکسری دلایل دیگر دارد. یعنی بیشتر تظاهر است و ریشه در شارلاتانی این شخص دارد. شارلاتان کیه؟ شارلاتان آن شخص عوام‌فریبی است که با یک شعار، که بستگی به مقتضیات زمان دارد، پا به میدان می‌گذارد و عوام مردم را با فریب و گول زدن و تظاهر با خودش همراه می‌کند تا به خواسته و اهداف شخصی خودش برسد.

   اگر کمی دقت کنید می‌بینید که شما دقیقا یکی از همان نمونه‌‌های بارز از مردمی هستید که جادی با فریب و گول زدن و تظاهر توانسته با خودش همراه کنه تا به خواسته و اهداف شخصی‌اش برسد. لطفا به بند آخر صحبت‌های تون دقت کنید.

   خصوصیات خوب خیلی زیادی داره این آدم و حتی اگه اشتباهی هم جایی داشته باشه من بخاطر چیزای زیادی که ازش یاد گرفتم همیشه ممنونشم و بهش احترام میزارم . دنبال بت و خوب مطلق نباشم . از خوبی های افراد استفاده کنیم و بدی هاشو بسپاریم به دست طبیعت

   حال من از شما یک سوال می‌خواهم بپرسم: دوست عزیز اوکی جادی برای شما یک آدم بسیار نایس و خوب است و شماهم بهش مدیونید! اما آیا این می‌تواند یک دلیل منطقی باشد که من بخاطر نایس بودن این شخص برای شما! نسبت به بدی‌ها و رفتارهای غیرانسانی جادی نسبت به خودم چشم پوشی کنم؟

   ۴. دوست عزیز آن کسی که بدنبال بت و خوب مطلق است دقیقا شمایید، که همچین انتظاری از من دارید. درضمن اینکه جادی صدتا چیز خوب هم به من و شما یاد نداده باشد، باز این دلیل نمی‌شود که به مردمش خیانت کند.
   جادی آدم فروش است
   جادی یک خائن است.

 5. عذر میخام ولی از نحوه ی روایتتون کاملا پیداست که یک خصومت شخصی چاشنی این مطلب زرد شما شده
  یعنی استنباط من اینه که این مطلب کاملا یه تسویه حساب شخصیه که پابلیکش کردین

  1. خب نیاز به عذرخواهی نیست! آخه برعکس کامنت قبلی‌تون! شما این سری درست تشخیص دادید و بدرستی هم به اصل موضوع اشاره کردید.

   بله هموطن من! پای یک خصومت شخصی وسط است و اندازه این خصومت شخصی نیز در آن حدی است که اگر جادی حاضر نگردد تا زمانی که فرصتش را دارد همچون مثل یک مرد بیاید و از خودش و رفتارش دفاع کند یا براساس اصول اخلاقی که هی برای دیگران در ویدیوهاش نسخه می‌نویسد و پیشنهاد می‌دهد، عمل نکند!! حتی این احتمال وجود دارد که مثل شاگرد دست راستی‌اش(محمدرضا حقیری) برای من مهدورالدم شناخته شود و …

   در پایان امیدوارم بخوبی متوجه گشته باشید که هدف نهایی این مطلب زرد😁 دقیقا برای چیست!🥴

  1. چقدر جالب! که شما پورنوگرافی رو بد می‌دانید!🤨 چون همین جادی که شما ازش خیلی چیزها یاد گرفتید و …! در اصل یکی از همان مبلغان اصلی پرورنوگرافی و عادی‌سازی بی‌عفتی در میان جوانان جامعه امروز شبکه‌های اجتماعی است.
   البته می‌دونم که باورش برای شماها می‌تواند خیلی سخت باشد. اما جادی بهمراه یک تیم حرفه‌ای خیلی ظریف دارند اقدام به این کارها می‌کنند(مثل این مورد). اما خوب دقت کنید، متوجه می‌شوید که اکثریت حتی اونایی که به این مباحث خیلی حساس هستند دقیقا بخاطر همین آموزش‌های جادی😶 اصلا قادر به دیدن این نکات نیستند:
   جادی حامی و مبلغ پرونوگرافی

 6. اولا زیاد بد نمیگفت دوما چرا برخی سایت ها که اصلا ربطی به این ماجرا ندارن فیلتر شدن مانند کامپوز و پلاگین های جت برین و…که بخاطر این عمل بی فکرانه یا مغرضانه پروژه من نابود شد فقط خداست که قضاوت میکنه یادتون باشه زمانی ماهواره و ویدیو هم ممنون بود معلومه ما از دنیا ۱۰۰ سال عقبیم از خدا میخام زلزله ۱۴ ریشتری بیاره همه ایران به همراه ژن خیانت و درو نابود بشه ببینی مرگ وقتی مردی دیگه کسی یادت نیست اگر کار درستی نکرده باشی

 7. دیروز جادی توسط حکومت ظلم و جور دستگیر شد.
  دلیل دیگری بر حقانیت جادی.

  نریمان قریب هم صداقتش ثابت شدست و جزو اولین کسانی بود که هشدار داد.

  این گزارش ۲۰ و ۳۰ رو تمام کنید

  1. اتفاقا دزد‌ها و قاتل‌ها هم توسط همین بقول شما حکومت ظلم و جور دستگیر می‌شوند!
   آیا شما این مورد را هم دلیل دیگری بر حقانیت دزدان و قاتلان می‌دانید؟!

   دوست عزیز اگر خبر یک بازداشت برای شما نشانه از حقانیت است! برای بنده نیست!
   پس متاسفانه این گزارش ۲۰ و ۳۰ 😁تا مادامی که تکلیف آن حق و حقوقی که خود جادی از من ضایع کرده است روشن نشود ادامه پیدا می‌کند.

 8. سلام. وقت شما نویسنده گرامی بخیر.
  فقط جواب یه سوال بنده رو بدید. اگر واقعا شما بر حق هستید و مشکلی ندارید چرا مثل دو تا انسان نمیایید یک مناظره بگذارید و جواب جادی رو بدید. چرا انقدر براتون سخته که یه نفر داره شفاف سازی میکنه. میگید ما مشکلی نداریم. پس چرا جواب حرف رو با بگیر و ببند میدین. همین نشون میده یه جای کار میلنگه. من اگر حرفی بزنم و حق با من باشه از جواب دادن به هیچ احدی نباید ترسی داشته باشم. فقط در یک صورت به زور متوسل میشم اونم اینه که جوابی برای حرفت ندارم پس بهترین راه اینه که با زور خفه ات کنم. همین برات بسه حالا هی برو منطق بیار که نه این اون نیست. من نمیتونم قبول کنم. فقط در یک صورت قبول میکنم اونم اینکه جادی آزاد بشه و بتونی تو یه مناظره شکستش بدی. (که محال به نظر میاد، نه اون آزاد میشه و نه تو در اندازه ی جادی هستی که بتونی جواب اهل فن رو بدی)

 9. فقط جواب یه سوال بنده رو بدید. اگر واقعا شما بر حق هستید و مشکلی ندارید چرا مثل دو تا انسان نمیایید یک مناظره بگذارید و جواب جادی رو بدید. چرا انقدر براتون سخته که یه نفر داره شفاف سازی میکنه. میگید ما مشکلی نداریم. پس چرا جواب حرف رو با بگیر و ببند میدین. همین نشون میده یه جای کار میلنگه. من اگر حرفی بزنم و حق با من باشه از جواب دادن به هیچ احدی نباید ترسی داشته باشم. فقط در یک صورت به زور متوسل میشم اونم اینه که جوابی برای حرفت ندارم پس بهترین راه اینه که با زور خفه ات کنم. همین برات بسه حالا هی برو منطق بیار که نه این اون نیست. من نمیتونم قبول کنم. فقط در یک صورت قبول میکنم اونم اینکه جادی آزاد بشه و بتونی تو یه مناظره شکستش بدی. (که محال به نظر میاد، نه اون آزاد میشه و نه تو در اندازه ی جادی هستی که بتونی جواب اهل فن رو بدی) بالاتر هم هر چی جواباتو میخوندم دیدم از دسته آدمایی هستی که فکر میکنی خیلی جوابات باحال و دندان شکن بوده، میدونم خیلی روشون فکر کردی و زور زدی که جواب خوبی داشته باشی ولی با عرض پوزش اتفاقا برعکس استدلالهای کاملا مسخره ایی بودن که اصلا قانع کننده نیست. شما فقط طفره میری و با کلمات بازی میکنی.

 10. سلام و عرض ادب و احترام
  اگر اعتقادت این هست پس شروع کن و اموزش های رایگان مثل ایشون اپلود کن تا ما شما رو ب عنوان یک ادم خوب بشناسیم
  زمانی که تنها منبع اموزشی رایگان بنده ایشون هست و جایگزینی هم نداره حتی اگه خود شیطان هم باشه من بهش اعتقاد دارم و حمایتش میکنم
  ب امید روزی ک اموزش های رایگان یک شخص نشه خار بره تو چشم بعضی که هیچ هنری جز تخریب کردن دیگران ندارند

  1. کمیل عزیز!
   اینکه جادی تنها منبع آموزشی رایگان شماست و جایگزینی هم ندارد و به این خاطر حتی اگه خود شیطان هم باشد باز بهش اعتقاد دارید و حمایتش میکنید…
   گر چه از نظر من دارید اشتباه می‌کنید چون این همه منابع آموزشی در اینترنت وجود دارد و فقط نیاز است کمی سرچ کردن بلد باشید. اما با این وجود اعتقادتان قابل احترام است و هیچ مشکلی با این بخشش ندارم.

   مشکلی که دارم اینه که شما فرض رو بر این گذاشتید که بنده چون به آموزش‌های جادی حسادت می‌کنم، این مطلب رو نوشتم. اولا حسادت در رقابت بوجود میاد و بنده اصلا در حوزه ایجاد آموزش تا الان اقدامی نکردم که بخوام به ایشان حسادت بورزم.😏
   و قسمت دردناکش اینجاست که شما بخاطر اعتقاداتی که دارید حاضرید چشم بر روی سایر اتفاقات گذشته ببندید و بدتر از همه این انتظار را از بنده دارید که بخاطر اعتقادات شما بر روی ناحقی‌ها که در حقم شده چشمم را ببندم و خفه بشم.
   پس به امید روزی که همه ما مخصوصا شما بفهمیم که همه مردم حق دارند اعتراض بکنند. حالا چه شما از اعتراضشان خوشتان بیاید و چه نیاید.
   بدرود

 11. درود مجدد
  من یک مطلب جدید داخل این پست یاد گرفتم اونم
  Lawful Intercept هست داش میشه توضیح بدی چطور میشه این لعنتی رو دور زد
  من هر جا میرم واسه گزینش رد صلاحیتم میکنن هیچ مشکلی هم ندارم ولی با این اگه همه سایت هایی ک میرم در بیاد خب اون موقع معلومه که رد صلاحیت میشم
  اگه ویدیو باشه ک چ بهتر

  1. برای اینکار شما باید اول از شرافت خود بکاهید و به خباثت خود بیفزایید!
   بعد بدنبال مافیاهای کشورتان بگردید تا با زیر مجموعه‌هایش شروع به همکاری کنید.
   اگر نیاز به آموزش تخصصی دارید پیشنهاد می‌کنم به محمد تشکری، دانیال بهزادی و محمدرضا حقیری مراجعه کنید، آنها کمکتون می‌کنند تا مثل خودشان بشید:
   https://l.soozanchi.ir/Abbus-Moradi01

  1. البته انسان حقیر آن کسی است که بصورت ناشناس حرفش را بیان می‌کند. انسانی که مسئولیت پذیر نیست.
   پس خدا رو شکر که بنده با افتخار تمام دارم حرف‌هایم رو بصورت مستند و با هویت واقعی بیان می‌کنم.✌️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *