kodatye khazande instagram

کودتای خزنده: مستندات مرتبط با فیلترینگ دائمی اینستاگرام و.‍.‍.

این مستندات صرفا جهت اطلاع عموم و برای آندسته از افراد که بدنبال حقیقت هستند فعلا منتشر می‌گردد تا در این حین بنده هم بتوانم فرصت لازم را برای تنظیم و جمع بندی آن پیدا نمایم. قضاوت و نتیجه‌گیری ۱۰۰٪ فعلا با خودتون است! فقط پیشنهاد می‌کنم این مستندات را با دقت خوبی مطالعه کنید! زیرا نکات بسیار مهمی در خود دارند.😏

تاریخ آخرین بروز‌رسانی: ۲ آبان ۱۴۰۱


آمار کسب و کار در اینستاگرام!

طی سال‌های گذشته، رسانه‌های متعددی، آمارهای مختلفی از ابعاد اقتصادی و تعداد کسب و کارهایی ایرانی که در بستر پلتفرم اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند منتشر نموده‌اند که وقتی این آمارها رو کنار هم قرار می‌دهیم و با یکدیگر مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شوید که تناقضات و اختلافات فاحشی با یکدیگر دارند.

6 milion jobs instagram

اما این آماری که جناب سید آرش وکیلیان در تصویر بالا بیان یا بازارسال کردند را می‌توان به عنوان معتبرترین آمار از تعداد کسب و کارهایی دانست که هم‌اکنون در اینستاگرام مشغول فعالیت می‌باشند و مورد تایید مرکز ملی فضای مجازی هم هست.

هرچند درسته ایشان و سایر نخبگان امام‌ صادقی، ما ملت ایران را اصلا آدم حساب نمی‌کنند و معتقدند که ما مردم هیچ حقی برای اظهار نظر تخصصی درباره شیوه حکمرانی بر خودمان را نداریم! آنهم به این خاطر که رعیت آنها هستیم!. اما خودشان را که جزو ولی‌ نعمت‌های این کشور قلمداد می‌کنند؟! پس بنابراین وقتی بر اساس همین آمارهای محرمانه احساس نیاز کرده‌اند که در ایران نیاز به یک قوه چهارم غیرقانونی وجود دارد! پس این آمار کاملا دقیق و درست است.

NSACI

حال شما رعیت‌های عزیز! می‌توانید با دانستن و اطلاع از این آمارهای دقیق و مطالعه مستندات زیر براحتی متوجه بشوید که ولی‌نعمت‌هامون قرار است دقیقا چه بلایی سر کسب و کار شش میلیون ایرانی بیاورند.

لینک کوتاه این صفحه: https://toofan.soozanchi.ir/hn9p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *